
Republic of IrelandFutbal
- Vek
- 24
- Výška
- 173 cm
- Hmotnosť
- 63 kg
- Narodený
- 2001-02-13 · Dublin
J. Knight — Aktuálna sezóna
J. Knight má v tejto sezóne 38 štartov a 1 strelený gól. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
38
Štarty
3075
Min
1
Góly
2
Asistencie
16
Strely
5
Strely na bránu
22
Kľúčové prihrávky
82%
Presnosť prihrávok %
26
Súboje
14
Bloky
34
Zachytenia
28
Dribling
129
Súboje (vyhrané)
15
Fauly
4
Žlté karty
0
Červené karty
6.9
Hodnotenie
J. Knight — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rep. Of Ireland0Góly | 2025 | SúťažFriendlies | Štarty2 | Góly0 | Asistencie0 | Min183 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Bristol City1Góly | 2025 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly1 | Asistencie0 | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie7.7 |
Bristol City0Góly | 2025 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie0 | Min118 | 1 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Bristol City0Góly | 2025 | SúťažChampionship | Štarty32 | Góly0 | Asistencie2 | Min2594 | 3 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Bristol City3Góly | 2024 | SúťažChampionship | Štarty48 | Góly3 | Asistencie6 | Min4320 | 6 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Bristol City0Góly | 2024 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min46 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Bristol City0Góly | 2024 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min65 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2024 | SúťažFriendlies | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min108 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2024 | SúťažUEFA Nations League | Štarty7 | Góly0 | Asistencie0 | Min520 | 4 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2024 | SúťažWorld Cup - Qualification Europe | Štarty2 | Góly0 | Asistencie0 | Min179 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Derby—Góly | 2023 | SúťažLeague One | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Bristol City4Góly | 2023 | SúťažChampionship | Štarty46 | Góly4 | Asistencie3 | Min3845 | 4 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Bristol City2Góly | 2023 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly2 | Asistencie1 | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.8 |
Bristol City1Góly | 2023 | SúťažFA Cup | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min256 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2023 | SúťažEuro Championship - Qualification | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min634 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| 2023 | SúťažUEFA U21 Championship - Qualification | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Rep. Of Ireland0Góly | 2023 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min54 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Derby2Góly | 2022 | SúťažLeague One | Štarty38 | Góly2 | Asistencie3 | Min3000 | 5 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Derby0Góly | 2022 | SúťažEFL Trophy | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min112 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Derby1Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min197 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Derby0Góly | 2022 | SúťažLeague Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min178 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2022 | SúťažUEFA Nations League | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min412 | 1 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2022 | SúťažFriendlies | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min84 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Derby2Góly | 2021 | SúťažChampionship | Štarty38 | Góly2 | Asistencie3 | Min2759 | 2 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Derby County U230Góly | 2021 | SúťažPremier League 2 Division One | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Derby0Góly | 2021 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Derby0Góly | 2021 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min80 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2021 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min209 | 1 | 0 | Hodnotenie— | |
Rep. Of Ireland1Góly | 2021 | SúťažFriendlies | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min233 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Derby2Góly | 2020 | SúťažChampionship | Štarty43 | Góly2 | Asistencie— | Min3587 | 5 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Derby County U180Góly | 2020 | SúťažU18 Premier League - South | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Derby1Góly | 2020 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Derby0Góly | 2020 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2020 | SúťažWorld Cup - Qualification Europe | Štarty2 | Góly0 | Asistencie2 | Min118 | 1 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2020 | SúťažUEFA Nations League | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min128 | 1 | 0 | Hodnotenie6.4 |
Derby6Góly | 2019 | SúťažChampionship | Štarty31 | Góly6 | Asistencie— | Min1808 | 5 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Derby County U232Góly | 2019 | SúťažPremier League 2 | Štarty3 | Góly2 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Derby0Góly | 2019 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min193 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Derby0Góly | 2019 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min87 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Derby County U192Góly | 2019 | SúťažUEFA Youth League | Štarty1 | Góly2 | Asistencie— | Min65 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Derby County U230Góly | 2019 | SúťažPremier League International Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min66 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2019 | SúťažUEFA U19 Championship | Štarty5 | Góly1 | Asistencie— | Min285 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
| 2019 | SúťažTournoi Maurice Revello | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min148 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Derby0Góly | 2018 | SúťažChampionship | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Derby County U231Góly | 2018 | SúťažPremier League 2 | Štarty7 | Góly1 | Asistencie— | Min228 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Derby County U186Góly | 2018 | SúťažU18 Premier League | Štarty19 | Góly6 | Asistencie— | Min1613 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Derby County U181Góly | 2018 | SúťažFA Youth Cup | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min270 | 0 | 1 | Hodnotenie— |
Derby County U230Góly | 2018 | SúťažPremier League International Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2018 | SúťažUEFA U17 Championship | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min930 | 1 | 0 | Hodnotenie— | |
Derby County U230Góly | 2017 | SúťažPremier League 2 | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min314 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Derby County U187Góly | 2017 | SúťažU18 Premier League | Štarty17 | Góly7 | Asistencie— | Min1506 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Derby County U180Góly | 2017 | SúťažFA Youth Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min240 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
J. Knight zaznamenal 46 gólov a 20 asistencií v 425 zápasoch počas 9 sezón. Kariéra zahŕňa 9 klubov vrátane Rep. Of Ireland, Bristol City, Derby. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 6 | 2 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 2 |
| Zápasy | 4 | 0 | 31 | 43 | 38 | 38 | 0 | 48 | 2 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.23 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | 46% |
| Min | 314 | — | 1,808 | 3,587 | 2,759 | 3,000 | — | 4,320 | 183 |
| Žlté karty | 1 | — | 5 | 5 | 2 | 5 | — | 6 | — |
Rep. Of Ireland — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 31. 03. 2026 | Rep. Of Ireland | 0 - 0 | FYR Macedonia | Friendlies |
Rep. Of Ireland — Káder
J. Knight — Trofeje
J. Knight má 2 záznamy o trofejach s 2 získanými titulmi vrátane U18 Premier League. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| U18 Premier League | 2018/2019 | England | Winner |
| U18 Premier League | — | England | Winner |
J. Knight — História prestupov
J. Knight má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026