
Republic of IrelandFutbal
- Vek
- 32
- Výška
- 173 cm
- Hmotnosť
- 62 kg
- Narodený
- 1993-06-28 · Drogheda
M. Campbell — Aktuálna sezóna
M. Campbell má v tejto sezóne 5 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
5
Štarty
131
Min
0
Góly
0
Asistencie
1
Žlté karty
0
Červené karty
M. Campbell — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Republic of Ireland—Góly | 2025 | SúťažUEFA Nations League - Women | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Republic of Ireland—Góly | 2025 | SúťažFriendlies Women | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2025 | SúťažUEFA Championship - Women - Qualification | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min131 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| 2024 | SúťažWomen's Championship | Štarty11 | Góly1 | Asistencie— | Min600 | 1 | 0 | Hodnotenie— | |
| 2024 | SúťažWSL Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min57 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Republic of Ireland0Góly | 2024 | SúťažFriendlies Women | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2024 | SúťažFA Women's Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min176 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
| 2023 | SúťažWomen's Championship | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min598 | 1 | 0 | Hodnotenie— | |
Everton W0Góly | 2023 | SúťažFA WSL | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min74 | 1 | 0 | Hodnotenie6.3 |
| 2023 | SúťažFA Women's Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Everton W0Góly | 2023 | SúťažWSL Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min139 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Everton W0Góly | 2023 | SúťažFA Women's Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min14 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2023 | SúťažUEFA Nations League - Women | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2023 | SúťažFriendlies Women | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Liverpool W—Góly | 2022 | SúťažFA WSL | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Liverpool W0Góly | 2022 | SúťažFA Women's Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min58 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2022 | SúťažUEFA Women's Championship | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Liverpool W1Góly | 2022 | SúťažWSL Cup | Štarty5 | Góly1 | Asistencie— | Min252 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Liverpool W0Góly | 2021 | SúťažWomen's Championship | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min679 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Liverpool W0Góly | 2021 | SúťažWSL Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min66 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Liverpool W0Góly | 2021 | SúťažFA Women's Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min34 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2021 | SúťažWomen's WC Qualification Europe | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min256 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2021 | SúťažFriendlies Women | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City W0Góly | 2020 | SúťažFA WSL | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City W0Góly | 2020 | SúťažWSL Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City W0Góly | 2020 | SúťažUEFA Champions League Women | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City W0Góly | 2019 | SúťažFA WSL | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min332 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City W0Góly | 2019 | SúťažFA Women's League Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min287 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City W0Góly | 2019 | SúťažUEFA Champions League Women | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min200 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City W0Góly | 2019 | SúťažWomen's International Champions Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland1Góly | 2019 | SúťažWomen's WC Qualification Europe | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min172 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2019 | SúťažFriendlies Women | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min68 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City W0Góly | 2018 | SúťažFA WSL | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City W0Góly | 2018 | SúťažFA Women's League Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City W0Góly | 2017 | SúťažFA Women's League Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min100 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City W0Góly | 2017 | SúťažUEFA Women's Champions League | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min255 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2017 | SúťažUEFA Women's Championship | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min88 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2017 | SúťažFriendlies Women | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min80 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City W1Góly | 2017 | SúťažWomen's Super League | Štarty7 | Góly1 | Asistencie— | Min303 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City W0Góly | 2016 | SúťažWomen's Super League | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min182 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City W0Góly | 2016 | SúťažFA Women's League Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City W0Góly | 2016 | SúťažUEFA Women's Champions League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2016 | SúťažFriendlies Women | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2015 | SúťažWomen's WC Qualification Europe | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min380 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2015 | SúťažFriendlies Women | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min232 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2013 | SúťažUEFA Women's Championship | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min333 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2012 | SúťažAlgarve Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min319 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2012 | SúťažFriendlies Women | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min154 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2011 | SúťažFriendlies Women | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min22 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
St. Francis0Góly | 2010 | SúťažUEFA Women's Champions League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2010 | SúťažFIFA U17 Women's World Cup | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
M. Campbell zaznamenal 5 gólov a 0 asistencií v 126 zápasoch počas 15 sezón. Kariéra zahŕňa 7 klubov vrátane Republic of Ireland, London City Lionesses, Everton W. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '10 ★ | '11 | '12 | '13 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 0 | 1 | 4 | 5 | 5 | 3 | 2 | 4 | 7 | 0 | 11 | 0 | 7 | 11 | 4 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 75% |
| Min | — | 22 | 319 | 333 | 380 | 182 | 100 | 180 | 332 | — | 679 | — | 598 | 600 | — |
| Žlté karty | — | — | 1 | 1 | — | — | — | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | — |
Republic of Ireland — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 05. 12. 2023 | Northern Ireland W | 1 - 6 | Republic of Ireland | UEFA Nations League - Women |
| 01. 12. 2023 | Republic of Ireland | 1 - 0 | Hungary W | UEFA Nations League - Women |
| 31. 10. 2023 | Albania W | 0 - 1 | Republic of Ireland | UEFA Nations League - Women |
| 27. 10. 2023 | Republic of Ireland | 5 - 1 | Albania W | UEFA Nations League - Women |
| 26. 09. 2023 | Hungary W | 0 - 4 | Republic of Ireland | UEFA Nations League - Women |
Republic of Ireland — Káder
M. Campbell — Trofeje
M. Campbell má 20 záznamov o trofejach s 12 získanými titulmi vrátane WSL 2 Regular Season, Women's FA Cup, FA Women's League Cup. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| WSL 2 Regular Season | 2024/2025 | England | Winner |
| WSL 2 Regular Season | 2021/2022 | England | Winner |
| Women's Super League | 2020/2021 | England | 2nd Place |
| Women's Super League | 2019/2020 | England | 2nd Place |
| Women's FA Cup | 2019/2020 | England | Winner |
| Women's Super League | 2018/2019 | England | 2nd Place |
| FA Women's League Cup | 2018/2019 | England | Winner |
| Women's FA Cup | 2018/2019 | England | Winner |
| Women's Super League | 2017/2018 | England | 2nd Place |
| FA Women's League Cup | 2017/2018 | England | 2nd Place |
| Women's Super League | 2017 | England | 2nd Place |
| Women's FA Cup | 2016/2017 | England | Winner |
| Women's Super League | 2016 | England | Winner |
| FA Women's League Cup | 2016 | England | Winner |
| Women's Super League | — | England | Winner |
| Women's Super League | — | England | 2nd Place |
| FA Women's League Cup | — | England | Winner |
| FA Women's League Cup | — | England | 2nd Place |
| Women's FA Cup | — | England | Winner |
| WSL 2 Regular Season | — | England | Winner |
M. Campbell — História prestupov
M. Campbell má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026