Menu

Sc Paderborn 07 vs Holstein Kiel

Home Deluxe Arena, Paderborn17. februára 2024 o 13:00
Rozhodca: P. Alt

Udalosti zápasu

SC Paderborn 07
Holstein Kiel
Výkop
16′
F. Porath

asistencia: S. Machino

33′
S. Skrzybski

asistencia: L. Holtby

Laurin Curda39′
Polčas
J. HeuerM. Rohr
46′
52′
M. Schulz
Adriano Grimaldi54′
57′
F. PorathM. Ivezić
K. KostonsS. Conteh
63′
I. AnsahS. Klaas
63′
R. ObermairR. Leipertz
63′
A. GrimaldiA. Zehnter
64′
76′Marvin Schulz
78′Lewis Holtby
78′
T. RotheM. Komenda
89′
S. SkrzybskiJ. Mees
89′
T. BeckerL. Rosenboom
89′
S. MachinoN. Niehoff
Filip Bilbija90+6′
Martin Ens90+1′
90+7′Nicolai Remberg
90+10′
0 N. Niehoff

asistencia: J. Mees

Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
4Shots off Goal3
9Total Shots10
3Blocked Shots1
7Shots insidebox6
2Shots outsidebox4
10Fouls10
6Corner Kicks5
1Offsides1
59%Ball Possession41%
3Yellow Cards3
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
449Total passes313
373Passes accurate221
83%Passes %71%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SC Paderborn 07 je 7.00, v porovnaní s 6.87 u Holstein Kiel. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SC Paderborn 07 je M. Hoffmeier (7.55), u Holstein Kiel je to T. Weiner (6.92).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SC Paderborn 07 prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 16 asistenciami, na čele s F. Bilbija (14G). U Holstein Kiel je to 2 gólov a 2 asistencií s lídrom S. Skrzybski (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SC Paderborn 07 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.39, zatiaľ čo Holstein Kiel má 3 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SC Paderborn 07 nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 4 u Holstein Kiel s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SC Paderborn 07 nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.43, v porovnaní s 3 u Holstein Kiel s priemerom 6.80. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 71% u SC Paderborn 07 a 64% u Holstein Kiel. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SC Paderborn 07 nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 4 u Holstein Kiel. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SC Paderborn 07 je 28.0 (najmladší: L. Curda (24), najstarší: A. Grimaldi (34)), zatiaľ čo Holstein Kiel má priemer 29.3 (najmladší: T. Weiner (26), najstarší: S. Skrzybski (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SC Paderborn 07 majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 11 u Holstein Kiel. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SC Paderborn 074-1-4-13-4-1-2Holstein Kiel
GKDEFMIDFWD
1Boevink17Curda24Heuer43Ens33Hoffmei.8Kinsombi29Ansah7Bilbija10Kostons23Obermair39Grimaldi1Weiner17Becker4Erras34Kleine-.8Porath15Schulz22Remberg18Rothe10Holtby13Machino7Skrzybs.

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Náhradníci

Tréner: M. Rapp

SC Paderborn 07Sila pozíciíHolstein Kiel
7.00
Ø Hodnotenie
6.87
Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 0A
7.39Obranca (4 v 3)
8G 7A0G 0A
6.92Záložník (5 v 4)6.90
16G 9A0G 0A
6.43Útočník (1 v 3)6.80
0G 0A2G 2A
SC Paderborn 074-1-4-1
1BrankárP. Boevink
17ObrancaL. Curda7.27G7A
24ObrancaJ. Heuer
43ObrancaM. Ens
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
8ZáložníkD. Kinsombi6.5
29ZáložníkI. Ansah
7ZáložníkF. Bilbija7.014G2A
10ZáložníkK. Kostons
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
39ÚtočníkA. Grimaldi6.4
Holstein Kiel3-4-1-2
1BrankárT. Weiner6.9
17ObrancaT. Becker
4ObrancaP. Erras
34ObrancaC. Kleine-Bekel
8ZáložníkF. Porath6.9
15ZáložníkM. Schulz
22ZáložníkN. Remberg
18ZáložníkT. Rothe
10ÚtočníkL. Holtby
13ÚtočníkS. Machino
7ÚtočníkS. Skrzybski6.82G2A

Prehľad zápasu

Holstein Kiel zdolal SC Paderborn 07 4:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: F. Porath 16′, S. Skrzybski 33′, M. Schulz 52′, 0 N. Niehoff 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. SC Paderborn 07 mal 59% držanie lopty, Holstein Kiel mal 41%. SC Paderborn 07 mal 9 striel (2 na bránu), Holstein Kiel mal 10 (6 na bránu). SC Paderborn 07 urobil 5 striedaní, Holstein Kiel urobil 5.

Rivalita od 2016

SC Paderborn 07 vs Holstein Kiel vzájomné výsledky

13 stretnutí
SC Paderborn 07
4
výhier
Remízy
3
Holstein Kiel
6
výhier
Góly spolu
50 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
11/13 · 85%
Nad 2,5
9/13 · 69%

Aktuálna forma

SC Paderborn 07

LLDWWW

Holstein Kiel

WWWWDW

Predpoveď zápasu

SC Paderborn 07

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Holstein Kiel

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SC Paderborn 07 or draw

59%Forma41%
56%Útok44%
50%Obrana50%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SC Paderborn 073výhry
2remízy10 stretnutí
Holstein Kiel5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.6

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 5.7%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 42.6%Remíza 26.5%Hostia 36.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.253.752.60
Max2.423.802.86
Nad 2,5: 63.7%Pod 2,5: 42.6%
Trhový favorit:SC Paderborn 07 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh40.2%25.7%34.0%
Verejný trh40.0%25.4%34.6%

SC Paderborn 07 vs Holstein Kiel — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Holstein Kiel
Výsledok vs. Trh: SC Paderborn 07 (43%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SC Paderborn 07Polčas:02Holstein Kiel
10Strely12
3Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
18/01/26Holstein Kiel2–0SC Paderborn 072.75/3.50/2.40
02/08/25SC Paderborn 072–1Holstein Kiel2.17/3.79/3.07
17/02/24SC Paderborn 070–4Holstein Kiel2.35/3.78/2.74
02/09/23Holstein Kiel2–1SC Paderborn 072.27/3.89/2.71
25/02/23Holstein Kiel1–1SC Paderborn 072.78/3.73/2.34
20/08/22SC Paderborn 077–2Holstein Kiel1.74/4.22/4.16
04/03/22Holstein Kiel3–4SC Paderborn 072.19/3.58/3.13
25/09/21SC Paderborn 071–2Holstein Kiel2.00/3.63/3.53
27/01/21SC Paderborn 071–1Holstein Kiel2.41/3.45/2.87
20/09/20Holstein Kiel1–0SC Paderborn 072.32/3.56/2.89

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Vonkajšia bilancia: Holstein Kiel

V 112R 74P 84
Nad 2,562
Goals scored452

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026