Menu

Real Sociedad vs Manchester United

Reale Arena, Donostia-San Sebastián6. marca 2025 o 18:45
Rozhodca: I. Kružliak
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Real Sociedad
Manchester United
Výkop
Polčas
57′
J. Zirkzee

asistencia: A. Garnacho

Aritz ElustondoJ. Aramburu
63′
Beñat TurrientesPablo Marín
63′
BarrenetxeaO. Óskarsson
63′
Penalty confirmed68′
VAR
70′
78′
A. GarnachoC. Eriksen
T. KuboS. Becker
81′
L. SučićJon Olasagasti
88′
88′
J. ZirkzeeT. Collyer
88′
L. YoroV. Lindelöf
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
5Shots off Goal6
13Total Shots13
5Blocked Shots2
8Shots insidebox10
5Shots outsidebox3
11Fouls13
6Corner Kicks2
2Offsides2
55%Ball Possession45%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
446Total passes373
369Passes accurate291
83%Passes %78%
1.46expected_goals1.16
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Real Sociedad je 6.81, v porovnaní s 6.80 u Manchester United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Real Sociedad je Mikel Oyarzabal (7.10), u Manchester United je to Bruno Fernandes (7.58).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Real Sociedad prispeli v tejto sezóne 29 gólmi a 19 asistenciami, na čele s Mikel Oyarzabal (15G). U Manchester United je to 24 gólov a 28 asistencií s lídrom Casemiro (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Real Sociedad nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.53, zatiaľ čo Manchester United má 3 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Real Sociedad nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 4 u Manchester United s hodnotením 7.13. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Real Sociedad nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.01, v porovnaní s 3 u Manchester United s priemerom 6.37. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Real Sociedad a 83% u Manchester United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Real Sociedad nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 31 u Manchester United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Real Sociedad je 26.7 (najmladší: Beñat Turrientes (23), najstarší: Aritz Elustondo (31)), zatiaľ čo Manchester United má priemer 25.5 (najmladší: L. Yoro (20), najstarší: Casemiro (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Real Sociedad majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 19 u Manchester United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Real Sociedad4-3-33-4-3Manchester United
GKDEFMIDFWD
1Remiro6Eluston.5Zubeldia21Aguerd3Muñoz23Méndez22Turrien.24Sučić14Kubo10Oyarzab.7Barrene.24Onana15Yoro4Ligt3Mazraoui20Dalot8Fernand.18Casemiro13Dorgu17Garnacho9Højlund11Zirkzee

Náhradníci

Tréner: Imanol Alguacil

Náhradníci

Tréner: Ruben Amorim

Real SociedadSila pozíciíManchester United
6.81
Ø Hodnotenie
6.80
6.94Brankár (1 v 1)6.70
0G 0A0G 0A
6.53Obranca (4 v 3)6.83
0G 1A1G 0A
6.84Záložník (3 v 4)7.13
9G 6A21G 27A
7.01Útočník (3 v 3)6.37
20G 12A2G 1A
Real Sociedad4-3-3
1BrankárÁlex Remiro6.9
6ObrancaAritz Elustondo6.5
5ObrancaZubeldia6.61A
21ObrancaN. Aguerd
3ObrancaAihen Muñoz6.5
23ZáložníkBrais Méndez6.96G2A
22ZáložníkBeñat Turrientes6.83A
24ZáložníkL. Sučić6.83G1A
14ÚtočníkT. Kubo7.12G4A
10ÚtočníkMikel Oyarzabal7.115G3A
7ÚtočníkBarrenetxea6.83G5A
Manchester United3-4-3
24BrankárA. Onana6.7
15ObrancaL. Yoro6.7
4ObrancaM. de Ligt6.91G
3ObrancaN. Mazraoui6.9
20ZáložníkDiogo Dalot6.91G3A
8ZáložníkBruno Fernandes7.68G19A
18ZáložníkCasemiro7.29G2A
13ZáložníkP. Dorgu6.93G3A
17ÚtočníkA. Garnacho6.3
9ÚtočníkR. Højlund6.3
11ÚtočníkJ. Zirkzee6.52G1A

Prehľad zápasu

Real Sociedad a Manchester United remizovali 1:1. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: J. Zirkzee 57′, Mikel Oyarzabal 70′ (pen.). Bolo udelených 2 žltých kariet. Real Sociedad mal 55% držanie lopty, Manchester United mal 45%. Real Sociedad mal 13 striel (3 na bránu), Manchester United mal 13 (5 na bránu). Očakávané góly: Real Sociedad 1.46 — Manchester United 1.16. Real Sociedad urobil 5 striedaní, Manchester United urobil 3. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Nayef Aguerd 68′).

Rivalita od 2013

Real Sociedad vs Manchester United vzájomné výsledky

7 stretnutí
Real Sociedad
1
výhier
Remízy
2
Manchester United
4
výhier
Góly spolu
12 · 1.7/zápas
Obaja skórovali
1/7 · 14%
Nad 2,5
2/7 · 29%

Aktuálna forma

Real Sociedad

DLDLDD

Manchester United

DWWWLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026