Po predĺžení
DEL 2 · Sezóna 2024
20. októbra 2024 o 18:30
DOXXBET · TOP KURZYNajlepšie aktuálne kurzy od DOXXbet
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Prehľad zápasu
Ravensburg zdolal Crimmitschau 4:3 po predĺžení. Zápas sa hral v DEL 2 2024. Pozícia v tabuľke: Ravensburg #3, Crimmitschau #12.
Rivalita od 2014
Ravensburg vs Crimmitschau vzájomné výsledky
50 stretnutíRavensburg
28
výhier
Remízy
0
Crimmitschau
22
výhier
Góly spolu
316 · 6.3/zápas
Obaja skórovali
43/50 · 86%
Nad 2,5
50/50 · 100%
Posledné stretnutia
20. 1. 26Crimmitschau
2–1RavensburgDEL 214. 12. 25Ravensburg
1–3CrimmitschauDEL 226. 10. 25Crimmitschau
4–0RavensburgDEL 221. 1. 25Ravensburg
2–5CrimmitschauDEL 215. 12. 24Crimmitschau
2–1RavensburgDEL 213. 9. 24Crimmitschau
3–4RavensburgDEL 226. 1. 24Ravensburg
2–4CrimmitschauDEL 222. 12. 23Crimmitschau
6–2RavensburgDEL 229. 10. 23Ravensburg
2–1CrimmitschauDEL 224. 9. 23Crimmitschau
5–4RavensburgDEL 23. 2. 23Ravensburg
0–4CrimmitschauDEL 230. 12. 22Crimmitschau
5–3RavensburgDEL 24. 11. 22Ravensburg
5–3CrimmitschauDEL 230. 9. 22Crimmitschau
3–5RavensburgDEL 222. 3. 22Crimmitschau
1–4RavensburgDEL 220. 3. 22Ravensburg
3–2CrimmitschauDEL 218. 3. 22Crimmitschau
0–4RavensburgDEL 216. 3. 22Ravensburg
4–0CrimmitschauDEL 221. 1. 22Crimmitschau
0–4RavensburgDEL 223. 12. 21Ravensburg
5–1CrimmitschauDEL 214. 12. 21Crimmitschau
0–3RavensburgDEL 212. 3. 21Crimmitschau
5–4RavensburgDEL 25. 2. 21Ravensburg
2–3CrimmitschauDEL 228. 12. 20Crimmitschau
4–1RavensburgDEL 215. 11. 20Ravensburg
4–1CrimmitschauDEL 22. 2. 20Ravensburg
4–2CrimmitschauDEL 222. 12. 19Crimmitschau
1–4RavensburgDEL 217. 11. 19Ravensburg
3–4CrimmitschauDEL 229. 9. 19Crimmitschau
0–5RavensburgDEL 21. 2. 19Ravensburg
5–6CrimmitschauDEL 228. 12. 18Crimmitschau
4–1RavensburgDEL 218. 11. 18Ravensburg
7–2CrimmitschauDEL 228. 9. 18Crimmitschau
3–5RavensburgDEL 29. 3. 18Crimmitschau
3–2RavensburgDEL 26. 3. 18Ravensburg
4–5CrimmitschauDEL 22. 2. 18Ravensburg
2–5CrimmitschauDEL 222. 12. 17Crimmitschau
3–2RavensburgDEL 229. 10. 17Ravensburg
1–2CrimmitschauDEL 222. 9. 17Crimmitschau
2–1RavensburgDEL 25. 2. 17Crimmitschau
3–4RavensburgDEL 226. 12. 16Ravensburg
6–1CrimmitschauDEL 213. 11. 16Crimmitschau
1–5RavensburgDEL 225. 9. 16Ravensburg
4–3CrimmitschauDEL 228. 2. 16Crimmitschau
6–10RavensburgDEL 228. 12. 15Crimmitschau
2–4RavensburgDEL 26. 12. 15Ravensburg
7–3CrimmitschauDEL 29. 10. 15Ravensburg
5–4CrimmitschauDEL 227. 2. 15Ravensburg
9–2CrimmitschauDEL 218. 1. 15Crimmitschau
2–5RavensburgDEL 214. 12. 14Ravensburg
3–2CrimmitschauDEL 2Najgólovejší zápas: 6–10 v 2016
Tabuľka
DEL2 - Regular Season
| # | Z | Výhry | Prehry | B |
|---|---|---|---|---|
1Kassel | 52 | 28 | 13 | 101 |
2Krefeld Pinguine | 52 | 25 | 14 | 99 |
| 52 | 26 | 13 | 98 | |
4Dresdner Eislowen | 52 | 25 | 11 | 97 |
5Starbulls Rosenheim | 52 | 23 | 15 | 90 |
6Landshut | 52 | 18 | 16 | 83 |
7Weiden | 52 | 22 | 22 | 77 |
8Lausitzer Fuchse | 52 | 22 | 23 | 76 |
9Freiburg | 52 | 18 | 22 | 71 |
10Bad Nauheim | 52 | 15 | 19 | 69 |
11Kaufbeuren | 52 | 18 | 27 | 65 |
| 52 | 14 | 25 | 61 | |
13Regensburg | 52 | 13 | 27 | 56 |
14Selber Wolfe | 52 | 9 | 29 | 49 |
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.
API dáta: 11. 5. 2026