Menu

Sv Elversberg vs 1 Fc Kaiserslautern

URSAPHARM-Arena an der Kaiserlinde, Spiesen-Elversberg5. októbra 2024 o 13:00
Rozhodca: L. Erbst
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SV Elversberg
1. FC Kaiserslautern
Výkop
Semih Şahin14′
Maximilian Rohr22′
45+2′Daniel Hanslik
Polčas
S. ŞahinC. Sickinger
54′
65′
D. HanslikT. Raschl
M. Damar

asistencia: E. Baum

66′
67′Filip Kaloč
73′
E. WekesserF. Kleinhansl
73′
D. YokotaL. Sirch
73′
B. TomiakJ. Mause
77′
J. GyamerahR. Tachie
M. DamarF. Schmahl
79′
Frederik Schmahl81′
F. AsllaniP. Stock
86′
L. PetkovF. Gerezgiher
86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
6Shots off Goal11
13Total Shots16
3Blocked Shots2
6Shots insidebox11
7Shots outsidebox5
17Fouls18
6Corner Kicks5
0Offsides1
46%Ball Possession54%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
326Total passes371
244Passes accurate296
75%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SV Elversberg je 7.02, v porovnaní s 6.81 u 1. FC Kaiserslautern. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SV Elversberg je M. Rohr (7.32), u 1. FC Kaiserslautern je to J. Krahl (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SV Elversberg prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 12 asistenciami, na čele s L. Petkov (13G). U 1. FC Kaiserslautern je to 10 gólov a 6 asistencií s lídrom M. Ritter (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SV Elversberg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.10, zatiaľ čo 1. FC Kaiserslautern má 4 obrancov s priemerom 6.66. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SV Elversberg nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.06, oproti 5 u 1. FC Kaiserslautern s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SV Elversberg nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 1 u 1. FC Kaiserslautern s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u SV Elversberg a 69% u 1. FC Kaiserslautern. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SV Elversberg nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 10 u 1. FC Kaiserslautern. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SV Elversberg je 27.4 (najmladší: L. Pinckert (25), najstarší: L. Schnellbacher (31)), zatiaľ čo 1. FC Kaiserslautern má priemer 28.0 (najmladší: J. Krahl (25), najstarší: M. Ritter (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SV Elversberg majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 17 u 1. FC Kaiserslautern. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SV Elversberg4-2-3-14-5-11. FC Kaiserslautern
GKDEFMIDFWD
20Kristof2Baum19Pinckert31Rohr33Neubauer6Fellhau.8Şahin25Petkov10Asllani30Damar24Schnell.1Krahl32Gyamerah33Elvedi24Heuer13Wekesser41Yokota7Ritter2Tomiak26Kaloč19Hanslik9Ache

Náhradníci

Tréner: H. Steffen

Náhradníci

Tréner: M. Anfang

SV ElversbergSila pozícií1. FC Kaiserslautern
7.02
Ø Hodnotenie
6.81
7.20Brankár (1 v 1)7.11
0G 0A0G 0A
7.10Obranca (4 v 4)6.66
3G 2A0G 0A
7.06Záložník (5 v 5)6.88
13G 6A10G 6A
6.66Útočník (1 v 1)
3G 4A0G 0A
SV Elversberg4-2-3-1
20BrankárN. Kristof7.2
2ObrancaE. Baum
19ObrancaL. Pinckert6.9
31ObrancaM. Rohr7.33G2A
33ObrancaM. Neubauer
6ZáložníkR. Fellhauer
8ZáložníkS. Şahin
25ZáložníkL. Petkov7.113G6A
10ZáložníkF. Asllani
30ZáložníkM. Damar
24ÚtočníkL. Schnellbacher6.73G4A
1. FC Kaiserslautern4-5-1
1BrankárJ. Krahl7.1
32ObrancaJ. Gyamerah
33ObrancaJ. Elvedi6.7
24ObrancaJ. Heuer6.8
13ObrancaE. Wekesser6.5
41ZáložníkD. Yokota
7ZáložníkM. Ritter7.07G2A
2ZáložníkB. Tomiak
26ZáložníkF. Kaloč
19ZáložníkD. Hanslik6.73G4A
9ÚtočníkR. Ache

Prehľad zápasu

SV Elversberg zdolal 1. FC Kaiserslautern 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: M. Damar 66′. Bolo udelených 5 žltých kariet. SV Elversberg mal 46% držanie lopty, 1. FC Kaiserslautern mal 54%. SV Elversberg mal 13 striel (4 na bránu), 1. FC Kaiserslautern mal 16 (3 na bránu). SV Elversberg urobil 4 striedaní, 1. FC Kaiserslautern urobil 5.

Rivalita od 2023

SV Elversberg vs 1. FC Kaiserslautern vzájomné výsledky

5 stretnutí
SV Elversberg
3
výhier
Remízy
1
1. FC Kaiserslautern
1
výhier
Góly spolu
17 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
5/5 · 100%
Nad 2,5
4/5 · 80%

Aktuálna forma

SV Elversberg

WDWLDW

1. FC Kaiserslautern

LLLWWL

Predpoveď zápasu

SV Elversberg

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

1. FC Kaiserslautern

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SV Elversberg or draw

58%Forma42%
61%Útok39%
56%Obrana44%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

SV Elversberg dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SV Elversberg4výhry
1remízy6 stretnutí
1. FC Kaiserslautern1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3

Priemerný počet gólov na zápas

67%

Zápasy s 3+ gólmi

83%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (100%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (41%) — kurzy môžu podceňovať SV Elversberg.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 43.2%Remíza 27.2%Hostia 35.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.303.602.70
Max2.353.712.91
Nad 2,5: 65.4%Pod 2,5: 41.7%
Trhový favorit:SV Elversberg · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh41.0%25.9%33.1%
Verejný trh41.0%26.2%32.8%

SV Elversberg vs 1. FC Kaiserslautern — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SV Elversberg
Výsledok vs. Trh: SV Elversberg (43%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SV ElversbergPolčas:001. FC Kaiserslautern
13Strely16
3Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
31/01/261. FC Kaiserslautern1–3SV Elversberg2.70/3.50/2.45
22/08/25SV Elversberg2–11. FC Kaiserslautern2.00/3.66/3.60
07/03/251. FC Kaiserslautern1–1SV Elversberg2.51/3.65/2.62
05/10/24SV Elversberg1–01. FC Kaiserslautern2.32/3.67/2.83
04/02/24SV Elversberg2–11. FC Kaiserslautern2.14/3.63/3.17
18/08/231. FC Kaiserslautern3–2SV Elversberg2.24/3.47/3.00

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SV Elversberg

V 45R 25P 30
Nad 2,561
Goals scored173

Vonkajšia bilancia: 1. FC Kaiserslautern

V 201R 148P 159
Nad 2,551
Goals scored754

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026