Menu

Hertha Bsc vs Eintracht Braunschweig

Olympiastadion Berlin, Berlin18. októbra 2024 o 18:30
Rozhodca: R. Braun

Udalosti zápasu

Hertha BSC
Eintracht Braunschweig
Výkop
Márton Dárdai22′
Kevin Sessa30′
38′
L. Szabó

asistencia: F. Kaufmann

45′Kevin Ehlers
Polčas
J. ÞorsteinssonS. Prevljak
46′
50′Lennart Grill
53′
K. EhlersM. Johansson
M. Cuisance

Penalty

54′
Smail Prevljak60′
M. KarbownikF. Niederlechner
67′
I. Maza

Penalty

72′
73′
R. KraußeS. Köhler
73′
L. SzabóS. Polter
D. ScherhantP. Dárdai
76′
Ibrahim Maza78′
81′
L. Bell BellF. Di Michele Sanchez
81′
N. TauerM. Marie
F. Niederlechner

asistencia: K. Sessa

83′
K. SessaB. Lum
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal2
5Shots off Goal2
17Total Shots5
5Blocked Shots1
9Shots insidebox2
8Shots outsidebox3
9Fouls7
7Corner Kicks5
1Offsides1
64%Ball Possession36%
4Yellow Cards1
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves4
554Total passes314
495Passes accurate239
89%Passes %76%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hertha BSC je 6.81, v porovnaní s 6.65 u Eintracht Braunschweig. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hertha BSC je T. Ernst (7.28), u Eintracht Braunschweig je to K. Ehlers (6.87).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hertha BSC prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 6 asistenciami, na čele s M. Cuisance (2G). U Eintracht Braunschweig je to 4 gólov a 8 asistencií s lídrom K. Ehlers (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hertha BSC nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo Eintracht Braunschweig má 3 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hertha BSC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.63, oproti 4 u Eintracht Braunschweig s hodnotením 6.61. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hertha BSC nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 3 u Eintracht Braunschweig s priemerom 6.58. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Hertha BSC a 70% u Eintracht Braunschweig. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hertha BSC nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Eintracht Braunschweig. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hertha BSC je 25.3 (najmladší: P. Klemens (20), najstarší: T. Leistner (35)), zatiaľ čo Eintracht Braunschweig má priemer 27.8 (najmladší: K. Ehlers (24), najstarší: F. Kaufmann (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hertha BSC majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 22 u Eintracht Braunschweig. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hertha BSC3-4-2-13-4-3Eintracht Braunschweig
GKDEFMIDFWD
1Ernst41Klemens37Leistner31Dárdai16Kenny8Sessa33Karbown.24Þorstei.27Cuisance10Maza39Scherha.1Grill3Jaeckel6Bičakčić21Ehlers7Kaufmann8Tauer39Krauße19Bell9Philippe11Szabó44Gómez

Náhradníci

Tréner: C. Fiél

Náhradníci

Tréner: D. Scherning

Hertha BSCSila pozíciíEintracht Braunschweig
6.81
Ø Hodnotenie
6.65
7.28Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.86Obranca (3 v 3)6.87
2G 0A2G 2A
6.63Záložník (4 v 4)6.61
0G 2A0G 1A
6.75Útočník (3 v 3)6.58
2G 4A2G 5A
Hertha BSC3-4-2-1
1BrankárT. Ernst7.3
41ObrancaP. Klemens6.51G
37ObrancaT. Leistner7.11G
31ObrancaM. Dárdai6.9
16ZáložníkJ. Kenny
8ZáložníkK. Sessa6.71A
33ZáložníkM. Karbownik6.81A
24ZáložníkJ. Þorsteinsson6.4
27ÚtočníkM. Cuisance6.82G4A
10ÚtočníkI. Maza
39ÚtočníkD. Scherhant
Eintracht Braunschweig3-4-3
1BrankárL. Grill
3ObrancaP. Jaeckel
6ObrancaE. Bičakčić
21ObrancaK. Ehlers6.92G2A
7ZáložníkF. Kaufmann6.8
8ZáložníkN. Tauer
39ZáložníkR. Krauße
19ZáložníkL. Bell Bell6.41A
9ÚtočníkR. Philippe
11ÚtočníkL. Szabó6.51G1A
44ÚtočníkJ. Gómez6.61G4A

Prehľad zápasu

Hertha BSC zdolal Eintracht Braunschweig 3:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: L. Szabó 38′, M. Cuisance 54′ (pen.), I. Maza 72′ (pen.), F. Niederlechner 83′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Hertha BSC mal 64% držanie lopty, Eintracht Braunschweig mal 36%. Hertha BSC mal 17 striel (7 na bránu), Eintracht Braunschweig mal 5 (2 na bránu). Hertha BSC urobil 4 striedaní, Eintracht Braunschweig urobil 5.

Rivalita od 2012

Hertha BSC vs Eintracht Braunschweig vzájomné výsledky

12 stretnutí
Hertha BSC
8
výhier
Remízy
3
Eintracht Braunschweig
1
výhier
Góly spolu
36 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
6/12 · 50%
Nad 2,5
5/12 · 42%

Aktuálna forma

Hertha BSC

LLDLWW

Eintracht Braunschweig

LWDLDL

Predpoveď zápasu

Hertha BSC

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Eintracht Braunschweig

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hertha BSC or draw

50%Forma50%
56%Útok44%
35%Obrana65%
62%Vzájomné zápasy38%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Hertha BSC dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hertha BSC4výhry
2remízy6 stretnutí
Eintracht Braunschweig0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

67%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (100%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (50%) — kurzy môžu podceňovať Hertha BSC.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 53.2%Remíza 25.4%Hostia 27.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.853.903.50
Max1.943.993.74
Nad 2,5: 65.4%Pod 2,5: 41.7%
Trhový favorit:Hertha BSC · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh49.9%24.3%25.9%
Verejný trh50.6%24.0%25.3%

Hertha BSC vs Eintracht Braunschweig — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Hertha BSC
Výsledok vs. Trh: Hertha BSC (53%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hertha BSCPolčas:01Eintracht Braunschweig
16Strely5
7Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
19/04/26Eintracht Braunschweig1–1Hertha BSC3.20/3.60/2.10
21/11/25Hertha BSC1–0Eintracht Braunschweig1.62/4.00/5.00
16/03/25Eintracht Braunschweig1–5Hertha BSC3.17/3.46/2.19
18/10/24Hertha BSC3–1Eintracht Braunschweig1.88/3.93/3.65
24/02/24Eintracht Braunschweig1–1Hertha BSC2.44/3.60/2.69
17/09/23Hertha BSC3–0Eintracht Braunschweig1.58/4.26/5.07

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hertha BSC

V 132R 87P 89
Nad 2,550
Goals scored479

Vonkajšia bilancia: Eintracht Braunschweig

V 152R 131P 191
Nad 2,546
Goals scored535

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026