Menu

Eintracht Braunschweig vs Sv Elversberg

Eintracht-Stadion, Braunschweig30. marca 2024 o 13:00
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Eintracht Braunschweig
SV Elversberg
Výkop
R. Krauße

asistencia: Þ. Helgason

7′
E. Bičakčić
45+2′
Polčas
46′
P. StockP. Wanner
46′
L. PinckertM. Feil
61′Jannik Rochelt
Robin Krausse62′
J. GómezF. Krüger
68′
Þ. HelgasonN. Tauer
68′
Jannis Nikolaou72′
M. RittmüllerD. Wiebe
75′
F. KaufmannH. Finndell
75′
H. Kuruçay

Penalty

80′
81′
T. JacobsenD. Martinović
Hampus Finndell82′
R. PhilippeA. Ujah
82′
Ermin Bičakčić88′
88′
J. RocheltK. Koffi
88′
L. SchnellbacherJ. Boyamba
F. Krüger

asistencia: A. Ujah

90+1′
H. Kuruçay

asistencia: R. Krauße

90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal2
6Shots off Goal8
19Total Shots14
3Blocked Shots4
16Shots insidebox7
3Shots outsidebox7
15Fouls12
6Corner Kicks4
1Offsides1
39%Ball Possession61%
4Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
346Total passes556
243Passes accurate459
70%Passes %83%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Eintracht Braunschweig je 6.76, v porovnaní s 6.90 u SV Elversberg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Eintracht Braunschweig je R. Hoffmann (6.92), u SV Elversberg je to N. Kristof (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Eintracht Braunschweig prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 4 asistenciami, na čele s J. Gómez (1G). U SV Elversberg je to 4 gólov a 4 asistencií s lídrom L. Schnellbacher (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Eintracht Braunschweig nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo SV Elversberg má 3 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Eintracht Braunschweig nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 4 u SV Elversberg s hodnotením —. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Eintracht Braunschweig nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.62, v porovnaní s 3 u SV Elversberg s priemerom 6.66. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u Eintracht Braunschweig a 79% u SV Elversberg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Eintracht Braunschweig nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 9 u SV Elversberg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Eintracht Braunschweig je 28.0 (najmladší: J. Gómez (24), najstarší: F. Kaufmann (33)), zatiaľ čo SV Elversberg má priemer 28.0 (najmladší: L. Pinckert (25), najstarší: L. Schnellbacher (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Eintracht Braunschweig majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 23 u SV Elversberg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Eintracht Braunschweig3-5-23-4-2-1SV Elversberg
GKDEFMIDFWD
1Hoffmann29Kuruçay6Bičakčić4Nikolaou18Rittmül.37Kaufmann39Krauße20Helgason19Donkor9Philippe44Gómez20Kristof19Pinckert23Sicking.3Joncour18Vanderm.14Fellhau.31Jacobsen33Neubauer21Stock10Rochelt24Schnell.

Náhradníci

Tréner: D. Scherning

Náhradníci

Tréner: H. Steffen

Eintracht BraunschweigSila pozíciíSV Elversberg
6.76
Ø Hodnotenie
6.90
6.92Brankár (1 v 1)7.20
0G 0A0G 0A
Obranca (3 v 3)6.88
0G 0A1G 0A
6.74Záložník (5 v 4)
0G 0A0G 0A
6.62Útočník (2 v 3)6.66
1G 4A3G 4A
Eintracht Braunschweig3-5-2
1BrankárR. Hoffmann6.9
29ObrancaH. Kuruçay
6ObrancaE. Bičakčić
4ObrancaJ. Nikolaou
18ZáložníkM. Rittmüller6.7
37ZáložníkF. Kaufmann6.8
39ZáložníkR. Krauße
20ZáložníkÞ. Helgason
19ZáložníkA. Donkor
9ÚtočníkR. Philippe
44ÚtočníkJ. Gómez6.61G4A
SV Elversberg3-4-2-1
20BrankárN. Kristof7.2
19ObrancaL. Pinckert6.9
23ObrancaC. Sickinger6.8
3ObrancaF. Le Joncour6.91G
18ZáložníkH. Vandermersch
14ZáložníkR. Fellhauer
31ZáložníkT. Jacobsen
33ZáložníkM. Neubauer
21ÚtočníkP. Stock
10ÚtočníkJ. Rochelt
24ÚtočníkL. Schnellbacher6.73G4A

Prehľad zápasu

Eintracht Braunschweig zdolal SV Elversberg 5:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: R. Krauße 7′, E. Bičakčić 45′, H. Kuruçay 80′ (pen.), F. Krüger 90′, H. Kuruçay 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Eintracht Braunschweig mal 39% držanie lopty, SV Elversberg mal 61%. Eintracht Braunschweig mal 19 striel (10 na bránu), SV Elversberg mal 14 (2 na bránu). Eintracht Braunschweig urobil 5 striedaní, SV Elversberg urobil 5.

Rivalita od 2023

Eintracht Braunschweig vs SV Elversberg vzájomné výsledky

5 stretnutí
Eintracht Braunschweig
0
výhier
Remízy
0
SV Elversberg
5
výhier
Góly spolu
18 · 3.6/zápas
Obaja skórovali
2/5 · 40%
Nad 2,5
5/5 · 100%

Aktuálna forma

Eintracht Braunschweig

LWDLDL

SV Elversberg

WDWLDW

Predpoveď zápasu

Eintracht Braunschweig

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SV Elversberg

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SV Elversberg

40%Forma60%
36%Útok64%
57%Obrana43%
0%Vzájomné zápasy100%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

SV Elversberg dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Eintracht Braunschweig1výhry
0remízy6 stretnutí
SV Elversberg5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.8

Priemerný počet gólov na zápas

100%

Zápasy s 3+ gólmi

33%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 43.9%Remíza 26.7%Hostia 34.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.203.702.80
Max2.333.772.96
Nad 2,5: 61.7%Pod 2,5: 44.4%
Trhový favorit:Eintracht Braunschweig · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh41.6%25.7%32.7%
Verejný trh41.5%25.4%33.1%

Eintracht Braunschweig vs SV Elversberg — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Eintracht Braunschweig
Výsledok vs. Trh: Eintracht Braunschweig (44%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Eintracht BraunschweigPolčas:20SV Elversberg
21Strely14
11Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
21/02/26SV Elversberg3–1Eintracht Braunschweig1.57/3.90/5.75
20/09/25Eintracht Braunschweig1–4SV Elversberg3.03/3.55/2.23
10/05/25SV Elversberg3–0Eintracht Braunschweig1.51/4.61/5.57
15/12/24Eintracht Braunschweig0–3SV Elversberg2.89/3.49/2.32
30/03/24Eintracht Braunschweig5–0SV Elversberg2.28/3.74/2.88
20/10/23SV Elversberg3–0Eintracht Braunschweig1.87/3.91/3.83

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Eintracht Braunschweig

V 152R 131P 191
Nad 2,546
Goals scored535

Vonkajšia bilancia: SV Elversberg

V 45R 25P 30
Nad 2,561
Goals scored173

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026