Menu

Sc Paderborn 07 vs Sv Darmstadt 98

Home Deluxe Arena, Paderborn30. septembra 2022 o 18:30
Rozhodca: B. Cortus

Udalosti zápasu

SC Paderborn 07
SV Darmstadt 98
Výkop
R. Leipertz

asistencia: M. Rohr

3′
10′
B. Manu

asistencia: T. Kempe

24′
J. Müller

asistencia: T. Kempe

Polčas
D. SrbenyF. Muslija
56′
71′Patric Pfeiffer
S. ContehK. Ofori
72′
U. HünemeierR. Tachie
72′
75′
F. HollandE. Karic
M. RohrJ. Heuer
81′
R. ObermairJ. Carls
81′
81′
T. KempeF. Ronstadt
81′
B. ManuM. Warming
81′
F. SchnellhardtY. Ben Balla
90+2′Jannik Müller
90+2′
M. MehlemC. Riedel
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
6Shots off Goal7
17Total Shots13
5Blocked Shots1
9Shots insidebox8
8Shots outsidebox5
12Fouls12
7Corner Kicks2
1Offsides2
66%Ball Possession34%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
574Total passes300
489Passes accurate215
85%Passes %72%

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SC Paderborn 07 je 7.41, v porovnaní s 6.89 u SV Darmstadt 98. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SC Paderborn 07 je M. Hoffmeier (7.55), u SV Darmstadt 98 je to M. Schuhen (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SC Paderborn 07 prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 7 asistenciami, na čele s R. Obermair (2G). U SV Darmstadt 98 je to 1 gólov a 2 asistencií s lídrom P. Pfeiffer (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.55, zatiaľ čo SV Darmstadt 98 má 3 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SC Paderborn 07 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.27, oproti 4 u SV Darmstadt 98 s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SC Paderborn 07 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u SV Darmstadt 98 s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u SC Paderborn 07 a 75% u SV Darmstadt 98. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SC Paderborn 07 nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 4 u SV Darmstadt 98. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SC Paderborn 07 je 27.5 (najmladší: M. Hoffmeier (26), najstarší: R. Obermair (29)), zatiaľ čo SV Darmstadt 98 má priemer 30.3 (najmladší: P. Pfeiffer (26), najstarší: F. Holland (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SC Paderborn 07 majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 23 u SV Darmstadt 98. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SC Paderborn 073-4-2-13-4-1-2SV Darmstadt 98
GKDEFMIDFWD
21Huth31Rohr2Hünemei.33Hoffmei.10Justvan8Schalle.23Obermair13Leipertz11Conteh18Srbeny9Piering.1Schuhen5Pfeiffer4Zimmerm.20Müller26Bader11Kempe8Schnell.32Holland6Mehlem7Manu9Tietz

Náhradníci

Tréner: L. Kwasniok

Náhradníci

Tréner: T. Lieberknecht

SC Paderborn 07Sila pozíciíSV Darmstadt 98
7.41
Ø Hodnotenie
6.89
Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 1A
7.55Obranca (3 v 3)7.00
1G 0A1G 1A
7.27Záložník (4 v 4)6.73
2G 7A0G 0A
SC Paderborn 073-4-2-1
21BrankárJ. Huth
31ObrancaM. Rohr
2ObrancaU. Hünemeier
33ObrancaM. Hoffmeier7.51G
10ZáložníkJ. Justvan
8ZáložníkR. Schallenberg
23ZáložníkR. Obermair7.32G7A
13ZáložníkR. Leipertz
11ÚtočníkS. Conteh
18ÚtočníkD. Srbeny
9ÚtočníkM. Pieringer
SV Darmstadt 983-4-1-2
1BrankárM. Schuhen7.11A
5ObrancaP. Pfeiffer7.01G1A
4ObrancaC. Zimmermann
20ObrancaJ. Müller
26ZáložníkM. Bader6.8
11ZáložníkT. Kempe
8ZáložníkF. Schnellhardt
32ZáložníkF. Holland6.7
6ÚtočníkM. Mehlem
7ÚtočníkB. Manu
9ÚtočníkP. Tietz

Prehľad zápasu

SV Darmstadt 98 zdolal SC Paderborn 07 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2022. Góly strelili: R. Leipertz 3′, B. Manu 10′, J. Müller 24′. Bolo udelených 2 žltých kariet. SC Paderborn 07 mal 66% držanie lopty, SV Darmstadt 98 mal 34%. SC Paderborn 07 mal 17 striel (6 na bránu), SV Darmstadt 98 mal 13 (5 na bránu). SC Paderborn 07 urobil 5 striedaní, SV Darmstadt 98 urobil 5.

Rivalita od 2018

SC Paderborn 07 vs SV Darmstadt 98 vzájomné výsledky

10 stretnutí
SC Paderborn 07
4
výhier
Remízy
1
SV Darmstadt 98
5
výhier
Góly spolu
34 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
5/10 · 50%
Nad 2,5
7/10 · 70%

Aktuálna forma

SC Paderborn 07

LLDWWW

SV Darmstadt 98

LDLLLD

Predpoveď zápasu

SC Paderborn 07

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

SV Darmstadt 98

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : SC Paderborn 07 and +1.5 goals

53%Forma47%
58%Útok42%
54%Obrana46%
40%Vzájomné zápasy60%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

SV Darmstadt 98 dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

SC Paderborn 073výhry
1remízy10 stretnutí
SV Darmstadt 986výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.9

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (20%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (42%) — kurzy môžu podceňovať SV Darmstadt 98.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 44.1%Remíza 27.1%Hostia 34.1%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.253.502.88
Max2.303.843.01
Nad 2,5: 66.7%Pod 2,5: 40.0%
Trhový favorit:SC Paderborn 07 · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh42.3%25.3%32.3%
Verejný trh42.1%25.3%32.7%

SC Paderborn 07 vs SV Darmstadt 98 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SV Darmstadt 98
Výsledok vs. Trh: SC Paderborn 07 (44%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SC Paderborn 07Polčas:12SV Darmstadt 98
17Strely13
6Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
19/12/25SC Paderborn 072–2SV Darmstadt 982.10/3.50/3.25
26/01/25SV Darmstadt 980–1SC Paderborn 072.16/3.56/3.17
11/08/24SC Paderborn 073–1SV Darmstadt 981.85/3.82/3.80
09/04/23SV Darmstadt 982–1SC Paderborn 072.00/3.60/3.58
30/09/22SC Paderborn 071–2SV Darmstadt 982.27/3.70/2.93
15/05/22SV Darmstadt 983–0SC Paderborn 071.46/4.96/5.76
11/12/21SC Paderborn 070–1SV Darmstadt 982.52/3.52/2.72
05/03/21SC Paderborn 072–3SV Darmstadt 982.08/3.53/3.44
08/11/20SV Darmstadt 980–4SC Paderborn 072.24/3.49/3.09
05/08/18SV Darmstadt 981–0SC Paderborn 072.53/3.19/2.87

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: SC Paderborn 07

V 210R 147P 185
Nad 2,555
Goals scored797

Vonkajšia bilancia: SV Darmstadt 98

V 128R 87P 89
Nad 2,555
Goals scored480

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026