Menu

Fc Schalke 04 vs Sv Elversberg

Arena AufSchalke, Gelsenkirchen10. novembra 2023 o 18:30
12
Rozhodca: M. Petersen

Udalosti zápasu

FC Schalke 04
SV Elversberg
Výkop
Derry Murkin7′
7′
P. Stock

asistencia: M. Feil

21′
J. Rochelt

asistencia: P. Stock

K. Karaman

asistencia: T. Ouwejan

35′
37′
C. SickingerK. Conrad
Kenan Karaman45+3′
Polčas
52′Maurice Neubauer
54′Kevin Conrad
D. DrexlerD. Latza
58′
B. LasmeS. Terodde
75′
L. TempelmannK. Topp
75′
H. MatricianiB. Idrizi
84′
D. MurkinY. Kabadayı
84′
84′
L. SchnellbacherD. Martinović
89′
M. FeilP. Wanner
89′
P. StockL. Pinckert
Yusuf Kabadayi90+7′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal6
11Shots off Goal6
23Total Shots13
8Blocked Shots1
16Shots insidebox7
7Shots outsidebox6
11Fouls11
8Corner Kicks2
1Offsides1
56%Ball Possession44%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
476Total passes394
379Passes accurate295
80%Passes %75%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Schalke 04 je 6.70, v porovnaní s 6.90 u SV Elversberg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Schalke 04 je K. Karaman (7.00), u SV Elversberg je to N. Kristof (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Schalke 04 prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 6 asistenciami, na čele s K. Karaman (14G). U SV Elversberg je to 3 gólov a 4 asistencií s lídrom L. Schnellbacher (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Schalke 04 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo SV Elversberg má 4 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Schalke 04 nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.58, oproti 4 u SV Elversberg s hodnotením —. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Schalke 04 nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.82, v porovnaní s 2 u SV Elversberg s priemerom 6.66. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u FC Schalke 04 a 76% u SV Elversberg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Schalke 04 nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 3 u SV Elversberg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Schalke 04 je 27.8 (najmladší: J. Heekeren (25), najstarší: T. Kalas (32)), zatiaľ čo SV Elversberg má priemer 29.0 (najmladší: N. Kristof (26), najstarší: M. Feil (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Schalke 04 majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 18 u SV Elversberg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Schalke 043-5-24-4-2SV Elversberg
GKDEFMIDFWD
28Heekeren26Kalas35Kamiński5Murkin41Matrici.10Tempelm.6Schalle.24Drexler2Ouwejan11Lasme19Karaman20Kristof18Vanderm.23Sicking.5Jäkel33Neubauer7Feil14Fellhau.8Şahin10Rochelt21Stock24Schnell.

Náhradníci

Tréner: K. Geraerts

Náhradníci

Tréner: H. Steffen

FC Schalke 04Sila pozíciíSV Elversberg
6.70
Ø Hodnotenie
6.90
Brankár (1 v 1)7.20
0G 0A0G 0A
Obranca (3 v 4)6.83
0G 0A0G 0A
6.58Záložník (5 v 4)
0G 1A0G 0A
6.82Útočník (2 v 2)6.66
16G 5A3G 4A
FC Schalke 043-5-2
28BrankárJ. Heekeren
26ObrancaT. Kalas
35ObrancaM. Kamiński
5ObrancaD. Murkin
41ZáložníkH. Matriciani6.3
10ZáložníkL. Tempelmann
6ZáložníkR. Schallenberg6.91A
24ZáložníkD. Drexler
2ZáložníkT. Ouwejan
11ÚtočníkB. Lasme6.62G
19ÚtočníkK. Karaman7.014G5A
SV Elversberg4-4-2
20BrankárN. Kristof7.2
18ObrancaH. Vandermersch
23ObrancaC. Sickinger6.8
5ObrancaF. Jäkel
33ObrancaM. Neubauer
7ZáložníkM. Feil
14ZáložníkR. Fellhauer
8ZáložníkS. Şahin
10ZáložníkJ. Rochelt
21ÚtočníkP. Stock
24ÚtočníkL. Schnellbacher6.73G4A

Prehľad zápasu

SV Elversberg zdolal FC Schalke 04 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: P. Stock 7′, J. Rochelt 21′, K. Karaman 35′. Bolo udelených 5 žltých kariet. FC Schalke 04 mal 56% držanie lopty, SV Elversberg mal 44%. FC Schalke 04 mal 23 striel (4 na bránu), SV Elversberg mal 13 (6 na bránu). FC Schalke 04 urobil 5 striedaní, SV Elversberg urobil 4.

Rivalita od 2024

FC Schalke 04 vs SV Elversberg vzájomné výsledky

5 stretnutí
FC Schalke 04
3
výhier
Remízy
1
SV Elversberg
1
výhier
Góly spolu
14 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
4/5 · 80%
Nad 2,5
3/5 · 60%

Aktuálna forma

FC Schalke 04

WWWWWD

SV Elversberg

WDWLDW

Predpoveď zápasu

FC Schalke 04

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SV Elversberg

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SV Elversberg

43%Forma57%
50%Útok50%
31%Obrana69%
0%Vzájomné zápasy0%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

FC Schalke 043výhry
1remízy6 stretnutí
SV Elversberg2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.8

Priemerný počet gólov na zápas

67%

Zápasy s 3+ gólmi

83%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (33%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (45%) — kurzy môžu podceňovať SV Elversberg.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.7%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 48.5%Remíza 25.7%Hostia 31.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.003.803.00
Max2.144.003.30
Nad 2,5: 65.4%Pod 2,5: 41.7%
Trhový favorit:FC Schalke 04 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh45.4%25.2%29.4%
Verejný trh46.7%23.9%29.4%
Δ1.3%1.3%

FC Schalke 04 vs SV Elversberg — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SV Elversberg
Výsledok vs. Trh: FC Schalke 04 (48%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

FC Schalke 04Polčas:12SV Elversberg
22Strely13
3Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
12/04/26SV Elversberg1–2FC Schalke 042.00/3.60/3.50
08/11/25FC Schalke 041–0SV Elversberg2.25/3.30/3.20
18/05/25FC Schalke 041–2SV Elversberg4.69/4.27/1.63
20/12/24SV Elversberg1–4FC Schalke 042.16/3.66/3.14
19/04/24SV Elversberg1–1FC Schalke 042.53/3.64/2.56
10/11/23FC Schalke 041–2SV Elversberg2.06/3.89/3.18

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: FC Schalke 04

V 62R 27P 45
Nad 2,560
Goals scored226

Vonkajšia bilancia: SV Elversberg

V 45R 25P 30
Nad 2,561
Goals scored173

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026