
Republic of IrelandFutbal
- Vek
- 23
- Výška
- 185 cm
- Hmotnosť
- 78 kg
- Narodený
- 2002-02-04 · Dublin
T. Parrott — Aktuálna sezóna
T. Parrott má v tejto sezóne 44 štartov a 30 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
44
Štarty
3666
Min
30
Góly
9
Asistencie
115
Strely
70
Strely na bránu
54
Kľúčové prihrávky
73%
Presnosť prihrávok %
33
Súboje
7
Bloky
8
Zachytenia
58
Dribling
160
Súboje (vyhrané)
30
Fauly
9
Žlté karty
0
Červené karty
7.1
Hodnotenie
T. Parrott — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rep. Of Ireland0Góly | 2025 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie6.2 |
AZ Alkmaar10Góly | 2025 | SúťažUEFA Europa Conference League | Štarty13 | Góly10 | Asistencie2 | Min1095 | 3 | 0 | Hodnotenie7.0 |
AZ Alkmaar5Góly | 2025 | SúťažKNVB Beker | Štarty5 | Góly5 | Asistencie4 | Min492 | 2 | 0 | Hodnotenie7.8 |
AZ Alkmaar15Góly | 2025 | SúťažEredivisie | Štarty25 | Góly15 | Asistencie3 | Min1989 | 3 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Excelsior—Góly | 2024 | SúťažEerste Divisie | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Tottenham—Góly | 2024 | SúťažPremier League | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
AZ Alkmaar14Góly | 2024 | SúťažEredivisie | Štarty30 | Góly14 | Asistencie2 | Min2212 | 0 | 0 | Hodnotenie7.1 |
AZ Alkmaar1Góly | 2024 | SúťažKNVB Beker | Štarty2 | Góly1 | Asistencie0 | Min154 | 0 | 0 | Hodnotenie7.4 |
AZ Alkmaar4Góly | 2024 | SúťažUEFA Europa League | Štarty12 | Góly4 | Asistencie1 | Min858 | 1 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Tottenham0Góly | 2024 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland1Góly | 2024 | SúťažFriendlies | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min81 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2024 | SúťažUEFA Nations League | Štarty5 | Góly0 | Asistencie1 | Min274 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Rep. Of Ireland6Góly | 2024 | SúťažWorld Cup - Qualification Europe | Štarty5 | Góly6 | Asistencie0 | Min315 | 1 | 0 | Hodnotenie7.5 |
Excelsior10Góly | 2023 | SúťažEredivisie | Štarty25 | Góly10 | Asistencie5 | Min1677 | 2 | 1 | Hodnotenie7.2 |
| 2023 | SúťažPremier League 2 Division One | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Excelsior—Góly | 2023 | SúťažKNVB Beker | Štarty2 | Góly— | Asistencie— | Min139 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
| 2023 | SúťažPremier League Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
| 2023 | SúťažEFL Trophy | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Rep. Of Ireland0Góly | 2023 | SúťažEuro Championship - Qualification | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min33 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| 2023 | SúťažUEFA U21 Championship - Qualification | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Rep. Of Ireland0Góly | 2023 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min17 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Preston3Góly | 2022 | SúťažChampionship | Štarty31 | Góly3 | Asistencie— | Min1889 | 2 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Preston1Góly | 2022 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min71 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Preston0Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Tottenham0Góly | 2022 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min18 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland1Góly | 2022 | SúťažUEFA Nations League | Štarty5 | Góly1 | Asistencie— | Min382 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Rep. Of Ireland1Góly | 2022 | SúťažFriendlies | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min27 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Milton Keynes Dons9Góly | 2021 | SúťažLeague One | Štarty43 | Góly9 | Asistencie6 | Min3178 | 2 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Milton Keynes Dons1Góly | 2021 | SúťažEFL Trophy | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min156 | 0 | 1 | Hodnotenie6.3 |
Milton Keynes Dons0Góly | 2021 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Milton Keynes Dons0Góly | 2021 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min164 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Milton Keynes Dons0Góly | 2021 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Tottenham0Góly | 2021 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min56 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2021 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty5 | Góly4 | Asistencie— | Min315 | 2 | 0 | Hodnotenie— | |
