Po predĺžení
DEL 2 · Sezóna 2025
6. marca 2026 o 19:30
Prehľad zápasu
Crimmitschau zdolal Kaufbeuren 5:4 po predĺžení. Zápas sa hral v DEL 2 2025. Pozícia v tabuľke: Crimmitschau #10, Kaufbeuren #14. Skóre po tretinách: P1: 2–0, P2: 1–3, P3: 1–1, OT: 1–0.
Rivalita od 2014
Crimmitschau vs Kaufbeuren vzájomné výsledky
50 stretnutíCrimmitschau
25
výhier
Remízy
0
Kaufbeuren
25
výhier
Góly spolu
323 · 6.5/zápas
Obaja skórovali
47/50 · 94%
Nad 2,5
49/50 · 98%
Posledné stretnutia
2. 1. 26Kaufbeuren
2–3CrimmitschauDEL 221. 12. 25Crimmitschau
2–1KaufbeurenDEL 221. 9. 25Kaufbeuren
4–3CrimmitschauDEL 22. 2. 25Kaufbeuren
2–4CrimmitschauDEL 228. 12. 24Crimmitschau
5–1KaufbeurenDEL 21. 11. 24Kaufbeuren
4–1CrimmitschauDEL 227. 9. 24Crimmitschau
2–3KaufbeurenDEL 22. 2. 24Kaufbeuren
4–5CrimmitschauDEL 25. 1. 24Crimmitschau
3–4KaufbeurenDEL 228. 11. 23Crimmitschau
4–3KaufbeurenDEL 219. 11. 23Kaufbeuren
2–5CrimmitschauDEL 229. 1. 23Crimmitschau
2–1KaufbeurenDEL 226. 12. 22Kaufbeuren
6–1CrimmitschauDEL 228. 10. 22Crimmitschau
5–4KaufbeurenDEL 223. 9. 22Kaufbeuren
2–1CrimmitschauDEL 26. 2. 22Crimmitschau
3–2KaufbeurenDEL 22. 1. 22Kaufbeuren
1–2CrimmitschauDEL 221. 12. 21Crimmitschau
4–3KaufbeurenDEL 28. 10. 21Kaufbeuren
4–5CrimmitschauDEL 218. 3. 21Crimmitschau
6–2KaufbeurenDEL 212. 2. 21Kaufbeuren
5–4CrimmitschauDEL 23. 1. 21Crimmitschau
7–6KaufbeurenDEL 215. 12. 20Kaufbeuren
3–2CrimmitschauDEL 25. 1. 20Crimmitschau
2–4KaufbeurenDEL 23. 1. 20Kaufbeuren
5–2CrimmitschauDEL 229. 11. 19Crimmitschau
4–3KaufbeurenDEL 211. 10. 19Kaufbeuren
5–2CrimmitschauDEL 217. 2. 19Crimmitschau
2–1KaufbeurenDEL 213. 1. 19Kaufbeuren
9–1CrimmitschauDEL 230. 11. 18Crimmitschau
2–3KaufbeurenDEL 212. 10. 18Kaufbeuren
6–2CrimmitschauDEL 223. 1. 18Kaufbeuren
4–3CrimmitschauDEL 228. 12. 17Crimmitschau
3–2KaufbeurenDEL 217. 11. 17Kaufbeuren
5–4CrimmitschauDEL 229. 9. 17Crimmitschau
0–4KaufbeurenDEL 219. 2. 17Kaufbeuren
6–1CrimmitschauDEL 215. 1. 17Crimmitschau
1–3KaufbeurenDEL 24. 12. 16Kaufbeuren
7–3CrimmitschauDEL 216. 10. 16Crimmitschau
5–4KaufbeurenDEL 214. 2. 16Crimmitschau
4–2KaufbeurenDEL 217. 1. 16Crimmitschau
3–0KaufbeurenDEL 21. 11. 15Kaufbeuren
2–0CrimmitschauDEL 22. 10. 15Kaufbeuren
4–1CrimmitschauDEL 215. 2. 15Crimmitschau
5–2KaufbeurenDEL 22. 1. 15Crimmitschau
4–2KaufbeurenDEL 230. 11. 14Kaufbeuren
2–3CrimmitschauDEL 221. 9. 14Kaufbeuren
6–1CrimmitschauDEL 213. 4. 14Crimmitschau
6–5KaufbeurenDEL 230. 3. 14Kaufbeuren
5–3CrimmitschauDEL 22. 2. 14Kaufbeuren
4–3CrimmitschauDEL 2Najgólovejší zápas: 7–6 v 2021
Tabuľka
DEL2 - Regular Season
| # | Z | Výhry | Prehry | B |
|---|---|---|---|---|
1Krefeld Pinguine | 52 | 32 | 9 | 114 |
2Kassel | 52 | 31 | 12 | 106 |
3Starbulls Rosenheim | 52 | 24 | 12 | 97 |
4Ravensburg | 52 | 25 | 17 | 91 |
5Bietigheim/Bissingen | 52 | 25 | 19 | 89 |
6Regensburg | 52 | 22 | 21 | 81 |
7Lausitzer Fuchse | 52 | 22 | 21 | 79 |
8Landshut | 52 | 20 | 22 | 76 |
9Dusseldorf | 52 | 18 | 21 | 74 |
| 52 | 18 | 24 | 68 | |
11Freiburg | 52 | 14 | 25 | 61 |
12Weiden | 52 | 14 | 26 | 57 |
13Bad Nauheim | 52 | 13 | 29 | 55 |
| 52 | 9 | 29 | 44 |
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.
API dáta: 11. 5. 2026