Menu

Spvgg Greuther Furth vs Hannover 96

Sportpark Ronhof Thomas Sommer, Fürth3. septembra 2023 o 13:30
Rozhodca: T. Gerach
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SpVgg Greuther Furth
Hannover 96
Výkop
15′
N. Tresoldi

asistencia: J. Dehm

22′
D. Köhn

asistencia: N. Tresoldi

Polčas
47′Jannik Dehm
J. Green

asistencia: R. Wagner

50′
Gideon Jung54′
57′
M. Halstenberg

asistencia: F. Kunze

K. ÇalhanoğluO. Mhamdi
64′
J. ConsbruchL. Petkov
64′
66′
J. DehmS. Muroya
66′
H. NielsenA. Voglsammer
66′
C. TeuchertL. Schaub
T. LemperleA. Sieb
70′
D. SrbenyD. Abiama
70′
78′
E. LeopoldM. Damar
G. JungD. Michalski
82′
84′Phil Neumann
88′
N. TresoldiS. Ernst
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
8Shots off Goal1
19Total Shots7
5Blocked Shots1
11Shots insidebox7
8Shots outsidebox0
11Fouls11
9Corner Kicks2
0Offsides1
55%Ball Possession45%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
444Total passes386
339Passes accurate284
76%Passes %74%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SpVgg Greuther Furth je 6.68, v porovnaní s 6.94 u Hannover 96. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SpVgg Greuther Furth je B. Hrgota (7.05), u Hannover 96 je to E. Leopold (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SpVgg Greuther Furth prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 10 asistenciami, na čele s B. Hrgota (4G). U Hannover 96 je to 3 gólov a 4 asistencií s lídrom E. Leopold (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SpVgg Greuther Furth nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.56, zatiaľ čo Hannover 96 má 3 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SpVgg Greuther Furth nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 4 u Hannover 96 s hodnotením 7.35. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SpVgg Greuther Furth nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.58, v porovnaní s 3 u Hannover 96 s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u SpVgg Greuther Furth a 70% u Hannover 96. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SpVgg Greuther Furth nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 4 u Hannover 96. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SpVgg Greuther Furth je 27.8 (najmladší: M. Dietz (23), najstarší: B. Hrgota (32)), zatiaľ čo Hannover 96 má priemer 28.5 (najmladší: E. Leopold (25), najstarší: H. Nielsen (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SpVgg Greuther Furth majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 21 u Hannover 96. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SpVgg Greuther Furth4-3-1-23-4-1-2Hannover 96
GKDEFMIDFWD
40Urbig2Asta33Dietz23Jung21Çalhano.14Consbru.22Wagner37Green10Hrgota19Lemperle7Srbeny1Zieler5Neumann23Halsten.4Arrey-M.20Dehm8Leopold6Kunze18Köhn16Nielsen9Tresoldi36Teuchert

Náhradníci

Tréner: A. Zorniger

Náhradníci

Tréner: S. Leitl

SpVgg Greuther FurthSila pozíciíHannover 96
6.68
Ø Hodnotenie
6.94
6.56Obranca (4 v 3)
0G 0A0G 0A
6.75Záložník (4 v 4)7.35
4G 9A3G 4A
6.58Útočník (2 v 3)6.53
3G 1A0G 0A
SpVgg Greuther Furth4-3-1-2
40BrankárJ. Urbig
2ObrancaS. Asta
33ObrancaM. Dietz6.6
23ObrancaG. Jung
21ObrancaK. Çalhanoğlu
14ZáložníkJ. Consbruch6.5
22ZáložníkR. Wagner
37ZáložníkJ. Green6.7
10ZáložníkB. Hrgota7.04G9A
19ÚtočníkT. Lemperle
7ÚtočníkD. Srbeny6.63G1A
Hannover 963-4-1-2
1BrankárR. Zieler
5ObrancaP. Neumann
23ObrancaM. Halstenberg
4ObrancaB. Arrey-Mbi
20ZáložníkJ. Dehm
8ZáložníkE. Leopold7.33G4A
6ZáložníkF. Kunze
18ZáložníkD. Köhn
16ÚtočníkH. Nielsen6.5
9ÚtočníkN. Tresoldi
36ÚtočníkC. Teuchert

Prehľad zápasu

Hannover 96 zdolal SpVgg Greuther Furth 3:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: N. Tresoldi 15′, D. Köhn 22′, J. Green 50′, M. Halstenberg 57′. Bolo udelených 3 žltých kariet. SpVgg Greuther Furth mal 55% držanie lopty, Hannover 96 mal 45%. SpVgg Greuther Furth mal 19 striel (6 na bránu), Hannover 96 mal 7 (5 na bránu). SpVgg Greuther Furth urobil 5 striedaní, Hannover 96 urobil 5.

Rivalita od 2012

SpVgg Greuther Furth vs Hannover 96 vzájomné výsledky

15 stretnutí
SpVgg Greuther Furth
4
výhier
Remízy
5
Hannover 96
6
výhier
Góly spolu
49 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
13/15 · 87%
Nad 2,5
10/15 · 67%

Aktuálna forma

SpVgg Greuther Furth

DLWDLL

Hannover 96

DWDWDW

Predpoveď zápasu

SpVgg Greuther Furth

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Hannover 96

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SpVgg Greuther Furth or draw

44%Forma56%
50%Útok50%
46%Obrana54%
38%Vzájomné zápasy62%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SpVgg Greuther Furth3výhry
4remízy10 stretnutí
Hannover 963výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.1

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

90%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 7.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 50.8%Remíza 26.0%Hostia 29.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.913.403.10
Max2.044.123.60
Nad 2,5: 63.7%Pod 2,5: 42.6%
Trhový favorit:SpVgg Greuther Furth · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh47.6%23.6%28.8%
Verejný trh49.8%23.8%26.4%
Δ2.2%0.2%2.3%

SpVgg Greuther Furth vs Hannover 96 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Hannover 96
Výsledok vs. Trh: SpVgg Greuther Furth (51%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SpVgg Greuther FurthPolčas:02Hannover 96
19Strely6
5Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
08/03/26Hannover 961–2SpVgg Greuther Fürth1.40/4.75/7.00
05/10/25SpVgg Greuther Fürth2–2Hannover 963.49/3.83/1.97
11/05/25Hannover 961–1SpVgg Greuther Fürth2.01/3.95/3.27
15/12/24SpVgg Greuther Fürth1–0Hannover 962.88/3.52/2.32
16/02/24Hannover 962–1SpVgg Greuther Fürth2.14/3.52/3.27
03/09/23SpVgg Greuther Fürth1–3Hannover 961.97/3.84/3.36
05/03/23SpVgg Greuther Fürth1–1Hannover 961.92/3.65/3.85
28/08/22Hannover 962–1SpVgg Greuther Fürth2.21/3.48/3.20
27/02/21Hannover 962–2SpVgg Greuther Fürth2.40/3.53/2.86
01/11/20SpVgg Greuther Fürth4–1Hannover 963.13/3.46/2.25

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SpVgg Greuther Furth

V 360R 264P 292
Nad 2,551
Goals scored1337

Vonkajšia bilancia: Hannover 96

V 203R 144P 165
Nad 2,555
Goals scored791

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026