Menu

Spvgg Greuther Furth vs Sv Darmstadt 98

Sportpark Ronhof Thomas Sommer, Fürth28. mája 2023 o 15:30
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

SpVgg Greuther Furth
SV Darmstadt 98
Výkop
G. JungT. Raschl
15′
30′Patric Pfeiffer
VAR
30′Card upgrade
Polčas
T. Raschl
50′
55′Fabian Holland
S. Asta

asistencia: M. John

58′
61′
M. HonsakF. Stojilković
61′
B. ManuC. Riedel
61′
F. SchnellhardtT. Kempe
R. AcheA. Sieb
66′
69′Klaus Gjasula
A. Sieb

asistencia: L. Petkov

71′
76′Marvin Mehlem
78′
M. MehlemK. Bennetts
J. Green

asistencia: T. Raschl

78′
79′
P. TietzF. Torsiello
L. PetkovAfimico Pululu
83′
J. GreenS. Raebiger
83′
M. JohnO. Mhamdi
83′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal0
2Shots off Goal0
10Total Shots2
1Blocked Shots2
6Shots insidebox1
4Shots outsidebox1
15Fouls13
5Corner Kicks3
3Offsides4
68%Ball Possession32%
0Yellow Cards3
0Red Cards1
0Goalkeeper Saves3
632Total passes293
546Passes accurate198
86%Passes %68%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SpVgg Greuther Furth je 6.68, v porovnaní s 6.82 u SV Darmstadt 98. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SpVgg Greuther Furth je B. Hrgota (7.05), u SV Darmstadt 98 je to P. Pfeiffer (7.00).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SpVgg Greuther Furth prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 9 asistenciami, na čele s B. Hrgota (4G). U SV Darmstadt 98 je to 1 gólov a 1 asistencií s lídrom P. Pfeiffer (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SpVgg Greuther Furth nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.44, zatiaľ čo SV Darmstadt 98 má 3 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SpVgg Greuther Furth nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 4 u SV Darmstadt 98 s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SpVgg Greuther Furth nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u SV Darmstadt 98 s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u SpVgg Greuther Furth a 75% u SV Darmstadt 98. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SpVgg Greuther Furth nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 2 u SV Darmstadt 98. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SpVgg Greuther Furth je 26.8 (najmladší: M. Dietz (23), najstarší: B. Hrgota (32)), zatiaľ čo SV Darmstadt 98 má priemer 29.8 (najmladší: P. Pfeiffer (26), najstarší: F. Holland (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SpVgg Greuther Furth majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 15 u SV Darmstadt 98. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SpVgg Greuther Furth3-1-4-23-4-2-1SV Darmstadt 98
GKDEFMIDFWD
1Linde33Dietz23Jung27Itter13Christi.2Asta10Hrgota37Green24John39Ache16Petkov30Brunst4Zimmerm.23Gjasula5Pfeiffer26Bader8Schnell.6Mehlem32Holland7Manu18Honsak9Tietz

Náhradníci

Tréner: A. Zorniger

Náhradníci

Tréner: T. Lieberknecht

SpVgg Greuther FurthSila pozíciíSV Darmstadt 98
6.68
Ø Hodnotenie
6.82
6.44Obranca (3 v 3)7.00
0G 0A1G 1A
6.85Záložník (5 v 4)6.73
6G 9A0G 0A
SpVgg Greuther Furth3-1-4-2
1BrankárA. Linde
33ObrancaM. Dietz6.6
23ObrancaG. Jung
27ObrancaL. Itter6.3
13ZáložníkM. Christiansen
2ZáložníkS. Asta
10ZáložníkB. Hrgota7.04G9A
37ZáložníkJ. Green6.7
24ZáložníkM. John6.82G
39ÚtočníkR. Ache
16ÚtočníkL. Petkov
SV Darmstadt 983-4-2-1
30BrankárA. Brunst
4ObrancaC. Zimmermann
23ObrancaK. Gjasula
5ObrancaP. Pfeiffer7.01G1A
26ZáložníkM. Bader6.8
8ZáložníkF. Schnellhardt
6ZáložníkM. Mehlem
32ZáložníkF. Holland6.7
7ÚtočníkB. Manu
18ÚtočníkM. Honsak
9ÚtočníkP. Tietz

Prehľad zápasu

SpVgg Greuther Furth zdolal SV Darmstadt 98 4:0. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2022. Góly strelili: T. Raschl 50′, S. Asta 58′, A. Sieb 71′, J. Green 78′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. SpVgg Greuther Furth mal 68% držanie lopty, SV Darmstadt 98 mal 32%. SpVgg Greuther Furth mal 10 striel (7 na bránu), SV Darmstadt 98 mal 2 (0 na bránu). SpVgg Greuther Furth urobil 5 striedaní, SV Darmstadt 98 urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Patric Pfeiffer 30′).

Rivalita od 2014

SpVgg Greuther Furth vs SV Darmstadt 98 vzájomné výsledky

15 stretnutí
SpVgg Greuther Furth
4
výhier
Remízy
5
SV Darmstadt 98
6
výhier
Góly spolu
43 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
9/15 · 60%
Nad 2,5
7/15 · 47%

Aktuálna forma

SpVgg Greuther Furth

DLWDLL

SV Darmstadt 98

LDLLLD

Predpoveď zápasu

SpVgg Greuther Furth

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SV Darmstadt 98

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SV Darmstadt 98

18%Forma82%
36%Útok64%
40%Obrana60%
50%Vzájomné zápasy50%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SpVgg Greuther Furth3výhry
3remízy10 stretnutí
SV Darmstadt 984výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.8

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (35%) — kurzy môžu podceňovať SpVgg Greuther Furth.

Trhové zhrnutie

Marža: 7.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 37.6%Remíza 29.1%Hostia 40.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.503.202.30
Max2.783.712.60
Nad 2,5: 61.7%Pod 2,5: 44.4%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh35.0%26.2%38.8%
Verejný trh34.7%29.3%36.0%
Δ0.3%3.0%2.7%

SpVgg Greuther Furth vs SV Darmstadt 98 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SpVgg Greuther Furth
Výsledok vs. Trh: SV Darmstadt 98 (40%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SpVgg Greuther FurthPolčas:00SV Darmstadt 98
10Strely3
7Strely na bránu0

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
19/04/26SpVgg Greuther Fürth3–2SV Darmstadt 983.10/4.00/2.05
22/11/25SV Darmstadt 984–2SpVgg Greuther Fürth1.55/4.20/5.50
05/04/25SV Darmstadt 981–0SpVgg Greuther Fürth1.85/3.57/4.22
02/11/24SpVgg Greuther Fürth1–5SV Darmstadt 982.32/3.69/2.76
28/05/23SpVgg Greuther Fürth4–0SV Darmstadt 982.66/3.44/2.47
13/11/22SV Darmstadt 981–1SpVgg Greuther Fürth1.82/3.78/4.22
16/04/21SV Darmstadt 982–2SpVgg Greuther Fürth3.16/3.62/2.18
15/12/20SpVgg Greuther Fürth0–4SV Darmstadt 981.70/3.89/4.72
29/05/20SV Darmstadt 981–1SpVgg Greuther Fürth2.08/3.48/3.49
02/11/19SpVgg Greuther Fürth3–1SV Darmstadt 982.10/3.38/3.53

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SpVgg Greuther Furth

V 360R 264P 292
Nad 2,551
Goals scored1337

Vonkajšia bilancia: SV Darmstadt 98

V 128R 87P 89
Nad 2,555
Goals scored480

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026