
Republic of Ireland · Futbal
A. Mannion — Aktuálna sezóna
A. Mannion má v tejto sezóne 13 štartov a 1 strelený gól. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
13
Štarty
1009
Min
1
Góly
0
Asistencie
1
Žlté karty
0
Červené karty
A. Mannion — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Republic of Ireland1Góly | 2025 | SúťažUEFA Championship - Women - Qualification | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min603 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2025 | SúťažUEFA Nations League - Women | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min406 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United W0Góly | 2024 | SúťažFA WSL | Štarty13 | Góly0 | Asistencie0 | Min269 | 3 | 0 | Hodnotenie6.4 |
Manchester United W0Góly | 2024 | SúťažWSL Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United W1Góly | 2024 | SúťažFA Women's Cup | Štarty5 | Góly1 | Asistencie— | Min277 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2024 | SúťažFriendlies Women | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United W0Góly | 2023 | SúťažFA WSL | Štarty4 | Góly0 | Asistencie0 | Min213 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Manchester United W0Góly | 2023 | SúťažWSL Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United W0Góly | 2023 | SúťažFA Women's Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min102 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United W0Góly | 2023 | SúťažUEFA Champions League Women | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2023 | SúťažFriendlies Women | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min130 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United W0Góly | 2022 | SúťažFA WSL | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min210 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United W0Góly | 2022 | SúťažWSL Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United W0Góly | 2022 | SúťažFA Women's Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min53 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United W0Góly | 2021 | SúťažFA WSL | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min1080 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United W0Góly | 2021 | SúťažWSL Cup | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min540 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United W0Góly | 2021 | SúťažFA Women's Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City W0Góly | 2020 | SúťažFA WSL | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min121 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City W0Góly | 2020 | SúťažUEFA Champions League Women | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min11 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City W0Góly | 2019 | SúťažFA WSL | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min357 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City W0Góly | 2019 | SúťažFA Women's League Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City W1Góly | 2019 | SúťažUEFA Champions League Women | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min215 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City W0Góly | 2019 | SúťažWomen's International Champions Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min165 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
England W0Góly | 2019 | SúťažFriendlies Women | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W2Góly | 2018 | SúťažFA WSL | Štarty20 | Góly2 | Asistencie— | Min1800 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W1Góly | 2018 | SúťažFA Women's League Cup | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min441 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W0Góly | 2017 | SúťažFA Women's League Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W0Góly | 2017 | SúťažWomen's Super League | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min657 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W1Góly | 2016 | SúťažWomen's Super League | Štarty15 | Góly1 | Asistencie— | Min1335 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W0Góly | 2016 | SúťažFA Women's League Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min420 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W1Góly | 2015 | SúťažWomen's Super League | Štarty14 | Góly1 | Asistencie— | Min1260 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W0Góly | 2015 | SúťažFA Women's League Cup | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min630 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W1Góly | 2014 | SúťažWomen's Super League | Štarty14 | Góly1 | Asistencie— | Min1260 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W0Góly | 2014 | SúťažFA Women's League Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
England U19 W0Góly | 2014 | SúťažUEFA U19 Championship Women | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
England U200Góly | 2014 | SúťažFIFA U20 Women's World Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W0Góly | 2013 | SúťažWomen's Super League | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min300 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W0Góly | 2013 | SúťažUEFA Women's Champions League | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min390 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
England U19 W0Góly | 2013 | SúťažUEFA U19 Championship Women | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min480 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
England U170Góly | 2012 | SúťažUEFA U17 Championship Women | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
England U19 W0Góly | 2012 | SúťažUEFA U19 Championship Women | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min186 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
England U17 W0Góly | 2012 | SúťažUEFA U17 Championship Women | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
England U170Góly | 2011 | SúťažUEFA U17 Championship Women | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
England U17 W0Góly | 2011 | SúťažUEFA U17 Championship Women | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
A. Mannion zaznamenal 9 gólov a 0 asistencií v 200 zápasoch počas 15 sezón. Kariéra zahŕňa 9 klubov vrátane Republic of Ireland, Manchester United W, Manchester City W. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Zápasy | 0 | 0 | 4 | 14 | 14 | 15 | 4 | 20 | 4 | 3 | 12 | 5 | 4 | 13 | 8 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.20 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 67% |
| Min | — | — | 300 | 1,260 | 1,260 | 1,335 | 360 | 1,800 | 357 | 121 | 1,080 | 210 | 213 | 269 | 603 |
| Žlté karty | — | — | 1 | 1 | — | — | 1 | 3 | 1 | — | 1 | — | — | 3 | 1 |
Republic of Ireland — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 05. 12. 2023 | Northern Ireland W | 1 - 6 | Republic of Ireland | UEFA Nations League - Women |
| 01. 12. 2023 | Republic of Ireland | 1 - 0 | Hungary W | UEFA Nations League - Women |
| 31. 10. 2023 | Albania W | 0 - 1 | Republic of Ireland | UEFA Nations League - Women |
| 27. 10. 2023 | Republic of Ireland | 5 - 1 | Albania W | UEFA Nations League - Women |
| 26. 09. 2023 | Hungary W | 0 - 4 | Republic of Ireland | UEFA Nations League - Women |
Republic of Ireland — Káder
A. Mannion — Trofeje
A. Mannion má 15 záznamov o trofejach s 3 získanými titulmi vrátane Women's FA Cup. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Women's FA Cup | 2024/2025 | England | 2nd Place |
| Women's FA Cup | 2023/2024 | England | Winner |
| Women's FA Cup | 2022/2023 | England | 2nd Place |
| Women's Super League | 2022/2023 | England | 2nd Place |
| Women's Super League | 2020/2021 | England | 2nd Place |
| Women's FA Cup | 2019/2020 | England | Winner |
| Women's Super League | 2019/2020 | England | 2nd Place |
| Women's FA Cup | 2016/2017 | England | 2nd Place |
| FA Women's League Cup | 2016 | England | 2nd Place |
| UEFA U19 Championship Women | 2012/2013 | Europe | 2nd Place |
| FA Women's League Cup | — | England | 2nd Place |
| Women's FA Cup | — | England | Winner |
| Women's FA Cup | — | England | 2nd Place |
| Women's Super League | — | England | 2nd Place |
| UEFA U19 Championship Women | — | Europe | 2nd Place |
A. Mannion — História prestupov
A. Mannion má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026