Riadny čas
European Rugby Champions Cup · Sezóna 2021
9. apríla 2022 o 18:30
Prehľad zápasu
Racing 92 zdolal Stade Francais Paris 22:9. Zápas sa hral v European Rugby Champions Cup 2021. Pozícia v tabuľke: Stade Francais Paris #8, Racing 92 #1.
Rivalita od 2010
Stade Francais Paris vs Racing 92 vzájomné výsledky
33 stretnutíStade Francais Paris
12
výhier
Remízy
1
Racing 92
20
výhier
Góly spolu
1545 · 46.8/zápas
Obaja skórovali
33/33 · 100%
Nad 2,5
33/33 · 100%
Posledné stretnutia
20. 12. 25Stade Francais Paris
20–20Racing 92Top 1427. 4. 25Racing 92
49–24Stade Francais ParisTop 1424. 11. 24Stade Francais Paris
40–24Racing 92Top 1424. 2. 24Racing 92
11–27Stade Francais ParisTop 1418. 11. 23Stade Francais Paris
9–13Racing 92Top 143. 6. 23Stade Francais Paris
20–33Racing 92Top 1426. 3. 23Stade Francais Paris
13–17Racing 92Top 1424. 12. 22Racing 92
10–48Stade Francais ParisTop 1417. 4. 22Racing 92
33–22Stade Francais ParisEuropean Rugby Champions Cup3. 4. 22Racing 92
53–20Stade Francais ParisTop 144. 9. 21Stade Francais Paris
21–36Racing 92Top 1411. 6. 21Racing 92
38–21Stade Francais ParisTop 141. 5. 21Racing 92
29–35Stade Francais ParisTop 1424. 10. 20Stade Francais Paris
25–27Racing 92Top 145. 5. 19Racing 92
23–27Stade Francais ParisTop 1430. 9. 18Stade Francais Paris
16–17Racing 92Top 1417. 3. 18Racing 92
28–22Stade Francais ParisTop 143. 12. 17Stade Francais Paris
27–17Racing 92Top 1430. 4. 17Stade Francais Paris
27–23Racing 92Top 148. 10. 16Racing 92
29–22Stade Francais ParisTop 1412. 3. 16Stade Francais Paris
16–34Racing 92Top 1423. 10. 15Racing 92
27–18Stade Francais ParisTop 1429. 5. 15Stade Francais Paris
38–15Racing 92Top 1410. 5. 15Racing 92
19–28Stade Francais ParisTop 1411. 10. 14Stade Francais Paris
23–19Racing 92Top 1429. 3. 14Stade Francais Paris
22–32Racing 92Top 1426. 10. 13Racing 92
16–12Stade Francais ParisTop 1421. 4. 13Stade Francais Paris
19–16Racing 92Top 141. 12. 12Racing 92
23–15Stade Francais ParisTop 145. 5. 12Racing 92
19–13Stade Francais ParisTop 143. 12. 11Stade Francais Paris
29–3Racing 92Top 147. 5. 11Stade Francais Paris
16–29Racing 92Top 144. 12. 10Racing 92
15–13Stade Francais ParisTop 14Najgólovejší zápas: 49–24 v 2025
Tabuľka
Group A
| # | Z | Výhry | Prehry | B |
|---|---|---|---|---|
| 4 | 4 | 0 | 19 | |
2Ulster | 4 | 4 | 0 | 19 |
3La Rochelle | 3 | 3 | 0 | 16 |
4Leinster | 4 | 3 | 1 | 15 |
5Sale Sharks | 3 | 2 | 1 | 12 |
6Exeter Chiefs | 4 | 2 | 2 | 11 |
7Montpellier | 4 | 2 | 2 | 10 |
8Clermont | 3 | 1 | 2 | 8 |
9Glasgow Warriors | 4 | 1 | 3 | 5 |
10Northampton Saints | 4 | 0 | 4 | 2 |
11Bath | 3 | 0 | 3 | 2 |
12Ospreys | 4 | 0 | 4 | 0 |
Group B
| # | Z | Výhry | Prehry | B |
|---|---|---|---|---|
1Leicester Tigers | 4 | 4 | 0 | 19 |
2Harlequins | 4 | 4 | 0 | 19 |
3Munster | 4 | 4 | 0 | 18 |
4Bristol | 3 | 3 | 0 | 17 |
5Connacht | 4 | 1 | 3 | 10 |
6Bordeaux Begles | 3 | 1 | 2 | 8 |
7Stade Toulousain | 3 | 1 | 2 | 7 |
| 3 | 1 | 2 | 7 | |
9Cardiff Rugby | 4 | 1 | 3 | 7 |
10Wasps | 3 | 1 | 2 | 6 |
11Castres Olympique | 4 | 0 | 4 | 5 |
12Scarlets | 3 | 0 | 3 | 2 |
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.
API dáta: 15. 5. 2026