
Republic of IrelandFutbal
- Vek
- 35
- Výška
- 182 cm
- Hmotnosť
- 73 kg
- Narodený
- 1990-06-17 · Blessington
Louise Quinn — Aktuálna sezóna
Louise Quinn má v tejto sezóne 6 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
6
Štarty
403
Min
0
Góly
0
Asistencie
0
Žlté karty
0
Červené karty
Louise Quinn — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Republic of Ireland0Góly | 2025 | SúťažUEFA Championship - Women - Qualification | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min403 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2025 | SúťažUEFA Nations League - Women | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W2Góly | 2024 | SúťažWomen's Championship | Štarty6 | Góly2 | Asistencie— | Min282 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W0Góly | 2024 | SúťažWSL Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2024 | SúťažFriendlies Women | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W1Góly | 2023 | SúťažWomen's Championship | Štarty17 | Góly1 | Asistencie— | Min1241 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W0Góly | 2023 | SúťažWSL Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min124 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W0Góly | 2023 | SúťažFA Women's Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min13 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland1Góly | 2023 | SúťažUEFA Nations League - Women | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min531 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2023 | SúťažWorld Cup - Women | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Republic of Ireland0Góly | 2023 | SúťažFriendlies Women | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min249 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W5Góly | 2022 | SúťažWomen's Championship | Štarty22 | Góly5 | Asistencie— | Min1927 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W0Góly | 2022 | SúťažWSL Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W0Góly | 2022 | SúťažFA Women's Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min300 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2022 | SúťažUEFA Women's Championship | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min720 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W5Góly | 2021 | SúťažFA WSL | Štarty22 | Góly5 | Asistencie— | Min1980 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W0Góly | 2021 | SúťažWSL Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Birmingham City W1Góly | 2021 | SúťažFA Women's Cup | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min300 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland2Góly | 2021 | SúťažWomen's WC Qualification Europe | Štarty9 | Góly2 | Asistencie— | Min810 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland1Góly | 2021 | SúťažFriendlies Women | Štarty5 | Góly1 | Asistencie— | Min368 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Fiorentina W3Góly | 2020 | SúťažSerie A Women | Štarty20 | Góly3 | Asistencie— | Min1677 | 1 | 1 | Hodnotenie— |
Fiorentina W1Góly | 2020 | SúťažUEFA Champions League Women | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal W0Góly | 2019 | SúťažFA WSL | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min263 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal W1Góly | 2019 | SúťažFA Women's League Cup | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min540 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal W0Góly | 2019 | SúťažUEFA Champions League Women | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min129 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2019 | SúťažWomen's WC Qualification Europe | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min666 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2019 | SúťažFriendlies Women | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min179 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal W1Góly | 2018 | SúťažFA WSL | Štarty19 | Góly1 | Asistencie— | Min1543 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal W0Góly | 2018 | SúťažFA Women's League Cup | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min486 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland1Góly | 2018 | SúťažFriendlies Women | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal W1Góly | 2017 | SúťažFA Women's League Cup | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min309 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland3Góly | 2017 | SúťažUEFA Women's Championship | Štarty8 | Góly3 | Asistencie— | Min720 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2017 | SúťažFriendlies Women | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal W3Góly | 2017 | SúťažWomen's Super League | Štarty5 | Góly3 | Asistencie— | Min302 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Eskilstuna United5Góly | 2016 | SúťažDamallsvenskan | Štarty22 | Góly5 | Asistencie— | Min1980 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Eskilstuna United0Góly | 2016 | SúťažSvenska Cupen Women | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Eskilstuna