Menu

Sc Paderborn 07 vs Karlsruher Sc

Home Deluxe Arena, Paderborn13. apríla 2024 o 13:00
Rozhodca: A. Sather

Udalosti zápasu

SC Paderborn 07
Karlsruher SC
Výkop
S. Conteh
20′
22′
D. HeroldD. Brosinski
25′
I. Matanović
Marco Pledl28′
Penalty cancelled36′
VAR
45+2′Paul Nebel
Polčas
K. KostonsD. Kinsombi
46′
Marcel Hoffmeier57′
M. PledlJ. Heuer
62′
66′
D. BurnićF. Schleusener
C. BrackelmannL. Curda
76′
76′
S. JungM. Thiede
76′
J. GondorfN. Rapp
76′
I. MatanovićL. Stindl
S. ContehI. Ansah
82′
A. GrimaldiR. Leipertz
82′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
6Shots off Goal6
13Total Shots14
4Blocked Shots3
9Shots insidebox9
4Shots outsidebox5
14Fouls3
8Corner Kicks2
1Offsides2
46%Ball Possession54%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
422Total passes511
353Passes accurate436
84%Passes %85%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SC Paderborn 07 je 7.06, v porovnaní s 6.80 u Karlsruher SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SC Paderborn 07 je M. Hoffmeier (7.55), u Karlsruher SC je to M. Wanitzek (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SC Paderborn 07 prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 11 asistenciami, na čele s F. Bilbija (14G). U Karlsruher SC je to 21 gólov a 18 asistencií s lídrom M. Wanitzek (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SC Paderborn 07 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.30, zatiaľ čo Karlsruher SC má 4 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SC Paderborn 07 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.13, oproti 4 u Karlsruher SC s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SC Paderborn 07 nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.43, v porovnaní s 2 u Karlsruher SC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u SC Paderborn 07 a 82% u Karlsruher SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SC Paderborn 07 nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 30 u Karlsruher SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SC Paderborn 07 je 28.0 (najmladší: F. Bilbija (25), najstarší: A. Grimaldi (34)), zatiaľ čo Karlsruher SC má priemer 27.8 (najmladší: D. Herold (22), najstarší: S. Jung (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SC Paderborn 07 majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 26 u Karlsruher SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SC Paderborn 074-2-2-24-4-2Karlsruher SC
GKDEFMIDFWD
1Boevink33Hoffmei.16Musliu4Brackel.32Zehnter10Kostons23Obermair45Pledl7Bilbija11Conteh39Grimaldi23Drewes2Jung22Kobald4Beifus20Herold15Burnić6Jensen8Gondorf10Wanitzek9Matanov.26Nebel

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Náhradníci

Tréner: C. Eichner

SC Paderborn 07Sila pozíciíKarlsruher SC
7.06
Ø Hodnotenie
6.80
7.30Obranca (4 v 4)6.70
3G 2A5G 10A
7.13Záložník (4 v 4)6.99
16G 9A16G 8A
6.43Útočník (2 v 2)
0G 0A0G 0A
SC Paderborn 074-2-2-2
1BrankárP. Boevink
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
16ObrancaV. Musliu
4ObrancaC. Brackelmann7.02G2A
32ObrancaA. Zehnter
10ZáložníkK. Kostons
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
45ZáložníkM. Pledl
7ZáložníkF. Bilbija7.014G2A
11ÚtočníkS. Conteh
39ÚtočníkA. Grimaldi6.4
Karlsruher SC4-4-2
23BrankárP. Drewes
2ObrancaS. Jung6.61G2A
22ObrancaC. Kobald6.92G2A
4ObrancaM. Beifus6.72G
20ObrancaD. Herold6.66A
15ZáložníkD. Burnić6.61G1A
6ZáložníkL. Jensen
8ZáložníkJ. Gondorf
10ZáložníkM. Wanitzek7.415G7A
9ÚtočníkI. Matanović
26ÚtočníkP. Nebel

Prehľad zápasu

SC Paderborn 07 a Karlsruher SC remizovali 1:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: S. Conteh 20′, I. Matanović 25′. Bolo udelených 3 žltých kariet. SC Paderborn 07 mal 46% držanie lopty, Karlsruher SC mal 54%. SC Paderborn 07 mal 13 striel (3 na bránu), Karlsruher SC mal 14 (5 na bránu). SC Paderborn 07 urobil 5 striedaní, Karlsruher SC urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Sirlord Conteh 36′).

Rivalita od 2011

SC Paderborn 07 vs Karlsruher SC vzájomné výsledky

18 stretnutí
SC Paderborn 07
8
výhier
Remízy
4
Karlsruher SC
6
výhier
Góly spolu
48 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
5/18 · 28%
Nad 2,5
10/18 · 56%

Aktuálna forma

SC Paderborn 07

LLDWWW

Karlsruher SC

WLLWLW

Predpoveď zápasu

SC Paderborn 07

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Karlsruher SC

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Karlsruher SC

17%Forma83%
35%Útok65%
17%Obrana83%
93%Vzájomné zápasy7%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SC Paderborn 075výhry
2remízy10 stretnutí
Karlsruher SC3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.2

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (25%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (41%) — kurzy môžu podceňovať Karlsruher SC.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 42.8%Remíza 27.0%Hostia 35.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.253.602.70
Max2.383.752.89
Nad 2,5: 65.4%Pod 2,5: 41.7%
Trhový favorit:SC Paderborn 07 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh40.7%25.8%33.5%
Verejný trh40.2%26.6%33.2%

SC Paderborn 07 vs Karlsruher SC — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: SC Paderborn 07 (43%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SC Paderborn 07Polčas:11Karlsruher SC
12Strely12
3Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
13/12/25Karlsruher SC0–4SC Paderborn 073.50/3.60/2.05
18/05/25Karlsruher SC3–0SC Paderborn 074.33/4.34/1.67
21/12/24SC Paderborn 071–2Karlsruher SC1.98/3.72/3.47
13/04/24SC Paderborn 071–1Karlsruher SC2.34/3.70/2.82
05/11/23Karlsruher SC0–3SC Paderborn 072.11/3.76/3.16
27/01/23Karlsruher SC0–1SC Paderborn 072.60/3.62/2.56
17/07/22SC Paderborn 075–0Karlsruher SC1.90/3.75/3.72
10/04/22SC Paderborn 072–2Karlsruher SC2.16/3.57/3.23
31/10/21Karlsruher SC2–4SC Paderborn 072.69/3.57/2.50
28/11/20Karlsruher SC1–0SC Paderborn 072.74/3.42/2.52

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Vonkajšia bilancia: Karlsruher SC

V 259R 213P 274
Nad 2,554
Goals scored1036

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026