Rebríčky a štatistiky pre 20,236 rozhodcov v 513,994 zápasoch. Štatistické rebríčky vyžadujú minimálne 20 riadených zápasov.
20,236
Rozhodcovia
513,994
Sledované zápasy
1.67
Priem. žlté / zápas
2.70
Priem. góly / zápas
Rebríček
Najaktívnejší
Rozhodcovia, ktorí odpísali najviac zápasov v našej databáze.
| # | Najaktívnejší | Zápasy |
|---|---|---|
| 1381 Zápasy | 1 | 381 Zápasy |
| 2369 Zápasy | 2 | 369 Zápasy |
| 3340 Zápasy | 3 | 340 Zápasy |
| 4326 Zápasy | 4 | 326 Zápasy |
| 5326 Zápasy | 5 | 326 Zápasy |
| 6323 Zápasy | 6 | 323 Zápasy |
| 7320 Zápasy | 7 | 320 Zápasy |
| 8302 Zápasy | 8 | 302 Zápasy |
| 9282 Zápasy | 9 | 282 Zápasy |
| 10271 Zápasy | 10 | 271 Zápasy |
Najprísnejší (Žlté)
Najvyšší priemer žltých kariet na zápas (min. 20 zápasov).
| # | Najprísnejší (Žlté) | Ž/Z |
|---|---|---|
| 1 Heider CastroColombia 7.23 Ž/Z | 1 | 7.23 Ž/Z |
| 2 David Nicolas Rodriguez MeloColombia 7.19 Ž/Z | 2 | 7.19 Ž/Z |
| 36.90 Ž/Z | 3 | 6.90 Ž/Z |
| 4 Ricardo Andres Garcia BecerraColombia 6.62 Ž/Z | 4 | 6.62 Ž/Z |
| 5 Jorge Andres Guzman BonillaColombia 6.56 Ž/Z | 5 | 6.56 Ž/Z |
| 66.55 Ž/Z | 6 | 6.55 Ž/Z |
| 7 Igor PashalUkraine 6.49 Ž/Z | 7 | 6.49 Ž/Z |
| 8 Nicolas RamirezArgentina 6.45 Ž/Z | 8 | 6.45 Ž/Z |
| 96.42 Ž/Z | 9 | 6.42 Ž/Z |
| 106.38 Ž/Z | 10 | 6.38 Ž/Z |
Najviac červených kariet
Najvyšší priemer červených kariet na zápas (min. 20 zápasov).
| # | Najviac červených kariet | Č/Z |
|---|---|---|
| 10.78 Č/Z | 1 | 0.78 Č/Z |
| 2 Hernan HerasUruguay 0.68 Č/Z | 2 | 0.68 Č/Z |
| 30.65 Č/Z | 3 | 0.65 Č/Z |
| 4 Alex Gomes StefanoBrazil 0.62 Č/Z | 4 | 0.62 Č/Z |
| 50.60 Č/Z | 5 | 0.60 Č/Z |
| 60.60 Č/Z | 6 | 0.60 Č/Z |
| 70.59 Č/Z | 7 | 0.59 Č/Z |
| 80.57 Č/Z | 8 | 0.57 Č/Z |
| 9 Sergio Fabian PezzottaArgentina 0.56 Č/Z | 9 | 0.56 Č/Z |
| 10 Diego Leon Escalante GuiterrezColombia 0.56 Č/Z | 10 | 0.56 Č/Z |
Najzhovievavejší
Najnižší priemer žltých kariet na zápas (min. 20 zápasov).
| # | Najzhovievavejší | Ž/Z |
|---|---|---|
| 10.00 Ž/Z | 1 | 0.00 Ž/Z |
| 20.00 Ž/Z | 2 | 0.00 Ž/Z |
| 30.00 Ž/Z | 3 | 0.00 Ž/Z |
| 40.00 Ž/Z | 4 | 0.00 Ž/Z |
| 50.00 Ž/Z | 5 | 0.00 Ž/Z |
| 60.00 Ž/Z | 6 | 0.00 Ž/Z |
| 70.00 Ž/Z | 7 | 0.00 Ž/Z |
| 80.00 Ž/Z | 8 | 0.00 Ž/Z |
| 90.00 Ž/Z | 9 | 0.00 Ž/Z |
| 10 Alan KellyIreland 0.00 Ž/Z | 10 | 0.00 Ž/Z |
Najviac gólov
Najvyšší priemer gólov v riadených zápasoch (min. 20 zápasov).
