Menu

Hertha Bsc vs Fortuna Dusseldorf

Olympiastadion Berlin, Berlin15. septembra 2024 o 13:30
Rozhodca: M. Bacher

Udalosti zápasu

Hertha BSC
Fortuna Düsseldorf
Výkop
13′
D. Kownacki

asistencia: Í. Jóhannesson

Ibrahim Maza16′
Linus Gechter20′
Derry Scherhant24′
L. GechterT. Leistner
35′
37′Felix Klaus
43′Andre Hoffmann
Polčas
M. KarbownikK. Sessa
59′
D. ScherhantJ. Þorsteinsson
59′
61′
D. SchmidtG. Haag
61′
F. KlausJ. Niemiec
66′
J. Niemiec

asistencia: D. Kownacki

70′
T. RossmannM. van Brederode
I. MazaF. Niederlechner
77′
D. DemmeP. Klemens
77′
81′
Í. JóhannessonN. Mbamba
81′
D. KownackiV. Lunddal Friðriksson
Deyovaisio Zeefuik84′
90+3′Myron Van Brederode
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal6
5Shots off Goal2
12Total Shots13
2Blocked Shots5
6Shots insidebox12
6Shots outsidebox1
15Fouls12
6Corner Kicks4
0Offsides1
64%Ball Possession36%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves5
534Total passes306
455Passes accurate227
85%Passes %74%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hertha BSC je 6.88, v porovnaní s 6.79 u Fortuna Düsseldorf. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hertha BSC je T. Ernst (7.28), u Fortuna Düsseldorf je to F. Kastenmeier (7.27).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hertha BSC prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 6 asistenciami, na čele s L. Schuler (8G). U Fortuna Düsseldorf je to 2 gólov a 4 asistencií s lídrom E. Iyoha (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hertha BSC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Fortuna Düsseldorf má 4 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hertha BSC nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 4 u Fortuna Düsseldorf s hodnotením 6.63. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hertha BSC nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 2 u Fortuna Düsseldorf s priemerom 6.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Hertha BSC a 79% u Fortuna Düsseldorf. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hertha BSC nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Fortuna Düsseldorf. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hertha BSC je 25.4 (najmladší: L. Gechter (21), najstarší: D. Demme (34)), zatiaľ čo Fortuna Düsseldorf má priemer 27.0 (najmladší: T. Rossmann (22), najstarší: M. Zimmermann (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hertha BSC majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 20 u Fortuna Düsseldorf. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hertha BSC4-3-34-4-2Fortuna Düsseldorf
GKDEFMIDFWD
1Ernst16Kenny44Gechter31Dárdai42Zeefuik10Maza6Demme33Karbown.27Cuisance18Schuler39Scherha.33Kastenm.19Iyoha3Hoffmann15Oberdorf34Gavory11Klaus25Zimmerm.8Jóhanne.21Rossmann22Schmidt24Kownacki

Náhradníci

Tréner: C. Fiél

Náhradníci

Tréner: D. Thioune

Hertha BSCSila pozíciíFortuna Düsseldorf
6.88
Ø Hodnotenie
6.79
7.28Brankár (1 v 1)7.27
0G 0A0G 1A
6.83Obranca (4 v 4)6.84
0G 0A2G 1A
6.86Záložník (3 v 4)6.63
0G 1A0G 0A
6.79Útočník (3 v 2)6.50
10G 5A0G 2A
Hertha BSC4-3-3
1BrankárT. Ernst7.3
16ObrancaJ. Kenny
44ObrancaL. Gechter6.8
31ObrancaM. Dárdai6.9
42ObrancaD. Zeefuik6.8
10ZáložníkI. Maza
6ZáložníkD. Demme7.0
33ZáložníkM. Karbownik6.81A
27ÚtočníkM. Cuisance6.82G4A
18ÚtočníkL. Schuler6.88G1A
39ÚtočníkD. Scherhant
Fortuna Düsseldorf4-4-2
33BrankárF. Kastenmeier7.31A
19ObrancaE. Iyoha6.71G1A
3ObrancaA. Hoffmann
15ObrancaT. Oberdorf6.91G
34ObrancaN. Gavory
11ZáložníkF. Klaus
25ZáložníkM. Zimmermann6.6
8ZáložníkÍ. Jóhannesson
21ZáložníkT. Rossmann6.7
22ÚtočníkD. Schmidt6.52A
24ÚtočníkD. Kownacki

Prehľad zápasu

Fortuna Düsseldorf zdolal Hertha BSC 2:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: D. Kownacki 13′, J. Niemiec 66′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Hertha BSC mal 64% držanie lopty, Fortuna Düsseldorf mal 36%. Hertha BSC mal 12 striel (5 na bránu), Fortuna Düsseldorf mal 13 (6 na bránu). Hertha BSC urobil 5 striedaní, Fortuna Düsseldorf urobil 5.

Rivalita od 2018

Hertha BSC vs Fortuna Düsseldorf vzájomné výsledky

9 stretnutí
Hertha BSC
3
výhier
Remízy
2
Fortuna Düsseldorf
4
výhier
Góly spolu
34 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
7/9 · 78%
Nad 2,5
7/9 · 78%

Aktuálna forma

Hertha BSC

LLDLWW

Fortuna Düsseldorf

LWLLLL

Predpoveď zápasu

Hertha BSC

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Fortuna Düsseldorf

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Fortuna Düsseldorf

41%Forma59%
62%Útok38%
14%Obrana86%
38%Vzájomné zápasy62%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hertha BSC2výhry
1remízy6 stretnutí
Fortuna Düsseldorf3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 39.8%Remíza 27.6%Hostia 38.9%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.503.602.50
Max2.533.652.61
Nad 2,5: 59.9%Pod 2,5: 46.5%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh37.6%26.0%36.4%
Verejný trh37.7%26.1%36.2%

Hertha BSC vs Fortuna Düsseldorf — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Fortuna Düsseldorf
Výsledok vs. Trh: Hertha BSC (40%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hertha BSCPolčas:01Fortuna Düsseldorf
12Strely11
5Strely na bránu7

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
22/03/26Fortuna Düsseldorf2–5Hertha BSC2.25/3.50/3.00
25/10/25Hertha BSC1–0Fortuna Düsseldorf1.90/3.83/3.68
15/02/25Fortuna Düsseldorf2–1Hertha BSC2.19/3.66/3.00
15/09/24Hertha BSC0–2Fortuna Düsseldorf2.51/3.62/2.57
21/01/24Hertha BSC2–2Fortuna Düsseldorf2.42/3.70/2.69
29/07/23Fortuna Düsseldorf1–0Hertha BSC2.31/3.48/2.87

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hertha BSC

V 132R 87P 89
Nad 2,550
Goals scored479

Vonkajšia bilancia: Fortuna Düsseldorf

V 197R 125P 152
Nad 2,553
Goals scored699

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026