Tabuľka
VHL · 2025Aktuálna tabuľka VHL 2025 s 31 tímami. Metallurg Novokuznetsk vedie s 106 bodmi po 62 zápasoch, za ním nasleduje HC Yugra s 101 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, remízy, prehry, góly, gólový rozdiel a aktuálnu formu — základ pre analýzu stávok.
| # | Tím | Odohrané | Výhry | OTL | Prehry | Góly:Inkasované | Gólový rozdiel | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 62 | 40 | 0 | 7 | 226:131 | +95 | 106 | |
| 2 | 62 | 39 | 0 | 8 | 178:93 | +85 | 101 | |
| 3 | 62 | 34 | 0 | 11 | 220:133 | +87 | 93 | |
| 4 | 62 | 35 | 0 | 15 | 182:121 | +61 | 87 | |
| 5 | 62 | 26 | 0 | 16 | 183:142 | +41 | 81 | |
| 6 | 62 | 30 | 0 | 19 | 164:140 | +24 | 81 | |
| 7 | 62 | 30 | 0 | 20 | 169:133 | +36 | 80 | |
| 8 | 62 | 25 | 0 | 19 | 184:151 | +33 | 78 | |
| 9 | 62 | 22 | 0 | 20 | 150:155 | -5 | 78 | |
| 10 | 62 | 30 | 0 | 20 | 178:167 | +11 | 77 | |
| 11 | 62 | 21 | 0 | 21 | 154:138 | +16 | 75 | |
| 12 | 62 | 24 | 0 | 22 | 174:145 | +29 | 74 | |
| 13 | 62 | 31 | 0 | 22 | 160:145 | +15 | 74 | |
| 14 | 62 | 28 | 0 | 21 | 154:139 | +15 | 74 | |
| 15 | 62 | 24 | 0 | 19 | 130:139 | -9 | 73 | |
| 16 | 62 | 24 | 0 | 22 | 166:150 | +16 | 72 | |
| 17 | 62 | 21 | 0 | 22 | 146:151 | -5 | 72 | |
| 18 | 62 | 23 | 0 | 23 | 144:153 | -9 | 68 | |
| 19 | 62 | 21 | 0 | 25 | 147:153 | -6 | 66 | |
| 20 | 62 | 23 | 0 | 28 | 137:150 | -13 | 62 | |
| 21 | 62 | 23 | 0 | 28 | 160:169 | -9 | 62 | |
| 23 | 62 | 16 | 0 | 27 | 114:156 | -42 | 61 | |
| 24 | 62 | 13 | 0 | 28 | 139:174 | -35 | 60 | |
| 25 | 62 | 18 | 0 | 30 | 148:173 | -25 | 58 | |
| 26 | 62 | 20 | 0 | 32 | 145:177 | -32 | 54 | |
| 27 | 62 | 19 | 0 | 30 | 105:170 | -65 | 54 | |
| 28 | 62 | 16 | 0 | 33 | 130:181 | -51 | 51 | |
| 29 | 62 | 13 | 0 | 31 | 133:193 | -60 | 51 | |
| 30 | 62 | 16 | 0 | 36 | 121:172 | -51 | 47 | |
| 31 | 62 | 14 | 0 | 35 | 122:184 | -62 | 45 | |
| 32 | 62 | 12 | 0 | 37 | 141:201 | -60 | 45 |
Semifinále27. 4. 2026–8. 5. 2026
pi 8. 5.HC Yugra
0–4
Almetyevsk
št 7. 5.Metallurg Novokuznetsk
4–3
Khimik
ut 5. 5.Almetyevsk
3–2
HC Yugra
po 4. 5.Khimik
3–2
Metallurg Novokuznetsk
ne 3. 5.Almetyevsk
2–5
HC Yugra
so 2. 5.Khimik
0–2
Metallurg Novokuznetsk
št 30. 4.HC Yugra
4–3
Almetyevsk
st 29. 4.Metallurg Novokuznetsk
0–1
Khimik
ut 28. 4.HC Yugra
2–1
Almetyevsk
po 27. 4.Metallurg Novokuznetsk
0–3
Khimik
Štvrťfinále12. 4. 2026–24. 4. 2026
pi 24. 4.Khimik
6–0
Magnitka Magnitogorsk
st 22. 4.Magnitka Magnitogorsk
2–1
Khimik
po 20. 4.Khimik
4–2
Magnitka Magnitogorsk
ne 19. 4.Almetyevsk
7–2
Ryazan
ne 19. 4.Metallurg Novokuznetsk
5–0
Gornyak
pi 17. 4.Magnitka Magnitogorsk
2–3
Khimik
pi 17. 4.Omskie Krylia
0–3
HC Yugra
št 16. 4.Ryazan
1–2
Almetyevsk
št 16. 4.Gornyak
4–7
Metallurg Novokuznetsk
st 15. 4.Magnitka Magnitogorsk
3–7
Khimik
st 15. 4.Omskie Krylia
3–5
HC Yugra
ut 14. 4.Ryazan
3–4
Almetyevsk
ut 14. 4.Gornyak
3–2
Metallurg Novokuznetsk
ne 12. 4.Khimik
0–1
Magnitka Magnitogorsk
ne 12. 4.HC Yugra
4–0
Omskie Krylia
Štatistiky tímov
Porovnanie výkonu všetkých 31 tímov v VHL na jednom mieste. Metallurg Novokuznetsk vedie s 40 výhrami v tejto sezóne. Farebná tepelná mapa zobrazuje výhry, prehry, remízy, góly, gólový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.
