Menu

Sc Paderborn 07 vs Karlsruher Sc

Home Deluxe Arena, Paderborn21. decembra 2024 o 13:00
Rozhodca: M. Burda
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SC Paderborn 07
Karlsruher SC
Výkop
-5′Bambasé Conté
16′
S. Jung

asistencia: B. Zivzivadze

24′Nicolai Rapp
34′
B. Zivzivadze
Penalty confirmed44′
VAR
45+2′Dženis Burnić
R. Obermair

Penalty

45′
Polčas
53′
N. RappR. Heußer
S. CastañedaA. Grimaldi
67′
74′
S. JungR. Pedrosa
F. BilbijaL. Herrmann
77′
I. AnsahA. Sanchez
77′
L. EngelnsM. Hansen
84′
A. ZehnterA. Bäuerle
84′
Adrian Bravo-Sanchez90+5′
Tjark Lasse Scheller90+5′
90+2′
B. ZivzivadzeL. Pfeiffer
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal5
8Shots off Goal3
20Total Shots9
3Blocked Shots1
11Shots insidebox8
9Shots outsidebox1
9Fouls8
10Corner Kicks2
3Offsides0
62%Ball Possession38%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves7
488Total passes304
419Passes accurate210
86%Passes %69%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SC Paderborn 07 je 6.99, v porovnaní s 6.78 u Karlsruher SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SC Paderborn 07 je R. Obermair (7.27), u Karlsruher SC je to M. Wanitzek (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SC Paderborn 07 prispeli v tejto sezóne 28 gólmi a 18 asistenciami, na čele s F. Bilbija (14G). U Karlsruher SC je to 29 gólov a 20 asistencií s lídrom M. Wanitzek (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.03, zatiaľ čo Karlsruher SC má 4 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SC Paderborn 07 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 4 u Karlsruher SC s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.00, v porovnaní s 2 u Karlsruher SC s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u SC Paderborn 07 a 80% u Karlsruher SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SC Paderborn 07 nazbierali v tejto sezóne 28 žltých kariet, v porovnaní s 35 u Karlsruher SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SC Paderborn 07 je 24.1 (najmladší: L. Engelns (18), najstarší: R. Obermair (29)), zatiaľ čo Karlsruher SC má priemer 29.3 (najmladší: D. Herold (22), najstarší: S. Jung (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SC Paderborn 07 majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 27 u Karlsruher SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SC Paderborn 073-4-34-4-2Karlsruher SC
GKDEFMIDFWD
30Schubert17Curda25Scheller4Brackel.23Obermair46Engelns5Castañe.32Zehnter7Bilbija36Platte29Ansah1Weiß2Jung28Franke4Beifus20Herold7Burnić17Rapp6Jensen10Wanitzek11Zivziva.24Schleus.

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Náhradníci

Tréner: C. Eichner

SC Paderborn 07Sila pozíciíKarlsruher SC
6.99
Ø Hodnotenie
6.78
7.03Obranca (3 v 4)6.67
11G 9A3G 8A
6.94Záložník (4 v 4)6.94
3G 7A16G 8A
7.00Útočník (3 v 2)6.76
14G 2A10G 4A
SC Paderborn 073-4-3
30BrankárM. Schubert
17ObrancaL. Curda7.27G7A
25ObrancaT. Scheller6.82G
4ObrancaC. Brackelmann7.02G2A
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
46ZáložníkL. Engelns6.71G
5ZáložníkS. Castañeda6.9
32ZáložníkA. Zehnter
7ÚtočníkF. Bilbija7.014G2A
36ÚtočníkF. Platte
29ÚtočníkI. Ansah
Karlsruher SC4-4-2
1BrankárM. Weiß
2ObrancaS. Jung6.61G2A
28ObrancaM. Franke6.7
4ObrancaM. Beifus6.72G
20ObrancaD. Herold6.66A
7ZáložníkD. Burnić6.61G1A
17ZáložníkN. Rapp6.8
6ZáložníkL. Jensen
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
11ÚtočníkB. Zivzivadze
24ÚtočníkF. Schleusener6.810G4A

Prehľad zápasu

Karlsruher SC zdolal SC Paderborn 07 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: S. Jung 16′, B. Zivzivadze 34′, R. Obermair 45′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet. SC Paderborn 07 mal 62% držanie lopty, Karlsruher SC mal 38%. SC Paderborn 07 mal 20 striel (9 na bránu), Karlsruher SC mal 9 (5 na bránu). SC Paderborn 07 urobil 5 striedaní, Karlsruher SC urobil 3. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Felix Platte 44′).

Rivalita od 2011

SC Paderborn 07 vs Karlsruher SC vzájomné výsledky

18 stretnutí
SC Paderborn 07
8
výhier
Remízy
5
Karlsruher SC
5
výhier
Góly spolu
47 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
5/18 · 28%
Nad 2,5
9/18 · 50%

Aktuálna forma

SC Paderborn 07

LLDWWW

Karlsruher SC

WLLWLW

Predpoveď zápasu

SC Paderborn 07

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Karlsruher SC

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SC Paderborn 07 or draw

53%Forma47%
50%Útok50%
55%Obrana45%
85%Vzájomné zápasy15%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SC Paderborn 075výhry
2remízy10 stretnutí
Karlsruher SC3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.2

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (25%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (48%) — kurzy môžu podceňovať Karlsruher SC.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 50.4%Remíza 26.9%Hostia 28.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.953.603.30
Max2.003.813.61
Nad 2,5: 63.7%Pod 2,5: 42.6%
Trhový favorit:SC Paderborn 07 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh48.1%25.2%26.6%
Verejný trh48.1%25.0%26.8%

SC Paderborn 07 vs Karlsruher SC — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Karlsruher SC
Výsledok vs. Trh: SC Paderborn 07 (50%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SC Paderborn 07Polčas:12Karlsruher SC
22Strely8
9Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
13/12/25Karlsruher SC0–4SC Paderborn 073.50/3.60/2.05
18/05/25Karlsruher SC3–0SC Paderborn 074.33/4.34/1.67
21/12/24SC Paderborn 071–2Karlsruher SC1.98/3.72/3.47
13/04/24SC Paderborn 071–1Karlsruher SC2.34/3.70/2.82
05/11/23Karlsruher SC0–3SC Paderborn 072.11/3.76/3.16
27/01/23Karlsruher SC0–1SC Paderborn 072.60/3.62/2.56
17/07/22SC Paderborn 075–0Karlsruher SC1.90/3.75/3.72
10/04/22SC Paderborn 072–2Karlsruher SC2.16/3.57/3.23
31/10/21Karlsruher SC2–4SC Paderborn 072.69/3.57/2.50
28/11/20Karlsruher SC1–0SC Paderborn 072.74/3.42/2.52

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Vonkajšia bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026