
Republic of Ireland · Futbal
M. Travers — Aktuálna sezóna
M. Travers má v tejto sezóne 4 štarty a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
4
Štarty
360
Min
0
Góly
0
Asistencie
70%
Presnosť prihrávok %
0
Žlté karty
0
Červené karty
6.3
Hodnotenie
M. Travers — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Everton—Góly | 2025 | SúťažPremier League Summer Series | Štarty1 | Góly— | Asistencie0 | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Rep. Of Ireland—Góly | 2025 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly— | Asistencie0 | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Everton0Góly | 2025 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie0 | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie6.4 |
Everton0Góly | 2025 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Everton0Góly | 2025 | SúťažPremier League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bournemouth0Góly | 2024 | SúťažPremier League | Štarty5 | Góly0 | Asistencie0 | Min450 | 0 | 0 | Hodnotenie7.6 |
Everton—Góly | 2024 | SúťažPremier League | Štarty23 | Góly— | Asistencie0 | Min450 | 0 | 0 | Hodnotenie7.6 |
Middlesbrough—Góly | 2024 | SúťažChampionship | Štarty17 | Góly— | Asistencie0 | Min1530 | 1 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Bournemouth0Góly | 2024 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bournemouth0Góly | 2024 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2024 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2024 | SúťažUEFA Nations League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2024 | SúťažWorld Cup - Qualification Europe | Štarty0 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bournemouth0Góly | 2023 | SúťažPremier League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Everton—Góly | 2023 | SúťažPremier League | Štarty29 | Góly— | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Stoke City0Góly | 2023 | SúťažChampionship | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min1170 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Bournemouth0Góly | 2023 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Bournemouth0Góly | 2023 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min300 | 0 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Stoke City0Góly | 2023 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2023 | SúťažEuro Championship - Qualification | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2023 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min44 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bournemouth0Góly | 2022 | SúťažPremier League | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min1034 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Bournemouth0Góly | 2022 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Bournemouth0Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie5.7 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2022 | SúťažUEFA Nations League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2022 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bournemouth0Góly | 2021 | SúťažChampionship | Štarty45 | Góly0 | Asistencie— | Min4050 | 5 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Bournemouth0Góly | 2021 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bournemouth0Góly | 2021 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.9 |
Bournemouth0Góly | 2021 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2021 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Swindon Town0Góly | 2020 | SúťažLeague One | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min720 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Bournemouth0Góly | 2020 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2020 | SúťažWorld Cup - Qualification Europe | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie5.7 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2020 | SúťažUEFA Nations League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2020 | SúťažEuro Championship | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2020 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bournemouth0Góly | 2020 | SúťažChampionship | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie5.3 |
Bournemouth0Góly | 2020 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bournemouth0Góly | 2019 | SúťažPremier League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie5.3 |
Bournemouth0Góly | 2019 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie7.8 |
Bournemouth0Góly | 2019 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2019 | SúťažFriendlies | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min100 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bournemouth0Góly | 2018 | SúťažPremier League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Bournemouth0Góly | 2018 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bournemouth0Góly | 2018 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2018 | SúťažUEFA U19 Championship | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min540 | 1 | 0 | Hodnotenie— | |
| 2017 | SúťažUEFA U19 Championship | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
| 2016 | SúťažUEFA U17 Championship | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min450 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
M. Travers zaznamenal 0 gólov a 0 asistencií v 190 zápasoch počas 10 sezón. Kariéra zahŕňa 8 klubov vrátane Everton, Rep. Of Ireland, Bournemouth. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| 2016 ★ | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 5 | 1 | 2 | 1 | 8 | 45 | 12 | 0 | 5 | 1 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 33% |
| Min | 450 | 90 | 180 | 90 | 720 | 4,050 | 1,034 | — | 450 | 90 |
| Žlté karty | — | — | — | — | — | 5 | — | — | — | — |
Everton — Posledné zápasy
Everton — Káder
M. Travers — Trofeje
M. Travers má 2 záznamy o trofejach s 0 získanými titulmi vrátane . Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Championship | 2021/2022 | England | 2nd Place |
| Championship | — | England | 2nd Place |
M. Travers — História prestupov
M. Travers má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026