Najstreleckejšie tímy
| Tím | # | Odohrané | Výhry | Prehry | Góly | Inkasované |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Odohrané62 | 40 | Prehry7 | Góly226 | Inkasované131 | |
| 2 | Odohrané62 | 39 | Prehry8 | Góly178 | Inkasované93 | |
| 3 | Odohrané62 | 35 | Prehry15 | Góly182 | Inkasované121 | |
| 4 | Odohrané62 | 34 | Prehry11 | Góly220 | Inkasované133 | |
| 5 | Odohrané62 | 31 | Prehry22 | Góly160 | Inkasované145 | |
| 6 | Odohrané62 | 30 | Prehry19 | Góly164 | Inkasované140 | |
| 7 | Odohrané62 | 30 | Prehry20 | Góly169 | Inkasované133 | |
| 8 | Odohrané62 | 30 | Prehry20 | Góly178 | Inkasované167 | |
| 9 | Odohrané62 | 28 | Prehry21 | Góly154 | Inkasované139 | |
| 10 | Odohrané62 | 26 | Prehry16 | Góly183 | Inkasované142 | |
| 11 | Odohrané62 | 25 | Prehry19 | Góly184 | Inkasované151 | |
| 12 | Odohrané62 | 24 | Prehry22 | Góly174 | Inkasované145 | |
| 13 | Odohrané62 | 24 | Prehry19 | Góly130 | Inkasované139 | |
| 14 | Odohrané62 | 24 | Prehry22 | Góly166 | Inkasované150 | |
| 15 | Odohrané62 | 23 | Prehry23 | Góly144 | Inkasované153 | |
| 16 | Odohrané62 | 23 | Prehry28 | Góly137 | Inkasované150 | |
| 17 | Odohrané62 | 23 | Prehry28 | Góly160 | Inkasované169 | |
| 18 | Odohrané62 | 22 | Prehry20 | Góly150 | Inkasované155 | |
| 19 | Odohrané62 | 21 | Prehry21 | Góly154 | Inkasované138 | |
| 20 | Odohrané62 | 21 | Prehry22 | Góly146 | Inkasované151 | |
| 21 | Odohrané62 | 21 | Prehry25 | Góly147 | Inkasované153 | |
| 22 | Odohrané62 | 20 | Prehry32 | Góly145 | Inkasované177 | |
| 23 | Odohrané62 | 19 | Prehry30 | Góly105 | Inkasované170 | |
| 24 | Odohrané62 | 18 | Prehry30 | Góly148 | Inkasované173 | |
| 25 | Odohrané62 | 16 | Prehry27 | Góly114 | Inkasované156 | |
| 26 | Odohrané62 | 16 | Prehry33 | Góly130 | Inkasované181 | |
| 27 | Odohrané62 | 16 | Prehry36 | Góly121 | Inkasované172 | |
| 28 | Odohrané62 | 14 | Prehry35 | Góly122 | Inkasované184 | |
| 29 | Odohrané62 | 13 | Prehry28 | Góly139 | Inkasované174 | |
| 30 | Odohrané62 | 13 | Prehry31 | Góly133 | Inkasované193 | |
| 31 | Odohrané62 | 12 | Prehry37 | Góly141 | Inkasované201 |
API dáta: 11. 5. 2026