Menu

Hannover 96 vs Sc Paderborn 07

Heinz von Heiden-Arena, Hannover5. mája 2024 o 13:30
32
Rozhodca: R. Kampka
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Hannover 96
SC Paderborn 07
Výkop
L. Gindorf
6′
A. Voglsammer

asistencia: S. Muroya

10′
N. Tresoldi
18′
27′
K. Kostons
40′
R. Obermair

asistencia: A. Zehnter

Polčas
K. OudenneJ. Dehm
46′
46′
M. EnsC. Brackelmann
Fabian Kunze50′
L. GindorfL. Schaub
62′
65′
F. BilbijaA. Grimaldi
65′
K. KostonsS. Conteh
Phil Neumann70′
A. VoglsammerC. Teuchert
74′
77′Visar Musliu
77′
A. ZehnterR. Leipertz
77′
M. HoffmeierF. Platte
82′Sirlord Conteh
N. TresoldiS. Ernst
87′
E. LeopoldM. Christiansen
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal8
9Shots off Goal6
19Total Shots19
5Blocked Shots5
13Shots insidebox15
6Shots outsidebox4
15Fouls8
5Corner Kicks4
2Offsides1
45%Ball Possession55%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves2
398Total passes500
327Passes accurate411
82%Passes %82%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hannover 96 je 7.08, v porovnaní s 7.13 u SC Paderborn 07. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hannover 96 je E. Leopold (7.35), u SC Paderborn 07 je to M. Hoffmeier (7.55).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hannover 96 prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 6 asistenciami, na čele s E. Leopold (3G). U SC Paderborn 07 je to 21 gólov a 12 asistencií s lídrom F. Bilbija (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hannover 96 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo SC Paderborn 07 má 3 obrancov s priemerom 7.55. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hannover 96 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.08, oproti 4 u SC Paderborn 07 s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hannover 96 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u SC Paderborn 07 s priemerom 7.00. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 88% u Hannover 96 a 81% u SC Paderborn 07. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hannover 96 nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 11 u SC Paderborn 07. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hannover 96 je 24.3 (najmladší: K. Oudenne (24), najstarší: E. Leopold (25)), zatiaľ čo SC Paderborn 07 má priemer 26.8 (najmladší: F. Bilbija (25), najstarší: R. Obermair (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hannover 96 majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 21 u SC Paderborn 07. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hannover 963-4-1-23-4-2-1SC Paderborn 07
GKDEFMIDFWD
1Zieler5Neumann23Halsten.4Arrey-M.21Muroya8Leopold6Kunze29Oudenne25Gindorf32Voglsam.9Tresoldi1Boevink33Hoffmei.43Ens16Musliu23Obermair26Klaas27Klefisch32Zehnter7Bilbija29Ansah10Kostons

Náhradníci

Tréner: S. Leitl

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Hannover 96Sila pozíciíSC Paderborn 07
7.08
Ø Hodnotenie
7.13
Obranca (3 v 3)7.55
0G 0A1G 0A
7.08Záložník (4 v 4)6.99
5G 6A6G 10A
Útočník (3 v 3)7.00
0G 0A14G 2A
Hannover 963-4-1-2
1BrankárR. Zieler
5ObrancaP. Neumann
23ObrancaM. Halstenberg
4ObrancaB. Arrey-Mbi
21ZáložníkS. Muroya
8ZáložníkE. Leopold7.33G4A
6ZáložníkF. Kunze
29ZáložníkK. Oudenne6.82G2A
25ÚtočníkL. Gindorf
32ÚtočníkA. Voglsammer
9ÚtočníkN. Tresoldi
SC Paderborn 073-4-2-1
1BrankárP. Boevink
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
43ObrancaM. Ens
16ObrancaV. Musliu
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
26ZáložníkS. Klaas6.74G3A
27ZáložníkK. Klefisch
32ZáložníkA. Zehnter
7ÚtočníkF. Bilbija7.014G2A
29ÚtočníkI. Ansah
10ÚtočníkK. Kostons

Prehľad zápasu

Hannover 96 zdolal SC Paderborn 07 3:2. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: L. Gindorf 6′, A. Voglsammer 10′, N. Tresoldi 18′, K. Kostons 27′, R. Obermair 40′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Hannover 96 mal 45% držanie lopty, SC Paderborn 07 mal 55%. Hannover 96 mal 19 striel (5 na bránu), SC Paderborn 07 mal 19 (8 na bránu). Hannover 96 urobil 5 striedaní, SC Paderborn 07 urobil 5.

Rivalita od 2014

Hannover 96 vs SC Paderborn 07 vzájomné výsledky

17 stretnutí
Hannover 96
1
výhier
Remízy
5
SC Paderborn 07
11
výhier
Góly spolu
41 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
8/17 · 47%
Nad 2,5
6/17 · 35%

Aktuálna forma

Hannover 96

DWDWDW

SC Paderborn 07

LLDWWW

Predpoveď zápasu

Hannover 96

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SC Paderborn 07

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SC Paderborn 07

46%Forma54%
40%Útok60%
64%Obrana36%
0%Vzájomné zápasy100%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hannover 962výhry
3remízy10 stretnutí
SC Paderborn 075výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.1

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (20%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (45%) — kurzy môžu podceňovať SC Paderborn 07.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 47.8%Remíza 26.3%Hostia 31.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.053.753.10
Max2.133.853.27
Nad 2,5: 63.7%Pod 2,5: 42.6%
Trhový favorit:Hannover 96 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh45.4%25.1%29.5%
Verejný trh45.1%25.3%29.6%

Hannover 96 vs SC Paderborn 07 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Hannover 96
Výsledok vs. Trh: Hannover 96 (48%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hannover 96Polčas:32SC Paderborn 07
19Strely19
6Strely na bránu10

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
18/04/26Hannover 961–1SC Paderborn 072.15/3.80/3.00
22/11/25SC Paderborn 070–2Hannover 962.15/3.60/3.10
22/02/25Hannover 961–1SC Paderborn 072.19/3.52/3.11
20/09/24SC Paderborn 072–1Hannover 962.15/3.72/3.07
05/05/24Hannover 963–2SC Paderborn 072.09/3.80/3.19
03/12/23SC Paderborn 071–0Hannover 962.35/3.65/2.81
11/02/23Hannover 963–4SC Paderborn 072.95/3.44/2.38
06/08/22SC Paderborn 074–2Hannover 962.06/3.68/3.34
24/04/22SC Paderborn 073–0Hannover 962.30/3.60/2.95
19/11/21Hannover 960–0SC Paderborn 072.72/3.37/2.56

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hannover 96

V 203R 144P 165
Nad 2,555
Goals scored791

Vonkajšia bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026