| # | Najviac gólov | G/Z |
|---|---|---|
| 15.70 G/Z | 1 | 5.70 G/Z |
| 25.60 G/Z | 2 | 5.60 G/Z |
| 35.42 G/Z | 3 | 5.42 G/Z |
| 45.00 G/Z | 4 | 5.00 G/Z |
| 55.00 G/Z | 5 | 5.00 G/Z |
| 64.95 G/Z | 6 | 4.95 G/Z |
| 74.70 G/Z | 7 | 4.70 G/Z |
| 84.64 G/Z | 8 | 4.64 G/Z |
| 94.59 G/Z | 9 | 4.59 G/Z |
| 104.57 G/Z | 10 | 4.57 G/Z |
Najviac penált
Najvyšší priemer penált na zápas (min. 20 zápasov).
| # | Najviac penált | 11m/Z |
|---|---|---|
| 10.84 11m/Z | 1 | 0.84 11m/Z |
| 2 Heider CastroColombia 0.71 11m/Z | 2 | 0.71 11m/Z |
| 30.70 11m/Z | 3 | 0.70 11m/Z |
| 40.68 11m/Z | 4 | 0.68 11m/Z |
| 50.67 11m/Z | 5 | 0.67 11m/Z |
| 60.65 11m/Z | 6 | 0.65 11m/Z |
| 70.59 11m/Z | 7 | 0.59 11m/Z |
| 8 Vasilis DimitriouCyprus 0.59 11m/Z | 8 | 0.59 11m/Z |
| 90.58 11m/Z | 9 | 0.58 11m/Z |
| 10 Giorgos NicolaouCyprus 0.57 11m/Z | 10 | 0.57 11m/Z |
Výhoda domácich
Najvyššie percento víťazstiev domácich v riadených zápasoch (min. 20 zápasov).
| # | Výhoda domácich | domáce výhry |
|---|---|---|
| 1 Laurens GerretsNetherlands 85.0% domáce výhry | 1 | 85.0% domáce výhry |
| 281.0% domáce výhry | 2 | 81.0% domáce výhry |
| 375.8% domáce výhry | 3 | 75.8% domáce výhry |
| 475.0% domáce výhry | 4 | 75.0% domáce výhry |
| 573.3% domáce výhry | 5 | 73.3% domáce výhry |
| 672.3% domáce výhry | 6 | 72.3% domáce výhry |
| 772.3% domáce výhry | 7 | 72.3% domáce výhry |
| 871.4% domáce výhry | 8 | 71.4% domáce výhry |
| 971.4% domáce výhry | 9 | 71.4% domáce výhry |
| 1071.4% domáce výhry | 10 | 71.4% domáce výhry |
Výhoda hostí
Najvyššie percento víťazstiev hostí v riadených zápasoch (min. 20 zápasov).
| # | Výhoda hostí | vonkajšie výhry |
|---|---|---|
| 168.2% vonkajšie výhry | 1 | 68.2% vonkajšie výhry |
| 266.7% vonkajšie výhry | 2 | 66.7% vonkajšie výhry |
| 366.7% vonkajšie výhry | 3 | 66.7% vonkajšie výhry |
| 4 Matthew CorlettEngland 66.7% vonkajšie výhry | 4 | 66.7% vonkajšie výhry |
| 565.2% vonkajšie výhry | 5 | 65.2% vonkajšie výhry |
| 665.0% vonkajšie výhry | 6 | 65.0% vonkajšie výhry |
| 759.3% vonkajšie výhry | 7 | 59.3% vonkajšie výhry |
| 859.1% vonkajšie výhry | 8 | 59.1% vonkajšie výhry |
| 959.1% vonkajšie výhry | 9 | 59.1% vonkajšie výhry |
| 1058.3% vonkajšie výhry | 10 | 58.3% vonkajšie výhry |
Magnet remíz
Najvyššie percento remíz v riadených zápasoch (min. 20 zápasov).
