Menu

1 Fc Kaiserslautern vs Sc Paderborn 07

Fritz-Walter-Stadion, Kaiserslautern19. októbra 2024 o 20:30
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

1. FC Kaiserslautern
SC Paderborn 07
Výkop
Afeez Aremu25′
R. Ache
30′
Filip Kaloč36′
37′Laurin Curda
Polčas
F. KaločM. Ritter
58′
A. AremuLeon Robinson
65′
J. ZimmerF. Ronstadt
65′
69′
K. KostonsI. Ansah
69′
S. MichelA. Grimaldi
76′Luca Herrmann
80′
S. KlaasM. Baur
80′
L. HerrmannA. Bäuerle
R. AcheR. Tachie
81′
J. HeuerT. Raschl
82′
L. Sirch
87′
88′
S. CastañedaL. Engelns
Tobias Raschl90+4′
90+4′Laurin Curda
90+4′Laurin Curda
M. Ritter

asistencia: D. Yokota

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal2
3Shots off Goal7
12Total Shots13
1Blocked Shots4
4Shots insidebox11
8Shots outsidebox2
11Fouls14
5Corner Kicks5
3Offsides2
35%Ball Possession65%
3Yellow Cards3
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves5
272Total passes522
206Passes accurate437
76%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1. FC Kaiserslautern je 6.79, v porovnaní s 6.96 u SC Paderborn 07. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1. FC Kaiserslautern je J. Krahl (7.11), u SC Paderborn 07 je to R. Obermair (7.27).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1. FC Kaiserslautern prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 7 asistenciami, na čele s D. Hanslik (3G). U SC Paderborn 07 je to 32 gólov a 23 asistencií s lídrom F. Bilbija (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo SC Paderborn 07 má 3 obrancov s priemerom 7.09. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.61, oproti 5 u SC Paderborn 07 s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1. FC Kaiserslautern nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 2 u SC Paderborn 07 s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 70% u 1. FC Kaiserslautern a 78% u SC Paderborn 07. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1. FC Kaiserslautern nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 33 u SC Paderborn 07. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1. FC Kaiserslautern je 26.6 (najmladší: J. Krahl (25), najstarší: J. Elvedi (29)), zatiaľ čo SC Paderborn 07 má priemer 26.8 (najmladší: S. Castañeda (21), najstarší: S. Michel (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1. FC Kaiserslautern majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 27 u SC Paderborn 07. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1. FC Kaiserslautern3-4-2-13-1-4-2SC Paderborn 07
GKDEFMIDFWD
1Krahl33Elvedi31Sirch24Heuer8Zimmer23Aremu26Kaloč3Kleinha.41Yokota19Hanslik9Ache1Boevink17Curda20Götze4Brackel.5Castañe.19Herrmann10Kostons26Klaas23Obermair7Bilbija11Michel

Náhradníci

Tréner: M. Anfang

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

1. FC KaiserslauternSila pozíciíSC Paderborn 07
6.79
Ø Hodnotenie
6.96
7.11Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.82Obranca (3 v 3)7.09
1G 3A10G 11A
6.61Záložník (4 v 5)6.95
0G 0A6G 10A
6.71Útočník (3 v 2)6.79
3G 4A16G 2A
1. FC Kaiserslautern3-4-2-1
1BrankárJ. Krahl7.1
33ObrancaJ. Elvedi6.7
31ObrancaL. Sirch7.01G3A
24ObrancaJ. Heuer6.8
8ZáložníkJ. Zimmer
23ZáložníkA. Aremu6.6
26ZáložníkF. Kaloč
3ZáložníkF. Kleinhansl6.6
41ÚtočníkD. Yokota
19ÚtočníkD. Hanslik6.73G4A
9ÚtočníkR. Ache
SC Paderborn 073-1-4-2
1BrankárP. Boevink
17ObrancaL. Curda7.27G7A
20ObrancaF. Götze7.01G2A
4ObrancaC. Brackelmann7.02G2A
5ZáložníkS. Castañeda6.9
19ZáložníkL. Herrmann
10ZáložníkK. Kostons
26ZáložníkS. Klaas6.74G3A
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
7ÚtočníkF. Bilbija7.014G2A
11ÚtočníkS. Michel6.62G

Prehľad zápasu

1. FC Kaiserslautern zdolal SC Paderborn 07 3:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: R. Ache 30′, L. Sirch 87′, M. Ritter 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. 1. FC Kaiserslautern mal 35% držanie lopty, SC Paderborn 07 mal 65%. 1. FC Kaiserslautern mal 12 striel (8 na bránu), SC Paderborn 07 mal 13 (2 na bránu). 1. FC Kaiserslautern urobil 5 striedaní, SC Paderborn 07 urobil 5.

Rivalita od 2012

1. FC Kaiserslautern vs SC Paderborn 07 vzájomné výsledky

13 stretnutí
1. FC Kaiserslautern
5
výhier
Remízy
1
SC Paderborn 07
7
výhier
Góly spolu
33 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
5/13 · 38%
Nad 2,5
6/13 · 46%

Aktuálna forma

1. FC Kaiserslautern

LLLWWL

SC Paderborn 07

LLDWWW

Predpoveď zápasu

1. FC Kaiserslautern

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SC Paderborn 07

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or SC Paderborn 07 and +1.5 goals

18%Forma82%
38%Útok63%
38%Obrana63%
40%Vzájomné zápasy60%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

SC Paderborn 07 dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

1. FC Kaiserslautern4výhry
0remízy10 stretnutí
SC Paderborn 076výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.9

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 35.5%Remíza 27.1%Hostia 44.2%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.753.602.25
Max2.913.752.28
Nad 2,5: 68.0%Pod 2,5: 40.0%
Trhový favorit:SC Paderborn 07 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh32.8%25.4%41.8%
Verejný trh33.1%25.7%41.2%

1. FC Kaiserslautern vs SC Paderborn 07 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

1. FC Kaiserslautern
Výsledok vs. Trh: SC Paderborn 07 (44%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

1. FC KaiserslauternPolčas:10SC Paderborn 07
13Strely13
8Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
28/02/261. FC Kaiserslautern1–2SC Paderborn 072.88/3.75/2.20
27/09/25SC Paderborn 072–01. FC Kaiserslautern1.91/3.99/3.64
15/03/25SC Paderborn 075–31. FC Kaiserslautern1.78/3.67/4.42
19/10/241. FC Kaiserslautern3–0SC Paderborn 072.82/3.68/2.26
10/02/241. FC Kaiserslautern1–2SC Paderborn 072.25/3.74/2.92
25/08/23SC Paderborn 071–21. FC Kaiserslautern2.11/3.73/3.12
17/02/23SC Paderborn 071–01. FC Kaiserslautern1.97/3.61/3.74
12/08/221. FC Kaiserslautern0–1SC Paderborn 072.84/3.55/2.39
24/08/151. FC Kaiserslautern1–0SC Paderborn 071.62/3.85/5.49
12/02/16SC Paderborn 070–41. FC Kaiserslautern2.95/3.24/2.44

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: 1. FC Kaiserslautern

V 201R 148P 159
Nad 2,551
Goals scored754

Vonkajšia bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026