Riadny čas
European Rugby Champions Cup · Sezóna 2023
7. apríla 2024 o 16:00
Prehľad zápasu
Stade Toulousain zdolal Racing 92 31:7. Zápas sa hral v European Rugby Champions Cup 2023. Pozícia v tabuľke: Stade Toulousain #1, Racing 92 #4.
Rivalita od 2010
Stade Toulousain vs Racing 92 vzájomné výsledky
34 stretnutíStade Toulousain
22
výhier
Remízy
0
Racing 92
12
výhier
Góly spolu
1596 · 46.9/zápas
Obaja skórovali
34/34 · 100%
Nad 2,5
34/34 · 100%
Posledné stretnutia
29. 11. 25Stade Toulousain
48–24Racing 92Top 1417. 5. 25Stade Toulousain
35–37Racing 92Top 1430. 11. 24Racing 92
17–21Stade ToulousainTop 1427. 4. 24Stade Toulousain
32–12Racing 92Top 1428. 1. 24Racing 92
20–27Stade ToulousainTop 149. 6. 23Stade Toulousain
41–14Racing 92Top 145. 3. 23Racing 92
35–39Stade ToulousainTop 1424. 9. 22Stade Toulousain
37–10Racing 92Top 1429. 1. 22Stade Toulousain
15–20Racing 92Top 1431. 10. 21Racing 92
27–18Stade ToulousainTop 1424. 4. 21Stade Toulousain
34–16Racing 92Top 1410. 10. 20Racing 92
24–30Stade ToulousainTop 1431. 3. 19Racing 92
21–22Stade ToulousainEuropean Rugby Champions Cup17. 2. 19Racing 92
29–34Stade ToulousainTop 1415. 9. 18Stade Toulousain
30–17Racing 92Top 1415. 4. 18Stade Toulousain
42–27Racing 92Top 1422. 12. 17Racing 92
23–19Stade ToulousainTop 1416. 4. 17Stade Toulousain
8–10Racing 92Top 144. 9. 16Racing 92
28–14Stade ToulousainTop 1411. 6. 16Racing 92
21–16Stade ToulousainTop 1417. 4. 16Stade Toulousain
14–3Racing 92Top 1428. 11. 15Racing 92
28–13Stade ToulousainTop 1428. 12. 14Stade Toulousain
15–9Racing 92Top 1420. 9. 14Racing 92
27–16Stade ToulousainTop 149. 5. 14Stade Toulousain
16–21Racing 92Top 1425. 1. 14Racing 92
25–5Stade ToulousainTop 144. 9. 13Stade Toulousain
30–6Racing 92Top 1410. 5. 13Stade Toulousain
33–19Racing 92Top 1430. 3. 13Racing 92
26–27Stade ToulousainTop 141. 11. 12Stade Toulousain
32–13Racing 92Top 1428. 1. 12Racing 92
13–19Stade ToulousainTop 1410. 9. 11Stade Toulousain
41–36Racing 92Top 1426. 3. 11Racing 92
43–21Stade ToulousainTop 142. 10. 10Stade Toulousain
28–23Racing 92Top 14Najgólovejší zápas: 41–36 v 2011
Tabuľka
Group 1
| # | Z | Výhry | Prehry | B |
|---|---|---|---|---|
1Bordeaux Begles | 4 | 3 | 1 | 17 |
2Bulls | 4 | 3 | 1 | 15 |
3Lyon | 4 | 2 | 2 | 12 |
4Saracens | 4 | 2 | 2 | 10 |
5Connacht | 4 | 1 | 3 | 6 |
6Bristol | 4 | 1 | 3 | 5 |
Group 2
| # | Z | Výhry | Prehry | B |
|---|---|---|---|---|
| 4 | 4 | 0 | 20 | |
2Harlequins | 4 | 3 | 1 | 15 |
3Bath | 4 | 3 | 1 | 15 |
| 4 | 1 | 3 | 8 | |
5Ulster | 4 | 1 | 3 | 5 |
6Cardiff Rugby | 4 | 0 | 4 | 3 |
Group 3
| # | Z | Výhry | Prehry | B |
|---|---|---|---|---|
1Northampton Saints | 4 | 4 | 0 | 18 |
2Exeter Chiefs | 3 | 3 | 0 | 13 |
3Glasgow Warriors | 4 | 2 | 2 | 10 |
4Munster | 4 | 1 | 2 | 9 |
5Aviron Bayonnais | 3 | 0 | 2 | 3 |
6RC Toulonnais | 4 | 0 | 4 | 2 |
Group 4
| # | Z | Výhry | Prehry | B |
|---|---|---|---|---|
1Leinster | 4 | 4 | 0 | 19 |
2Stormers | 4 | 3 | 1 | 14 |
3Stade Rochelais | 4 | 2 | 2 | 12 |
4Leicester Tigers | 4 | 2 | 2 | 9 |
5Sale Sharks | 4 | 1 | 3 | 6 |
6Stade Francais Paris | 4 | 0 | 4 | 2 |
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.
API dáta: 16. 5. 2026