| # | Magnet remíz | remízy |
|---|---|---|
| 160.0% remízy | 1 | 60.0% remízy |
| 2 Micke PalominoPeru 58.3% remízy | 2 | 58.3% remízy |
| 358.3% remízy | 3 | 58.3% remízy |
| 455.0% remízy | 4 | 55.0% remízy |
| 5 Jorge Andres Guzman BonillaColombia 51.9% remízy | 5 | 51.9% remízy |
| 651.7% remízy | 6 | 51.7% remízy |
| 751.2% remízy | 7 | 51.2% remízy |
| 8 Riccardo RosItaly 51.0% remízy | 8 | 51.0% remízy |
| 950.0% remízy | 9 | 50.0% remízy |
| 1050.0% remízy | 10 | 50.0% remízy |
Rozdelenie kariet
Žlté karty za zápas
Ø kariet za zápas
Červené karty za zápas
Ø kariet za zápas
Všetci rozhodcovia
| # | Rozhodca | Národnosť | M | /M | /M | G/Z | 11m/Z | Doma Výhry % | Vonku Výhry % | Remízy % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3251 | K. Iwanowicz | — | 56 | 3.7 | 0.05 | 2.8 | 0.25 | 48% | 36% | 16% |
| 3252 | Luigi Nasca | 56 | 5.1 | 0.25 | 2.6 | 0.25 | 46% | 21% | 32% | |
| 3253 | Luís Máximo | — | 56 | 1.5 | 0.09 | 2.1 | 0.14 | 38% | 30% | 32% |
| 3254 | M. Huru | — | 56 | 2.6 | 0.11 | 3.1 | 0.21 | 41% | 36% | 23% |
| 3255 | Marcos Fernández | — | 56 | 0.0 | 0.00 | 2.4 | 0.00 | 43% | 29% | 29% |
| 3256 | Miguel Oliveira | — | 56 | 0.0 | 0.00 | 2.9 | 0.25 | 41% | 36% | 23% |
| 3257 | Minoru Tojo | 56 | 0.0 | 0.00 | 2.2 | 0.00 | 29% | 41% | 30% | |
| 3258 | Murilo Tarrega Victor | — | 56 | 0.8 | 0.27 | 2.0 | 0.32 | 48% | 25% | 27% |
| 3259 | N. Smith | — | 56 | 0.3 | 0.05 | 2.9 | 0.00 | 34% | 32% | 34% |
| 3260 | O. Dhellemmes | — | 56 | 0.0 | 0.07 | 2.7 | 0.23 | 41% | 30% | 29% |
| 3261 | Oliver Yates | 56 | 2.5 | 0.05 | 2.3 | 0.20 | 32% | 38% | 30% | |
| 3262 | P. Holz | — | 56 | 0.0 | 0.00 | 2.9 | 0.00 | 41% | 25% | 34% |
| 3263 | Pedro Díaz de Mera | — | 56 | 0.0 | 0.04 | 2.5 | 0.23 | 43% | 38% | 20% |
| 3264 | R. Atkin | — | 56 | 0.4 | 0.04 | 3.0 | 0.04 | 46% | 41% | 13% |
| 3265 | R. Delpech | — | 56 | 1.4 | 0.27 | 2.6 | 0.25 | 38% | 34% | 29% |
| 3266 | R. Marciniak | — | 56 | 4.4 | 0.20 | 2.9 | 0.32 | 52% | 27% | 21% |
| 3267 | R. Prendas | — | 56 | 0.1 | 0.02 | 2.7 | 0.00 | 45% | 27% | 29% |
| 3268 | Radu Marian Petrescu | 56 | 1.1 | 0.02 | 2.5 | 0.05 | 43% | 30% | 27% | |
| 3269 | Rubiel Vazquez | 56 | 1.7 | 0.05 | 2.9 | 0.16 | 48% | 32% | 20% | |
| 3270 | S. Jankgoen | — | 56 | 3.7 | 0.27 | 3.0 | 0.30 | 45% | 30% | 25% |