Rep. Of Ireland2Góly | 2021 | SúťažFriendlies | Štarty4 | Góly2 | Asistencie— | Min219 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ipswich2Góly | 2020 | SúťažLeague One | Štarty18 | Góly2 | Asistencie— | Min1140 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Millwall0Góly | 2020 | SúťažChampionship | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min603 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Millwall0Góly | 2020 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min144 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Millwall0Góly | 2020 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min46 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2020 | SúťažWorld Cup - Qualification Europe | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min65 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2020 | SúťažUEFA Nations League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min4 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2020 | SúťažEuro Championship | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Tottenham0Góly | 2019 | SúťažPremier League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min5 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Tottenham Hotspur U233Góly | 2019 | SúťažPremier League 2 | Štarty2 | Góly3 | Asistencie— | Min107 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2019 | SúťažU18 Premier League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Tottenham0Góly | 2019 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min66 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Tottenham0Góly | 2019 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min24 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
| 2019 | SúťažFA Youth Cup | Štarty1 | Góly2 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie— | |
Tottenham0Góly | 2019 | SúťažUEFA Champions League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2019 | SúťažUEFA Youth League | Štarty4 | Góly6 | Asistencie— | Min360 | 1 | 0 | Hodnotenie— | |
Tottenham0Góly | 2019 | SúťažInternational Champions Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min103 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| 2019 | SúťažUEFA U19 Championship | Štarty3 | Góly4 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Rep. Of Ireland0Góly | 2019 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min63 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Tottenham Hotspur U232Góly | 2018 | SúťažPremier League 2 | Štarty10 | Góly2 | Asistencie— | Min628 | 1 | 1 | Hodnotenie— |
Tottenham Hotspur U1814Góly | 2018 | SúťažU18 Premier League | Štarty9 | Góly14 | Asistencie— | Min781 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2018 | SúťažEFL Trophy | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min16 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
| 2018 | SúťažFA Youth Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min231 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
| 2018 | SúťažUEFA Youth League | Štarty5 | Góly3 | Asistencie— | Min424 | 1 | 0 | Hodnotenie— | |
| 2018 | SúťažUEFA U17 Championship | Štarty9 | Góly4 | Asistencie— | Min636 | 1 | 0 | Hodnotenie— | |
| 2017 | SúťažU18 Premier League | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min189 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
T. Parrott zaznamenal 129 gólov a 24 asistencií v 326 zápasoch počas 9 sezón. Kariéra zahŕňa 15 klubov vrátane Rep. Of Ireland, AZ Alkmaar, Excelsior. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 1 | 2 | 0 | 2 | 9 | 3 | 10 | 0 | 28 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 5 | 0 | 9 |
| Zápasy | 3 | 10 | 2 | 18 | 43 | 31 | 25 | 0 | 1 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.21 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | 62% |
| Min | 189 | 628 | 5 | 1,140 | 3,178 | 1,889 | 1,677 | — | 90 |
| Žlté karty | — | 1 | — | — | 2 | 2 | 2 | — | 1 |
| Červené karty | — | 1 | — | — | — | — | 1 | — | — |
Rep. Of Ireland — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 31. 03. 2026 | Rep. Of Ireland | 0 - 0 | FYR Macedonia | Friendlies |
Rep. Of Ireland — Káder
T. Parrott — Trofeje
T. Parrott má 4 záznamy o trofejach s 0 získanými titulmi vrátane . Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| KNVB Beker | 2024/2025 | Netherlands | 2nd Place |
| U18 Premier League Cup | 2017/2018 | England | 2nd Place |
| U18 Premier League Cup | — | England | 2nd Place |
| KNVB Beker | — | Netherlands | 2nd Place |
T. Parrott — História prestupov
T. Parrott má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026