Menu

Sc Paderborn 07 vs Hertha Bsc

Home Deluxe Arena, Paderborn19. januára 2025 o 13:30
12
Rozhodca: F. Heft

Udalosti zápasu

SC Paderborn 07
Hertha BSC
Výkop
Goal cancelled6′
VAR
12′Derry Scherhant
16′
D. Scherhant

asistencia: D. Zeefuik

Tjark Lasse Scheller40′
Polčas
S. CastañedaM. Hoffmeier
46′
C. TerhoS. Michel
64′
69′
M. Cuisance

Penalty

70′
F. NiederlechnerS. Prevljak
70′
P. DárdaiM. Winkler
77′
K. SessaL. Gechter
T. SchellerM. Hansen
81′
F. BilbijaI. Ansah
81′
82′Marten Winkler
86′
I. MazaM. Karbownik
90+5′Smail Prevljak
90+1′Toni Leistner
S. Michel

asistencia: I. Ansah

90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
7Shots off Goal3
21Total Shots10
9Blocked Shots3
12Shots insidebox8
9Shots outsidebox2
14Fouls7
7Corner Kicks4
5Offsides4
53%Ball Possession47%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
419Total passes375
335Passes accurate302
80%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SC Paderborn 07 je 7.04, v porovnaní s 6.76 u Hertha BSC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SC Paderborn 07 je R. Obermair (7.27), u Hertha BSC je to T. Leistner (7.13).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SC Paderborn 07 prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 16 asistenciami, na čele s F. Bilbija (14G). U Hertha BSC je to 4 gólov a 5 asistencií s lídrom M. Cuisance (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.03, zatiaľ čo Hertha BSC má 4 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SC Paderborn 07 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.06, oproti 5 u Hertha BSC s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.00, v porovnaní s 1 u Hertha BSC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u SC Paderborn 07 a 80% u Hertha BSC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SC Paderborn 07 nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Hertha BSC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SC Paderborn 07 je 24.8 (najmladší: S. Castañeda (21), najstarší: R. Obermair (29)), zatiaľ čo Hertha BSC má priemer 27.2 (najmladší: P. Klemens (20), najstarší: T. Leistner (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SC Paderborn 07 majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 17 u Hertha BSC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SC Paderborn 073-4-2-14-2-3-1Hertha BSC
GKDEFMIDFWD
30Schubert17Curda25Scheller16Musliu23Obermair5Castañe.6Mehlem32Zehnter24Terho7Bilbija36Platte35Gersbeck16Kenny37Leistner41Klemens42Zeefuik27Cuisance8Sessa20Dárdai10Maza39Scherha.7Niederl.

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Náhradníci

Tréner: C. Fiél

SC Paderborn 07Sila pozíciíHertha BSC
7.04
Ø Hodnotenie
6.76
Brankár (1 v 1)6.60
0G 0A0G 0A
7.03Obranca (3 v 4)6.83
9G 7A2G 0A
7.06Záložník (4 v 5)6.73
2G 7A2G 5A
7.00Útočník (3 v 1)
14G 2A0G 0A
SC Paderborn 073-4-2-1
30BrankárM. Schubert
17ObrancaL. Curda7.27G7A
25ObrancaT. Scheller6.82G
16ObrancaV. Musliu
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
5ZáložníkS. Castañeda6.9
6ZáložníkM. Mehlem
32ZáložníkA. Zehnter
24ÚtočníkC. Terho
7ÚtočníkF. Bilbija7.014G2A
36ÚtočníkF. Platte
Hertha BSC4-2-3-1
35BrankárM. Gersbeck6.6
16ObrancaJ. Kenny
37ObrancaT. Leistner7.11G
41ObrancaP. Klemens6.51G
42ObrancaD. Zeefuik6.8
27ZáložníkM. Cuisance6.82G4A
8ZáložníkK. Sessa6.71A
20ZáložníkP. Dárdai
10ZáložníkI. Maza
39ZáložníkD. Scherhant
7ÚtočníkF. Niederlechner

Prehľad zápasu

Hertha BSC zdolal SC Paderborn 07 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: D. Scherhant 16′, M. Cuisance 69′ (pen.), S. Michel 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. SC Paderborn 07 mal 53% držanie lopty, Hertha BSC mal 47%. SC Paderborn 07 mal 21 striel (5 na bránu), Hertha BSC mal 10 (4 na bránu). SC Paderborn 07 urobil 4 striedaní, Hertha BSC urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Filip Bilbija 6′).

Rivalita od 2012

SC Paderborn 07 vs Hertha BSC vzájomné výsledky

11 stretnutí
SC Paderborn 07
4
výhier
Remízy
1
Hertha BSC
6
výhier
Góly spolu
38 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
8/11 · 73%
Nad 2,5
8/11 · 73%

Aktuálna forma

SC Paderborn 07

LLDWWW

Hertha BSC

LLDLWW

Predpoveď zápasu

SC Paderborn 07

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hertha BSC

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Hertha BSC

58%Forma42%
59%Útok41%
41%Obrana59%
20%Vzájomné zápasy80%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SC Paderborn 073výhry
0remízy6 stretnutí
Hertha BSC3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

4

Priemerný počet gólov na zápas

83%

Zápasy s 3+ gólmi

83%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 44.3%Remíza 27.1%Hostia 34.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.253.602.86
Max2.273.862.90
Nad 2,5: 62.5%Pod 2,5: 43.5%
Trhový favorit:SC Paderborn 07 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh42.0%24.7%33.3%
Verejný trh41.7%26.0%32.3%
Δ0.3%1.3%1.0%

SC Paderborn 07 vs Hertha BSC — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Hertha BSC
Výsledok vs. Trh: SC Paderborn 07 (44%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SC Paderborn 07Polčas:01Hertha BSC
21Strely10
5Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
22/02/26SC Paderborn 075–2Hertha BSC2.25/3.50/3.00
20/09/25Hertha BSC0–2SC Paderborn 072.61/3.64/2.47
19/01/25SC Paderborn 071–2Hertha BSC2.26/3.69/2.88
03/08/24Hertha BSC1–2SC Paderborn 072.00/3.75/3.40
05/04/24SC Paderborn 072–3Hertha BSC2.06/3.75/3.31
28/10/23Hertha BSC3–1SC Paderborn 072.20/3.83/3.00

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Vonkajšia bilancia: Hertha BSC

V 132R 87P 89
Nad 2,550
Goals scored479

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026