Menu

Hannover 96 vs Sc Paderborn 07

Heinz von Heiden-Arena, Hannover11. februára 2023 o 13:00
34
Rozhodca: B. Cortus

Udalosti zápasu

Hannover 96
SC Paderborn 07
Výkop
C. Teuchert

asistencia: E. Leopold

2′
C. Teuchert
4′
6′
R. Leipertz

asistencia: J. Justvan

21′Ron Schallenberg
26′
F. Muslija

Penalty

Enzo Leopold35′
Håvard Nielsen41′
Polčas
46′
K. KlefischM. Rohr
55′
R. Leipertz

asistencia: M. Rohr

B. Arrey-MbiL. Krajnc
58′
J. DehmT. Momuluh
58′
65′Florent Muslija
E. LeopoldS. Ernst
67′
67′
R. LeipertzS. Conteh
69′Marvin Pieringer
71′
S. Conteh

asistencia: M. Pieringer

73′Maximilian Rohr
75′
F. MuslijaD. Srbeny
81′
J. JustvanM. Schuster
81′
M. PieringerF. Platte
M. Beier

asistencia: F. Kunze

83′
Monju Momuluh87′
F. KunzeH. Weydandt
88′
C. TeuchertS. Kerk
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal9
2Shots off Goal4
12Total Shots13
4Blocked Shots0
9Shots insidebox9
3Shots outsidebox4
16Fouls9
4Corner Kicks1
3Offsides0
40%Ball Possession60%
3Yellow Cards4
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves3
337Total passes516
238Passes accurate420
71%Passes %81%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hannover 96 je 6.94, v porovnaní s 7.41 u SC Paderborn 07. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hannover 96 je E. Leopold (7.35), u SC Paderborn 07 je to M. Hoffmeier (7.55).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hannover 96 prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 4 asistenciami, na čele s E. Leopold (3G). U SC Paderborn 07 je to 3 gólov a 7 asistencií s lídrom R. Obermair (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hannover 96 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo SC Paderborn 07 má 3 obrancov s priemerom 7.55. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hannover 96 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.35, oproti 4 u SC Paderborn 07 s hodnotením 7.27. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hannover 96 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.53, v porovnaní s 3 u SC Paderborn 07 s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 70% u Hannover 96 a 83% u SC Paderborn 07. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hannover 96 nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 5 u SC Paderborn 07. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hannover 96 je 28.5 (najmladší: E. Leopold (25), najstarší: H. Nielsen (32)), zatiaľ čo SC Paderborn 07 má priemer 27.5 (najmladší: M. Hoffmeier (26), najstarší: R. Obermair (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hannover 96 majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 16 u SC Paderborn 07. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hannover 963-4-1-23-4-1-2SC Paderborn 07
GKDEFMIDFWD
1Zieler20Dehm31Börner4Arrey-M.21Muroya8Leopold6Kunze18Köhn16Nielsen14Beier36Teuchert21Huth33Hoffmei.24Heuer3Humphre.10Justvan8Schalle.27Klefisch23Obermair30Muslija13Leipertz9Piering.

Náhradníci

Tréner: S. Leitl

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Hannover 96Sila pozíciíSC Paderborn 07
6.94
Ø Hodnotenie
7.41
Obranca (3 v 3)7.55
0G 0A1G 0A
7.35Záložník (4 v 4)7.27
3G 4A2G 7A
6.53Útočník (3 v 3)
0G 0A0G 0A
Hannover 963-4-1-2
1BrankárR. Zieler
20ObrancaJ. Dehm
31ObrancaJ. Börner
4ObrancaB. Arrey-Mbi
21ZáložníkS. Muroya
8ZáložníkE. Leopold7.33G4A
6ZáložníkF. Kunze
18ZáložníkD. Köhn
16ÚtočníkH. Nielsen6.5
14ÚtočníkM. Beier
36ÚtočníkC. Teuchert
SC Paderborn 073-4-1-2
21BrankárJ. Huth
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
24ObrancaJ. Heuer
3ObrancaB. Humphreys
10ZáložníkJ. Justvan
8ZáložníkR. Schallenberg
27ZáložníkK. Klefisch
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
30ÚtočníkF. Muslija
13ÚtočníkR. Leipertz
9ÚtočníkM. Pieringer

Prehľad zápasu

SC Paderborn 07 zdolal Hannover 96 4:3. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2022. Góly strelili: C. Teuchert 2′, C. Teuchert 4′, R. Leipertz 6′, F. Muslija 26′ (pen.), R. Leipertz 55′, S. Conteh 71′, M. Beier 83′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Hannover 96 mal 40% držanie lopty, SC Paderborn 07 mal 60%. Hannover 96 mal 12 striel (6 na bránu), SC Paderborn 07 mal 13 (9 na bránu). Hannover 96 urobil 5 striedaní, SC Paderborn 07 urobil 5.

Rivalita od 2014

Hannover 96 vs SC Paderborn 07 vzájomné výsledky

17 stretnutí
Hannover 96
2
výhier
Remízy
5
SC Paderborn 07
10
výhier
Góly spolu
39 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
8/17 · 47%
Nad 2,5
6/17 · 35%

Aktuálna forma

Hannover 96

DWDWDW

SC Paderborn 07

LLDWWW

Predpoveď zápasu

Hannover 96

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SC Paderborn 07

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SC Paderborn 07

40%Forma60%
40%Útok60%
53%Obrana47%
15%Vzájomné zápasy85%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hannover 962výhry
3remízy10 stretnutí
SC Paderborn 075výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.1

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (20%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (33%) — kurzy môžu podceňovať SC Paderborn 07.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 33.9%Remíza 29.0%Hostia 42.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.883.402.30
Max3.003.532.46
Nad 2,5: 57.1%Pod 2,5: 48.8%
Trhový favorit:SC Paderborn 07 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh32.8%27.6%39.6%
Verejný trh31.8%28.1%40.1%

Hannover 96 vs SC Paderborn 07 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SC Paderborn 07
Výsledok vs. Trh: SC Paderborn 07 (42%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hannover 96Polčas:22SC Paderborn 07
10Strely13
6Strely na bránu9

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
18/04/26Hannover 961–1SC Paderborn 072.15/3.80/3.00
22/11/25SC Paderborn 070–2Hannover 962.15/3.60/3.10
22/02/25Hannover 961–1SC Paderborn 072.19/3.52/3.11
20/09/24SC Paderborn 072–1Hannover 962.15/3.72/3.07
05/05/24Hannover 963–2SC Paderborn 072.09/3.80/3.19
03/12/23SC Paderborn 071–0Hannover 962.35/3.65/2.81
11/02/23Hannover 963–4SC Paderborn 072.95/3.44/2.38
06/08/22SC Paderborn 074–2Hannover 962.06/3.68/3.34
24/04/22SC Paderborn 073–0Hannover 962.30/3.60/2.95
19/11/21Hannover 960–0SC Paderborn 072.72/3.37/2.56

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hannover 96

V 203R 144P 165
Nad 2,555
Goals scored791

Vonkajšia bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026