| 3271 | S. Sritharan | — | 56 | 3.0 | 0.09 | 3.7 | 0.18 | 39% | 38% | 23% |
| 3272 | S. Zabalas | — | 56 | 3.4 | 0.21 | 2.3 | 0.25 | 41% | 29% | 30% |
| 3273 | Sebastien Delferiere | 56 | 3.4 | 0.16 | 2.8 | 0.16 | 41% | 20% | 39% | |
| 3274 | T. Robert | — | 56 | 0.0 | 0.04 | 3.0 | 0.21 | 43% | 34% | 23% |
| 3275 | Takuto Okabe | 56 | 0.4 | 0.00 | 2.8 | 0.04 | 32% | 39% | 29% | |
| 3276 | V. Rybakov | — | 56 | 1.3 | 0.12 | 3.2 | 0.11 | 55% | 23% | 21% |
| 3277 | A. Clarke | — | 55 | 0.0 | 0.00 | 3.7 | 0.00 | 44% | 38% | 18% |
| 3278 | A. Di Reda | — | 55 | 3.2 | 0.07 | 2.9 | 0.16 | 42% | 29% | 29% |
| 3279 | A. Fisenko | — | 55 | 2.6 | 0.20 | 2.7 | 0.13 | 47% | 27% | 26% |
| 3280 | A. Martínez | — | 55 | 0.4 | 0.13 | 2.4 | 0.22 | 46% | 35% | 20% |
| 3281 | A. Sagrković | — | 55 | 0.0 | 0.02 | 2.4 | 0.16 | 44% | 36% | 20% |
| 3282 | A. Sugulle | — | 55 | 3.5 | 0.18 | 3.1 | 0.24 | 44% | 36% | 20% |
| 3283 | A. Zourak | — | 55 | 0.2 | 0.04 | 2.2 | 0.00 | 38% | 24% | 38% |
| 3284 | Amirul Izwan Yaacob | — | 55 | 1.6 | 0.07 | 3.1 | 0.13 | 44% | 33% | 24% |
| 3285 | Ángel Manso | — | 55 | 0.0 | 0.11 | 2.0 | 0.18 | 31% | 36% | 33% |
| 3286 | Arda Kardesler | 55 | 4.0 | 0.18 | 3.2 | 0.42 | 62% | 22% | 16% | |
| 3287 | B. Bayar | — | 55 | 0.0 | 0.05 | 2.3 | 0.09 | 46% | 18% | 36% |
| 3288 | B. Ben Amar | — | 55 | 0.0 | 0.00 | 3.3 | 0.22 | 36% | 44% | 20% |
| 3289 | B. Tomlinson | — | 55 | 0.0 | 0.00 | 2.6 | 0.00 | 42% | 29% | 29% |
| 3290 | Bruno Nunes | — | 55 | 0.1 | 0.04 | 2.0 | 0.27 | 47% | 16% | 36% |
| 3291 | C. Ekwall | — | 55 | 0.4 | 0.02 | 4.1 | 0.13 | 47% | 40% | 13% |
| 3292 | C. Fisher | — | 55 | 0.0 | 0.13 | 3.0 | 0.29 | 38% | 33% | 29% |
| 3293 | C. Gaunitz | — | 55 | 0.0 | 0.00 | 3.3 | 0.00 | 46% | 29% | 26% |
| 3294 | C. Johansen | — | 55 | 1.5 | 0.05 | 3.1 | 0.18 | 49% | 40% | 11% |
| 3295 | C. Orbe | — | 55 | 5.1 | 0.45 | 2.5 | 0.25 | 47% | 35% | 18% |
| 3296 | C. Shaw-MacLaren | — | 55 | 0.1 | 0.04 | 2.4 | 0.07 | 47% | 31% | 22% |
| 3297 | Cho Ji-Um | — | 55 | 2.9 | 0.20 | 2.7 | 0.25 | 42% | 31% | 27% |
| 3298 | D. Schaper | — | 55 | 2.0 | 0.11 | 3.0 | 0.25 | 40% | 40% | 20% |
| 3299 | David Medie Jimenez | 55 | 4.2 | 0.29 | 2.4 | 0.22 | 44% | 27% | 29% | |
| 3300 | E. Antoniou | — | 55 | 0.5 | 0.07 | 3.6 | 0.22 | 40% | 42% | 18% |