Menu

Sc Paderborn 07 vs Hannover 96

Home Deluxe Arena, Paderborn3. decembra 2023 o 13:30
10
Rozhodca: W. Haslberger

Udalosti zápasu

SC Paderborn 07
Hannover 96
Výkop
20′Ron-Robert Zieler
20′Louis Schaub
VAR
20′Card upgrade
28′Derrick Köhn
Polčas
K. KlefischS. Klaas
46′
F. BilbijaF. Platte
64′
M. FlothoS. Conteh
64′
Raphael Obermair65′
77′
A. VoglsammerM. Christiansen
M. HoffmeierD. Kinsombi
82′
I. AnsahR. Leipertz
82′
90+3′
E. LeopoldN. Tresoldi
F. Muslija

asistencia: R. Leipertz

90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal1
8Shots off Goal4
22Total Shots8
7Blocked Shots3
13Shots insidebox5
9Shots outsidebox3
18Fouls13
6Corner Kicks5
1Offsides1
67%Ball Possession33%
1Yellow Cards2
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves5
601Total passes294
524Passes accurate216
87%Passes %73%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SC Paderborn 07 je 7.18, v porovnaní s 6.94 u Hannover 96. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SC Paderborn 07 je M. Hoffmeier (7.55), u Hannover 96 je to E. Leopold (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SC Paderborn 07 prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 16 asistenciami, na čele s F. Bilbija (14G). U Hannover 96 je to 3 gólov a 4 asistencií s lídrom E. Leopold (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.39, zatiaľ čo Hannover 96 má 3 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SC Paderborn 07 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.05, oproti 4 u Hannover 96 s hodnotením 7.35. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.00, v porovnaní s 3 u Hannover 96 s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u SC Paderborn 07 a 70% u Hannover 96. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SC Paderborn 07 nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 4 u Hannover 96. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SC Paderborn 07 je 25.0 (najmladší: M. Hansen (21), najstarší: R. Obermair (29)), zatiaľ čo Hannover 96 má priemer 28.5 (najmladší: E. Leopold (25), najstarší: H. Nielsen (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SC Paderborn 07 majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 21 u Hannover 96. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SC Paderborn 073-4-33-4-2-1Hannover 96
GKDEFMIDFWD
1Boevink17Curda31Rohr33Hoffmei.23Obermair27Klefisch22Hansen30Muslija7Bilbija28Flotho29Ansah1Zieler5Neumann23Halsten.4Arrey-M.21Muroya6Kunze8Leopold18Köhn11Schaub16Nielsen32Voglsam.

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Náhradníci

Tréner: S. Leitl

SC Paderborn 07Sila pozíciíHannover 96
7.18
Ø Hodnotenie
6.94
7.39Obranca (3 v 3)
8G 7A0G 0A
7.05Záložník (4 v 4)7.35
2G 7A3G 4A
7.00Útočník (3 v 3)6.53
14G 2A0G 0A
SC Paderborn 073-4-3
1BrankárP. Boevink
17ObrancaL. Curda7.27G7A
31ObrancaM. Rohr
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
27ZáložníkK. Klefisch
22ZáložníkM. Hansen6.8
30ZáložníkF. Muslija
7ÚtočníkF. Bilbija7.014G2A
28ÚtočníkM. Flotho
29ÚtočníkI. Ansah
Hannover 963-4-2-1
1BrankárR. Zieler
5ObrancaP. Neumann
23ObrancaM. Halstenberg
4ObrancaB. Arrey-Mbi
21ZáložníkS. Muroya
6ZáložníkF. Kunze
8ZáložníkE. Leopold7.33G4A
18ZáložníkD. Köhn
11ÚtočníkL. Schaub
16ÚtočníkH. Nielsen6.5
32ÚtočníkA. Voglsammer

Prehľad zápasu

SC Paderborn 07 zdolal Hannover 96 1:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: F. Muslija 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. SC Paderborn 07 mal 67% držanie lopty, Hannover 96 mal 33%. SC Paderborn 07 mal 22 striel (7 na bránu), Hannover 96 mal 8 (1 na bránu). SC Paderborn 07 urobil 5 striedaní, Hannover 96 urobil 2. VAR zasiahol: Card upgrade (Louis Schaub 20′).

Rivalita od 2014

SC Paderborn 07 vs Hannover 96 vzájomné výsledky

17 stretnutí
SC Paderborn 07
10
výhier
Remízy
5
Hannover 96
2
výhier
Góly spolu
45 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
9/17 · 53%
Nad 2,5
7/17 · 41%

Aktuálna forma

SC Paderborn 07

LLDWWW

Hannover 96

DWDWDW

Predpoveď zápasu

SC Paderborn 07

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Hannover 96

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SC Paderborn 07 or draw

33%Forma67%
50%Útok50%
33%Obrana67%
93%Vzájomné zápasy7%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SC Paderborn 075výhry
3remízy10 stretnutí
Hannover 962výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.1

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (80%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (40%) — kurzy môžu podceňovať SC Paderborn 07.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 42.6%Remíza 27.4%Hostia 35.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.253.502.60
Max2.413.752.92
Nad 2,5: 61.7%Pod 2,5: 44.4%
Trhový favorit:SC Paderborn 07 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh40.4%26.2%33.3%
Verejný trh40.0%27.2%32.8%

SC Paderborn 07 vs Hannover 96 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SC Paderborn 07
Výsledok vs. Trh: SC Paderborn 07 (43%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SC Paderborn 07Polčas:00Hannover 96
21Strely8
6Strely na bránu1

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
18/04/26Hannover 961–1SC Paderborn 072.15/3.80/3.00
22/11/25SC Paderborn 070–2Hannover 962.15/3.60/3.10
22/02/25Hannover 961–1SC Paderborn 072.19/3.52/3.11
20/09/24SC Paderborn 072–1Hannover 962.15/3.72/3.07
05/05/24Hannover 963–2SC Paderborn 072.09/3.80/3.19
03/12/23SC Paderborn 071–0Hannover 962.35/3.65/2.81
11/02/23Hannover 963–4SC Paderborn 072.95/3.44/2.38
06/08/22SC Paderborn 074–2Hannover 962.06/3.68/3.34
24/04/22SC Paderborn 073–0Hannover 962.30/3.60/2.95
19/11/21Hannover 960–0SC Paderborn 072.72/3.37/2.56

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Vonkajšia bilancia: Hannover 96

V 203R 144P 165
Nad 2,555
Goals scored791

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026