Menu

Fortuna Dusseldorf vs Karlsruher Sc

Merkur Spiel-Arena, Düsseldorf10. augusta 2024 o 13:00
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Fortuna Düsseldorf
Karlsruher SC
Výkop
39′Nicolai Rapp
Polčas
T. RossmannJ. Niemiec
62′
Andre Hoffmann67′
72′
D. BurnićB. Conté
72′
F. SchleusenerA. Hunziker
Felix Klaus76′
S. AppelkampD. Schmidt
78′
79′
L. GüntherD. Herold
M. SobottkaJ. de Wijs
90+2′
90+2′
B. ZivzivadzeR. Heußer
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
12Shots off Goal4
20Total Shots9
3Blocked Shots3
8Shots insidebox4
12Shots outsidebox5
6Fouls7
7Corner Kicks4
3Offsides1
51%Ball Possession49%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
499Total passes491
436Passes accurate416
87%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Fortuna Düsseldorf je 6.85, v porovnaní s 6.81 u Karlsruher SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Fortuna Düsseldorf je F. Kastenmeier (7.27), u Karlsruher SC je to M. Wanitzek (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Fortuna Düsseldorf prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 5 asistenciami, na čele s S. Appelkamp (2G). U Karlsruher SC je to 29 gólov a 14 asistencií s lídrom M. Wanitzek (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Fortuna Düsseldorf nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.77, zatiaľ čo Karlsruher SC má 4 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Fortuna Düsseldorf nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 4 u Karlsruher SC s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Fortuna Düsseldorf nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.65, v porovnaní s 2 u Karlsruher SC s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Fortuna Düsseldorf a 81% u Karlsruher SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Fortuna Düsseldorf nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 30 u Karlsruher SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Fortuna Düsseldorf je 27.5 (najmladší: T. Rossmann (22), najstarší: M. Zimmermann (33)), zatiaľ čo Karlsruher SC má priemer 30.3 (najmladší: M. Beifus (23), najstarší: S. Jung (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Fortuna Düsseldorf majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 26 u Karlsruher SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Fortuna Düsseldorf4-1-4-14-4-2Karlsruher SC
GKDEFMIDFWD
33Kastenm.25Zimmerm.3Hoffmann15Oberdorf19Iyoha4Tanaka11Klaus31Sobottka8Jóhanne.23Appelka.21Rossmann1Weiß2Jung28Franke4Beifus29Günther7Burnić17Rapp6Jensen10Wanitzek24Schleus.11Zivziva.

Náhradníci

Tréner: D. Thioune

Náhradníci

Tréner: C. Eichner

Fortuna DüsseldorfSila pozíciíKarlsruher SC
6.85
Ø Hodnotenie
6.81
7.27Brankár (1 v 1)
0G 1A0G 0A
6.77Obranca (4 v 4)6.70
2G 1A3G 2A
6.88Záložník (5 v 4)6.94
2G 3A16G 8A
6.65Útočník (1 v 2)6.76
0G 0A10G 4A
Fortuna Düsseldorf4-1-4-1
33BrankárF. Kastenmeier7.31A
25ObrancaM. Zimmermann6.6
3ObrancaA. Hoffmann
15ObrancaT. Oberdorf6.91G
19ObrancaE. Iyoha6.71G1A
4ZáložníkA. Tanaka
11ZáložníkF. Klaus
31ZáložníkM. Sobottka
8ZáložníkÍ. Jóhannesson
23ZáložníkS. Appelkamp6.92G3A
21ÚtočníkT. Rossmann6.7
Karlsruher SC4-4-2
1BrankárM. Weiß
2ObrancaS. Jung6.61G2A
28ObrancaM. Franke6.7
4ObrancaM. Beifus6.72G
29ObrancaL. Günther
7ZáložníkD. Burnić6.61G1A
17ZáložníkN. Rapp6.8
6ZáložníkL. Jensen
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
24ÚtočníkF. Schleusener6.810G4A
11ÚtočníkB. Zivzivadze

Prehľad zápasu

Fortuna Düsseldorf a Karlsruher SC remizovali 0:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Bolo udelených 3 žltých kariet. Fortuna Düsseldorf mal 51% držanie lopty, Karlsruher SC mal 49%. Fortuna Düsseldorf mal 20 striel (5 na bránu), Karlsruher SC mal 9 (2 na bránu). Fortuna Düsseldorf urobil 3 striedaní, Karlsruher SC urobil 4.

Rivalita od 2011

Fortuna Düsseldorf vs Karlsruher SC vzájomné výsledky

21 stretnutí
Fortuna Düsseldorf
10
výhier
Remízy
8
Karlsruher SC
3
výhier
Góly spolu
67 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
14/21 · 67%
Nad 2,5
12/21 · 57%

Aktuálna forma

Fortuna Düsseldorf

LWLLLL

Karlsruher SC

WLLWLW

Predpoveď zápasu

Fortuna Düsseldorf

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Karlsruher SC

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Fortuna Düsseldorf or draw

50%Forma50%
40%Útok60%
100%Obrana0%
85%Vzájomné zápasy15%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Fortuna Düsseldorf5výhry
5remízy10 stretnutí
Karlsruher SC0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 55.1%Remíza 25.8%Hostia 25.2%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.803.703.70
Max1.844.034.20
Nad 2,5: 66.7%Pod 2,5: 40.0%
Trhový favorit:Fortuna Düsseldorf · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh52.2%23.8%24.0%
Verejný trh52.2%25.4%22.4%
Δ1.6%1.6%

Fortuna Düsseldorf vs Karlsruher SC — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Fortuna Düsseldorf (55%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Fortuna DüsseldorfPolčas:00Karlsruher SC
20Strely9
6Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
08/02/26Karlsruher SC1–1Fortuna Düsseldorf2.80/3.60/2.35
30/08/25Fortuna Düsseldorf0–0Karlsruher SC2.26/3.75/2.89
25/01/25Karlsruher SC2–3Fortuna Düsseldorf2.41/3.74/2.65
10/08/24Fortuna Düsseldorf0–0Karlsruher SC1.81/3.88/3.97
17/02/24Karlsruher SC2–2Fortuna Düsseldorf2.60/3.61/2.54
01/09/23Fortuna Düsseldorf3–1Karlsruher SC2.18/3.63/2.95
30/04/23Fortuna Düsseldorf3–2Karlsruher SC1.96/3.83/3.53
23/10/22Karlsruher SC0–2Fortuna Düsseldorf2.35/3.51/2.96
03/04/22Karlsruher SC2–2Fortuna Düsseldorf2.72/3.39/2.57
23/10/21Fortuna Düsseldorf3–1Karlsruher SC2.05/3.47/3.61

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Fortuna Düsseldorf

V 197R 125P 152
Nad 2,553
Goals scored699

Vonkajšia bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026