Menu

Fortuna Dusseldorf vs Hannover 96

Merkur Spiel-Arena, Düsseldorf30. augusta 2024 o 18:30
Rozhodca: F. Heft
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Fortuna Düsseldorf
Hannover 96
Výkop
33′Max Christiansen
43′Håvard Nielsen
Polčas
46′Phil Neumann
Matthias Zimmermann55′
D. Schmidt

asistencia: M. Zimmermann

59′
Felix Klaus62′
62′
Lee Hyun-JuL. Gindorf
62′
J. RocheltN. Tresoldi
66′Jessic Ngankam
69′
J. NgankamA. Voglsammer
69′
B. EzehB. Wdowik
F. KlausD. Pejčinović
78′
D. KownackiJ. Niemiec
78′
81′Josh Knight
D. SchmidtM. Sobottka
86′
Dženan Pejčinović90+2′
T. RossmannN. Mbamba
90+4′
90+4′
S. MuroyaJ. Dehm
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
6Shots off Goal6
22Total Shots13
11Blocked Shots5
13Shots insidebox7
9Shots outsidebox6
12Fouls11
8Corner Kicks2
0Offsides1
49%Ball Possession51%
3Yellow Cards5
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
442Total passes475
355Passes accurate391
80%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Fortuna Düsseldorf je 6.79, v porovnaní s 6.84 u Hannover 96. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Fortuna Düsseldorf je F. Kastenmeier (7.27), u Hannover 96 je to E. Leopold (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Fortuna Düsseldorf prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 4 asistenciami, na čele s E. Iyoha (1G). U Hannover 96 je to 3 gólov a 5 asistencií s lídrom E. Leopold (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Fortuna Düsseldorf nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Hannover 96 má 4 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Fortuna Düsseldorf nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.63, oproti 4 u Hannover 96 s hodnotením 7.07. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Fortuna Düsseldorf nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.50, v porovnaní s 2 u Hannover 96 s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Fortuna Düsseldorf a 74% u Hannover 96. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Fortuna Düsseldorf nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 4 u Hannover 96. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Fortuna Düsseldorf je 27.0 (najmladší: T. Rossmann (22), najstarší: M. Zimmermann (33)), zatiaľ čo Hannover 96 má priemer 27.2 (najmladší: B. Ezeh (24), najstarší: H. Nielsen (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Fortuna Düsseldorf majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 15 u Hannover 96. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Fortuna Düsseldorf4-4-24-4-1-1Hannover 96
GKDEFMIDFWD
33Kastenm.19Iyoha3Hoffmann15Oberdorf34Gavory11Klaus25Zimmerm.8Jóhanne.21Rossmann22Schmidt24Kownacki1Zieler21Muroya5Neumann2Knight37Ezeh11Hyun-Ju13Christi.8Leopold10Rochelt16Nielsen7Ngankam

Náhradníci

Tréner: D. Thioune

Náhradníci

Tréner: S. Leitl

Fortuna DüsseldorfSila pozíciíHannover 96
6.79
Ø Hodnotenie
6.84
7.27Brankár (1 v 1)
0G 1A0G 0A
6.84Obranca (4 v 4)6.70
2G 1A0G 0A
6.63Záložník (4 v 4)7.07
0G 0A3G 5A
6.50Útočník (2 v 2)6.53
0G 2A0G 0A
Fortuna Düsseldorf4-4-2
33BrankárF. Kastenmeier7.31A
19ObrancaE. Iyoha6.71G1A
3ObrancaA. Hoffmann
15ObrancaT. Oberdorf6.91G
34ObrancaN. Gavory
11ZáložníkF. Klaus
25ZáložníkM. Zimmermann6.6
8ZáložníkÍ. Jóhannesson
21ZáložníkT. Rossmann6.7
22ÚtočníkD. Schmidt6.52A
24ÚtočníkD. Kownacki
Hannover 964-4-1-1
1BrankárR. Zieler
21ObrancaS. Muroya
5ObrancaP. Neumann
2ObrancaJ. Knight6.7
37ObrancaB. Ezeh
11ZáložníkLee Hyun-Ju
13ZáložníkM. Christiansen
8ZáložníkE. Leopold7.33G4A
10ZáložníkJ. Rochelt6.81A
16ÚtočníkH. Nielsen6.5
7ÚtočníkJ. Ngankam

Prehľad zápasu

Fortuna Düsseldorf zdolal Hannover 96 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: D. Schmidt 59′. Bolo udelených 8 žltých kariet. Fortuna Düsseldorf mal 49% držanie lopty, Hannover 96 mal 51%. Fortuna Düsseldorf mal 22 striel (5 na bránu), Hannover 96 mal 13 (2 na bránu). Fortuna Düsseldorf urobil 4 striedaní, Hannover 96 urobil 5.

Rivalita od 2012

Fortuna Düsseldorf vs Hannover 96 vzájomné výsledky

19 stretnutí
Fortuna Düsseldorf
4
výhier
Remízy
7
Hannover 96
8
výhier
Góly spolu
56 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
11/19 · 58%
Nad 2,5
11/19 · 58%

Aktuálna forma

Fortuna Düsseldorf

LWLLLL

Hannover 96

DWDWDW

Predpoveď zápasu

Fortuna Düsseldorf

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hannover 96

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or Hannover 96 and -3.5 goals

50%Forma50%
57%Útok43%
0%Obrana100%
36%Vzájomné zápasy64%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Fortuna Düsseldorf1výhry
6remízy10 stretnutí
Hannover 963výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.4

Priemerný počet gólov na zápas

30%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (20%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (41%) — kurzy môžu podceňovať Hannover 96.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 43.4%Remíza 29.0%Hostia 33.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.253.402.90
Max2.373.503.09
Nad 2,5: 55.6%Pod 2,5: 50.0%
Trhový favorit:Fortuna Düsseldorf · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh40.8%27.9%31.3%
Verejný trh40.8%26.8%32.4%
Δ1.1%1.1%

Fortuna Düsseldorf vs Hannover 96 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Fortuna Düsseldorf
Výsledok vs. Trh: Fortuna Düsseldorf (43%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Fortuna DüsseldorfPolčas:00Hannover 96
23Strely14
5Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
24/01/26Hannover 962–1Fortuna Düsseldorf1.65/4.00/5.00
09/08/25Fortuna Düsseldorf0–2Hannover 962.52/3.66/2.59
09/02/25Hannover 961–1Fortuna Düsseldorf2.02/3.61/3.38
30/08/24Fortuna Düsseldorf1–0Hannover 962.31/3.45/2.96
02/03/24Hannover 962–2Fortuna Düsseldorf2.40/3.51/2.83
24/09/23Fortuna Düsseldorf1–1Hannover 961.84/3.84/3.77
21/05/23Fortuna Düsseldorf3–3Hannover 961.68/4.27/4.46
08/11/22Hannover 962–0Fortuna Düsseldorf2.66/3.36/2.64
16/04/22Hannover 960–0Fortuna Düsseldorf2.94/3.40/2.33
06/11/21Fortuna Düsseldorf1–1Hannover 961.86/3.68/4.10

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Fortuna Düsseldorf

V 197R 125P 152
Nad 2,553
Goals scored699

Vonkajšia bilancia: Hannover 96

V 203R 144P 165
Nad 2,555
Goals scored791

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026