Menu

Preu En Munster vs 1 Fc Kaiserslautern

Preußen-Stadion, Münster24. augusta 2024 o 13:00

Udalosti zápasu

Preußen Münster
1. FC Kaiserslautern
Výkop
8′Daniel Hanslik
Luca Bazzoli29′
Marc Lorenz33′
34′Erik Wekesser
Polčas
L. BazzoliR. Preißinger
46′
46′
T. RaschlP. Klement
56′Jan Gyamerah
Etienne Amenyido68′
69′
J. GyamerahF. Kaloč
69′
J. MauseR. Ache
J. MeesC. Makridis
71′
E. AmenyidoA. Németh
78′
78′
E. WekesserF. Kleinhansl
85′
D. AbiamaK. Redondo
85′
R. Ache

asistencia: P. Klement

89′Marlon Ritter
Niko Koulis90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
8Shots off Goal2
15Total Shots8
1Blocked Shots1
7Shots insidebox4
8Shots outsidebox4
15Fouls17
4Corner Kicks2
3Offsides0
42%Ball Possession58%
4Yellow Cards4
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves6
277Total passes400
200Passes accurate317
72%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Preußen Münster je 6.70, v porovnaní s 6.85 u 1. FC Kaiserslautern. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Preußen Münster je J. Schenk (6.92), u 1. FC Kaiserslautern je to J. Krahl (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Preußen Münster prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 7 asistenciami, na čele s E. Amenyido (6G). U 1. FC Kaiserslautern je to 11 gólov a 6 asistencií s lídrom M. Ritter (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Preußen Münster nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.57, zatiaľ čo 1. FC Kaiserslautern má 4 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Preußen Münster nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 3 u 1. FC Kaiserslautern s hodnotením 7.07. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Preußen Münster nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.78, v porovnaní s 3 u 1. FC Kaiserslautern s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Preußen Münster a 69% u 1. FC Kaiserslautern. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Preußen Münster nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 11 u 1. FC Kaiserslautern. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Preußen Münster je 27.3 (najmladší: J. Schenk (22), najstarší: M. Kirkeskov (34)), zatiaľ čo 1. FC Kaiserslautern má priemer 27.3 (najmladší: J. Krahl (25), najstarší: M. Ritter (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Preußen Münster majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 15 u 1. FC Kaiserslautern. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Preußen Münster4-4-24-3-31. FC Kaiserslautern
GKDEFMIDFWD
1Schenk27Horst24Koulis29Frenkert2Kirkesk.8Mees20Hendrix32Bazzoli18Lorenz30Amenyido9Grodows.1Krahl8Zimmer2Tomiak24Heuer13Wekesser20Raschl32Gyamerah7Ritter19Hanslik18Mause40Abiama

Náhradníci

Tréner: S. Hildmann

Náhradníci

Tréner: M. Anfang

Preußen MünsterSila pozícií1. FC Kaiserslautern
6.70
Ø Hodnotenie
6.85
6.92Brankár (1 v 1)7.11
0G 0A0G 0A
6.57Obranca (4 v 4)6.67
1G 4A0G 0A
6.75Záložník (4 v 3)7.07
6G 3A8G 2A
6.78Útočník (2 v 3)6.70
6G 0A3G 4A
Preußen Münster4-4-2
1BrankárJ. Schenk6.9
27ObrancaJ. ter Horst6.51G3A
24ObrancaN. Koulis6.5
29ObrancaL. Frenkert
2ObrancaM. Kirkeskov6.71A
8ZáložníkJ. Mees6.72G1A
20ZáložníkJ. Hendrix6.84G2A
32ZáložníkL. Bazzoli
18ZáložníkM. Lorenz
30ÚtočníkE. Amenyido6.86G
9ÚtočníkJ. Grodowski
1. FC Kaiserslautern4-3-3
1BrankárJ. Krahl7.1
8ObrancaJ. Zimmer
2ObrancaB. Tomiak
24ObrancaJ. Heuer6.8
13ObrancaE. Wekesser6.5
20ZáložníkT. Raschl7.11G
32ZáložníkJ. Gyamerah
7ZáložníkM. Ritter7.07G2A
19ÚtočníkD. Hanslik6.73G4A
18ÚtočníkJ. Mause
40ÚtočníkD. Abiama6.7

Prehľad zápasu

1. FC Kaiserslautern zdolal Preußen Münster 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: R. Ache 85′. Bolo udelených 8 žltých kariet. Preußen Münster mal 42% držanie lopty, 1. FC Kaiserslautern mal 58%. Preußen Münster mal 15 striel (6 na bránu), 1. FC Kaiserslautern mal 8 (5 na bránu). Preußen Münster urobil 3 striedaní, 1. FC Kaiserslautern urobil 5.

Rivalita od 2018

Preußen Münster vs 1. FC Kaiserslautern vzájomné výsledky

7 stretnutí
Preußen Münster
3
výhier
Remízy
1
1. FC Kaiserslautern
3
výhier
Góly spolu
25 · 3.6/zápas
Obaja skórovali
6/7 · 86%
Nad 2,5
5/7 · 71%

Aktuálna forma

Preußen Münster

DLLDDL

1. FC Kaiserslautern

LLLWWL

Predpoveď zápasu

Preußen Münster

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

1. FC Kaiserslautern

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Preußen Münster or draw

20%Forma80%
20%Útok80%
50%Obrana50%
91%Vzájomné zápasy9%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

1. FC Kaiserslautern dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Preußen Münster0výhry
0remízy4 stretnutí
1. FC Kaiserslautern4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.5

Priemerný počet gólov na zápas

75%

Zápasy s 3+ gólmi

75%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (33%) — kurzy môžu podceňovať 1. FC Kaiserslautern.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 35.1%Remíza 27.2%Hostia 43.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.753.602.25
Max2.913.742.34
Nad 2,5: 61.7%Pod 2,5: 44.4%
Trhový favorit:1. FC Kaiserslautern · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh33.1%25.7%41.2%
Verejný trh32.8%26.2%41.0%

Preußen Münster vs 1. FC Kaiserslautern — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

1. FC Kaiserslautern
Výsledok vs. Trh: 1. FC Kaiserslautern (44%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Preußen MünsterPolčas:001. FC Kaiserslautern
14Strely8
7Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
22/02/26Preußen Münster2–31. FC Kaiserslautern2.38/3.40/2.88
19/09/251. FC Kaiserslautern4–1Preußen Münster2.33/3.37/3.13
02/02/251. FC Kaiserslautern2–1Preußen Münster1.85/3.67/3.95
24/08/24Preußen Münster0–11. FC Kaiserslautern2.85/3.68/2.30

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Preußen Münster

V 14R 23P 29
Nad 2,553
Goals scored77

Vonkajšia bilancia: 1. FC Kaiserslautern

V 201R 148P 159
Nad 2,551
Goals scored754

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026