Menu

Spvgg Greuther Furth vs Sc Paderborn 07

Sportpark Ronhof Thomas Sommer, Fürth30. júla 2023 o 13:30
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SpVgg Greuther Furth
SC Paderborn 07
Výkop
VAR
7′Card upgrade
8′Visar Musliu
D. SrbenyA. Sieb
10′
Maximilian Dietz14′
B. Hrgota

asistencia: A. Sieb

35′
T. Lemperle
43′
B. Hrgota

asistencia: J. Green

45+3′
Polčas
46′
M. KruseJ. Heuer
46′
D. KinsombiS. Conteh
A. Sieb

asistencia: T. Lemperle

65′
T. LemperleL. Petkov
66′
67′
R. ObermairL. Curda
M. MeyerhöferK. Çalhanoğlu
76′
M. DietzD. Michalski
76′
76′
K. KlefischS. Klaas
76′
F. MuslijaM. Hansen
B. HrgotaJ. Consbruch
77′
D. Michalski

asistencia: K. Çalhanoğlu

77′
83′Jannis Heuer
Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal0
5Shots off Goal4
23Total Shots6
7Blocked Shots2
18Shots insidebox2
5Shots outsidebox4
9Fouls5
6Corner Kicks2
5Offsides3
64%Ball Possession36%
1Yellow Cards1
0Red Cards1
0Goalkeeper Saves6
643Total passes368
578Passes accurate278
90%Passes %76%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SpVgg Greuther Furth je 6.64, v porovnaní s 7.08 u SC Paderborn 07. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SpVgg Greuther Furth je B. Hrgota (7.05), u SC Paderborn 07 je to M. Hoffmeier (7.55).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SpVgg Greuther Furth prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 10 asistenciami, na čele s B. Hrgota (4G). U SC Paderborn 07 je to 17 gólov a 9 asistencií s lídrom F. Bilbija (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SpVgg Greuther Furth nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.44, zatiaľ čo SC Paderborn 07 má 3 obrancov s priemerom 7.55. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SpVgg Greuther Furth nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 4 u SC Paderborn 07 s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SpVgg Greuther Furth nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.58, v porovnaní s 3 u SC Paderborn 07 s priemerom 7.00. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u SpVgg Greuther Furth a 78% u SC Paderborn 07. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SpVgg Greuther Furth nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 9 u SC Paderborn 07. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SpVgg Greuther Furth je 28.4 (najmladší: M. Dietz (23), najstarší: B. Hrgota (32)), zatiaľ čo SC Paderborn 07 má priemer 27.5 (najmladší: F. Bilbija (25), najstarší: D. Kinsombi (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SpVgg Greuther Furth majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 15 u SC Paderborn 07. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SpVgg Greuther Furth3-5-23-4-2-1SC Paderborn 07
GKDEFMIDFWD
40Urbig33Dietz23Jung27Itter2Asta10Hrgota22Wagner37Green18Meyerhö.7Srbeny19Lemperle21Huth16Musliu31Rohr33Hoffmei.23Obermair8Kinsombi27Klefisch19Ezekwem7Bilbija30Muslija10Kruse

Náhradníci

Tréner: A. Zorniger

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

SpVgg Greuther FurthSila pozíciíSC Paderborn 07
6.64
Ø Hodnotenie
7.08
6.44Obranca (3 v 3)7.55
0G 0A1G 0A
6.88Záložník (5 v 4)6.88
4G 9A2G 7A
6.58Útočník (2 v 3)7.00
3G 1A14G 2A
SpVgg Greuther Furth3-5-2
40BrankárJ. Urbig
33ObrancaM. Dietz6.6
23ObrancaG. Jung
27ObrancaG. Itter6.3
2ZáložníkS. Asta
10ZáložníkB. Hrgota7.04G9A
22ZáložníkR. Wagner
37ZáložníkJ. Green6.7
18ZáložníkM. Meyerhöfer
7ÚtočníkD. Srbeny6.63G1A
19ÚtočníkT. Lemperle
SC Paderborn 073-4-2-1
21BrankárJ. Huth
16ObrancaV. Musliu
31ObrancaM. Rohr
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
8ZáložníkD. Kinsombi6.5
27ZáložníkK. Klefisch
19ZáložníkK. Ezekwem
7ÚtočníkF. Bilbija7.014G2A
30ÚtočníkF. Muslija
10ÚtočníkM. Kruse

Prehľad zápasu

SpVgg Greuther Furth zdolal SC Paderborn 07 5:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2023. Góly strelili: B. Hrgota 35′, T. Lemperle 43′, B. Hrgota 45′, A. Sieb 65′, D. Michalski 77′. Bolo udelených 2 žltých kariet, 1 červených kariet. SpVgg Greuther Furth mal 64% držanie lopty, SC Paderborn 07 mal 36%. SpVgg Greuther Furth mal 23 striel (11 na bránu), SC Paderborn 07 mal 6 (0 na bránu). SpVgg Greuther Furth urobil 5 striedaní, SC Paderborn 07 urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Visar Musliu 7′).

Rivalita od 2011

SpVgg Greuther Furth vs SC Paderborn 07 vzájomné výsledky

18 stretnutí
SpVgg Greuther Furth
9
výhier
Remízy
5
SC Paderborn 07
4
výhier
Góly spolu
60 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
11/18 · 61%
Nad 2,5
12/18 · 67%

Aktuálna forma

SpVgg Greuther Furth

DLWDLL

SC Paderborn 07

LLDWWW

Predpoveď zápasu

SpVgg Greuther Furth

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SC Paderborn 07

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SC Paderborn 07

0%Forma0%
0%Útok0%
0%Obrana0%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SpVgg Greuther Furth5výhry
2remízy10 stretnutí
SC Paderborn 073výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.2

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 41.2%Remíza 28.4%Hostia 37.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.383.252.50
Max2.463.712.85
Nad 2,5: 61.7%Pod 2,5: 44.4%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh39.6%26.2%34.2%
Verejný trh38.9%26.5%34.6%

SpVgg Greuther Furth vs SC Paderborn 07 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SpVgg Greuther Furth
Výsledok vs. Trh: SpVgg Greuther Furth (41%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SpVgg Greuther FurthPolčas:30SC Paderborn 07
24Strely7
11Strely na bránu0

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
05/04/26SpVgg Greuther Fürth0–2SC Paderborn 074.00/3.75/1.85
02/11/25SC Paderborn 072–1SpVgg Greuther Fürth1.40/4.75/7.00
02/02/25SC Paderborn 071–2SpVgg Greuther Fürth1.74/4.01/4.25
24/08/24SpVgg Greuther Fürth1–1SC Paderborn 072.51/3.74/2.52
21/01/24SC Paderborn 070–1SpVgg Greuther Fürth2.21/3.74/2.95
30/07/23SpVgg Greuther Fürth5–0SC Paderborn 072.43/3.52/2.70
02/04/23SC Paderborn 073–2SpVgg Greuther Fürth2.15/3.51/3.28
18/09/22SpVgg Greuther Fürth2–1SC Paderborn 073.18/3.95/2.06
16/05/21SC Paderborn 072–4SpVgg Greuther Fürth3.32/3.76/2.02
15/01/21SpVgg Greuther Fürth1–1SC Paderborn 072.11/3.55/3.33

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SpVgg Greuther Furth

V 360R 264P 292
Nad 2,551
Goals scored1337

Vonkajšia bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026