United0Góly | 2016 | SúťažUEFA Women's Champions League | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2016 | SúťažFriendlies Women | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Eskilstuna United2Góly | 2015 | SúťažDamallsvenskan | Štarty22 | Góly2 | Asistencie— | Min1980 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Eskilstuna United0Góly | 2015 | SúťažSvenska Cupen Women | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland1Góly | 2015 | SúťažWomen's WC Qualification Europe | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min720 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2015 | SúťažFriendlies Women | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min136 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Eskilstuna United1Góly | 2014 | SúťažDamallsvenskan | Štarty20 | Góly1 | Asistencie— | Min1800 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Eskilstuna United0Góly | 2014 | SúťažSvenska Cupen Women | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min240 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Eskilstuna United5Góly | 2013 | SúťažElitettan | Štarty25 | Góly5 | Asistencie— | Min2206 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Eskilstuna United0Góly | 2013 | SúťažSvenska Cupen Women | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2013 | SúťažUEFA Women's Championship | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min687 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Peamount United0Góly | 2012 | SúťažUEFA Women's Champions League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min52 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland1Góly | 2012 | SúťažAlgarve Cup | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min240 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2012 | SúťažFriendlies Women | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Peamount United0Góly | 2011 | SúťažUEFA Women's Champions League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2011 | SúťažWomen's WC Qualification Europe | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2011 | SúťažFriendlies Women | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min68 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Republic of Ireland0Góly | 2009 | SúťažFriendlies Women | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min11 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Louise Quinn zaznamenal 47 gólov a 0 asistencií v 352 zápasoch počas 16 sezón. Kariéra zahŕňa 6 klubov vrátane Republic of Ireland, Birmingham City W, Fiorentina W. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '09 ★ | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 5 | 5 | 1 | 2 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 1 | 2 | 2 | 25 | 20 | 22 | 22 | 6 | 19 | 6 | 20 | 22 | 22 | 17 | 6 | 6 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0% |
| Min | 11 | 180 | 52 | 2,206 | 1,800 | 1,980 | 1,980 | 309 | 1,543 | 263 | 1,677 | 1,980 | 1,927 | 1,241 | 282 | 403 |
| Žlté karty | — | — | — | 1 | 2 | — | 1 | 1 | — | — | 1 | — | 1 | — | — | — |
| Červené karty | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — |
Republic of Ireland — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 05. 12. 2023 | Northern Ireland W | 1 - 6 | Republic of Ireland | UEFA Nations League - Women |
| 01. 12. 2023 | Republic of Ireland | 1 - 0 | Hungary W | UEFA Nations League - Women |
| 31. 10. 2023 | Albania W | 0 - 1 | Republic of Ireland | UEFA Nations League - Women |
| 27. 10. 2023 | Republic of Ireland | 5 - 1 | Albania W | UEFA Nations League - Women |
| 26. 09. 2023 | Hungary W | 0 - 4 | Republic of Ireland | UEFA Nations League - Women |
Republic of Ireland — Káder
Louise Quinn — Trofeje
Louise Quinn má 20 záznamov o trofejach s 8 získanými titulmi vrátane Women's Super League, FA Women's League Cup, Elitettan. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| WSL 2 Regular Season | 2024/2025 | England | 2nd Place |
| WSL 2 Regular Season | 2022/2023 | England | 2nd Place |
| Super Cup Women | 2021 | Italy | 2nd Place |
| FA Women's League Cup | 2019/2020 | England | 2nd Place |
| FA Women's League Cup | 2018/2019 | England | 2nd Place |
| Women's Super League | 2018/2019 | England | Winner |
| FA Women's League Cup | 2017/2018 | England | Winner |
| Women's FA Cup | 2017/2018 | England | 2nd Place |
| Damallsvenskan | 2015 | Sweden | 2nd Place |
| Elitettan | 2013 | Sweden | Winner |
| Women's Premier Division | 2011/2012 | Republic of Ireland | Winner |
| Women's Premier Division | — | Republic of Ireland | Winner |
| Elitettan | — | Sweden | Winner |
| Damallsvenskan | — | Sweden | 2nd Place |
| FA Women's League Cup | — | England | Winner |
| FA Women's League Cup | — | England | 2nd Place |
| Women's FA Cup | — | England | 2nd Place |
| Women's Super League | — | England | Winner |
| Super Cup Women | — | Italy | 2nd Place |
| WSL 2 Regular Season | — | England | 2nd Place |
Louise Quinn — História prestupov
Louise Quinn má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026