Menu

Hannover 96 vs Karlsruher Sc

Heinz von Heiden-Arena, Hannover2. novembra 2024 o 13:00
21
Rozhodca: R. Hempel
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Hannover 96
Karlsruher SC
Výkop
Enzo Leopold14′
VAR
30′Goal cancelled
38′Leon Jensen
45′
M. Franke

asistencia: M. Wanitzek

Polčas
50′Nicolai Rapp
H. NielsenN. Tresoldi
60′
J. RocheltM. Momuluh
60′
A. VoglsammerJ. Ngankam
60′
J. Ngankam

asistencia: M. Momuluh

66′
77′
F. SchleusenerL. Pfeiffer
77′
L. JensenB. Conté
Lee Hyun-JuL. Gindorf
82′
Penalty confirmed87′
VAR
89′
Monju Momuluh90+3′
S. MuroyaJ. Knight
90′
90+2′
M. BeifusL. Egloff
90′
D. BurnićA. Hunziker
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal4
4Shots off Goal4
16Total Shots9
4Blocked Shots1
9Shots insidebox7
7Shots outsidebox2
13Fouls16
6Corner Kicks5
1Offsides3
55%Ball Possession45%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves6
412Total passes337
345Passes accurate252
84%Passes %75%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hannover 96 je 6.89, v porovnaní s 6.78 u Karlsruher SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hannover 96 je E. Leopold (7.35), u Karlsruher SC je to M. Wanitzek (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hannover 96 prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 5 asistenciami, na čele s E. Leopold (3G). U Karlsruher SC je to 29 gólov a 20 asistencií s lídrom M. Wanitzek (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hannover 96 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Karlsruher SC má 4 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hannover 96 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.07, oproti 4 u Karlsruher SC s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hannover 96 nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.53, v porovnaní s 2 u Karlsruher SC s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Hannover 96 a 80% u Karlsruher SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hannover 96 nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 35 u Karlsruher SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hannover 96 je 28.0 (najmladší: E. Leopold (25), najstarší: H. Nielsen (32)), zatiaľ čo Karlsruher SC má priemer 29.3 (najmladší: D. Herold (22), najstarší: S. Jung (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hannover 96 majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 27 u Karlsruher SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hannover 964-4-24-4-2Karlsruher SC
GKDEFMIDFWD
1Zieler21Muroya5Neumann23Halsten.17Wdowik11Hyun-Ju8Leopold6Kunze10Rochelt16Nielsen32Voglsam.1Weiß2Jung28Franke4Beifus20Herold7Burnić17Rapp6Jensen10Wanitzek24Schleus.11Zivziva.

Náhradníci

Tréner: S. Leitl

Náhradníci

Tréner: C. Eichner

Hannover 96Sila pozíciíKarlsruher SC
6.89
Ø Hodnotenie
6.78
Obranca (4 v 4)6.67
0G 0A3G 8A
7.07Záložník (4 v 4)6.94
3G 5A16G 8A
6.53Útočník (2 v 2)6.76
0G 0A10G 4A
Hannover 964-4-2
1BrankárR. Zieler
21ObrancaS. Muroya
5ObrancaP. Neumann
23ObrancaM. Halstenberg
17ObrancaB. Wdowik
11ZáložníkLee Hyun-Ju
8ZáložníkE. Leopold7.33G4A
6ZáložníkF. Kunze
10ZáložníkJ. Rochelt6.81A
16ÚtočníkH. Nielsen6.5
32ÚtočníkA. Voglsammer
Karlsruher SC4-4-2
1BrankárM. Weiß
2ObrancaS. Jung6.61G2A
28ObrancaM. Franke6.7
4ObrancaM. Beifus6.72G
20ObrancaD. Herold6.66A
7ZáložníkD. Burnić6.61G1A
17ZáložníkN. Rapp6.8
6ZáložníkL. Jensen
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
24ÚtočníkF. Schleusener6.810G4A
11ÚtočníkB. Zivzivadze

Prehľad zápasu

Hannover 96 zdolal Karlsruher SC 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: M. Franke 45′, J. Ngankam 66′, M. Halstenberg 89′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet. Hannover 96 mal 55% držanie lopty, Karlsruher SC mal 45%. Hannover 96 mal 16 striel (8 na bránu), Karlsruher SC mal 9 (4 na bránu). Hannover 96 urobil 5 striedaní, Karlsruher SC urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Budu Zivzivadze 30′), Penalty confirmed (Nicolò Tresoldi 87′).

Rivalita od 2016

Hannover 96 vs Karlsruher SC vzájomné výsledky

17 stretnutí
Hannover 96
8
výhier
Remízy
3
Karlsruher SC
6
výhier
Góly spolu
47 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
6/17 · 35%
Nad 2,5
8/17 · 47%

Aktuálna forma

Hannover 96

DWDWDW

Karlsruher SC

WLLWLW

Predpoveď zápasu

Hannover 96

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Karlsruher SC

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hannover 96 or draw

60%Forma40%
39%Útok61%
75%Obrana25%
71%Vzájomné zápasy29%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Hannover 96 dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hannover 966výhry
1remízy10 stretnutí
Karlsruher SC3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.8

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (80%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (48%) — kurzy môžu podceňovať Hannover 96.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 50.1%Remíza 27.2%Hostia 28.9%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.993.603.30
Max2.003.733.57
Nad 2,5: 61.7%Pod 2,5: 44.4%
Trhový favorit:Hannover 96 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh47.8%25.5%26.7%
Verejný trh47.0%26.1%26.9%

Hannover 96 vs Karlsruher SC — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Hannover 96
Výsledok vs. Trh: Hannover 96 (50%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hannover 96Polčas:01Karlsruher SC
16Strely9
9Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/04/26Karlsruher SC1–3Hannover 963.90/4.10/1.80
28/11/25Hannover 963–0Karlsruher SC1.45/4.75/5.75
04/04/25Karlsruher SC1–0Hannover 963.19/3.53/2.23
02/11/24Hannover 962–1Karlsruher SC2.00/3.68/3.46
12/05/24Karlsruher SC1–2Hannover 961.99/3.94/3.29
08/12/23Hannover 962–2Karlsruher SC2.04/3.63/3.42
06/05/23Karlsruher SC2–1Hannover 961.73/4.06/4.35
30/10/22Hannover 961–0Karlsruher SC2.49/3.40/2.80
29/04/22Hannover 962–0Karlsruher SC1.90/3.78/3.84
27/11/21Karlsruher SC4–0Hannover 962.35/3.50/2.94

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hannover 96

V 203R 144P 165
Nad 2,555
Goals scored791

Vonkajšia bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026