Menu

Slavia Praha vs Malmo Ff

Fortuna Arena, Praha30. januára 2025 o 21:00
22
Hostia

Malmo FF

Rozhodca: A. Lindhout
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Slavia Praha
Malmo FF
Výkop
VAR
13′Penalty confirmed
15′
Erik Botheim

Missed Penalty

Oscar Dorley37′
Polčas
M. ChytilC. Zafeiris
46′
O. ZmrzlýE. Diouf
46′
O. DorleyT. Chorý
46′
T. Chorý

asistencia: C. Zafeiris

46′
Mikulas Konecny58′
64′
O. BergZ. Loukili
65′Lasse Berg Johnsen
S. MichezI. Schranz
66′
69′
T. Ali
71′
H. Bolin
I. Schranz

asistencia: E. Diouf

76′
M. KonečnýŠ. Chaloupek
77′
82′
E. BotheimO. Lewicki
89′
H. BolinM. Olsson
Tomáš Chorý90+3′
Christos Zafeiris90′
90+2′Zakaria Loukili
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal7
9Shots off Goal3
17Total Shots14
2Blocked Shots4
11Shots insidebox8
6Shots outsidebox6
8Fouls11
8Corner Kicks4
4Offsides3
60%Ball Possession40%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves4
383Total passes274
299Passes accurate180
78%Passes %66%
1.83expected_goals2.30
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slavia Praha je 6.97, v porovnaní s 6.63 u Malmo FF. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slavia Praha je T. Holeš (7.42), u Malmo FF je to T. Ali (7.13).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slavia Praha prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 8 asistenciami, na čele s M. Chytil (11G). U Malmo FF je to 2 gólov a 2 asistencií s lídrom L. Berg Johnsen (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slavia Praha nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.18, zatiaľ čo Malmo FF má 4 obrancov s priemerom 6.55. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slavia Praha nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 5 u Malmo FF s hodnotením 6.65. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slavia Praha nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.85, v porovnaní s 1 u Malmo FF s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Slavia Praha a 78% u Malmo FF. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slavia Praha nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Malmo FF. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slavia Praha je 25.4 (najmladší: D. Pech (19), najstarší: T. Holeš (32)), zatiaľ čo Malmo FF má priemer 25.3 (najmladší: A. Skogmar (20), najstarší: Ricardo Friedrich (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slavia Praha majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 7 u Malmo FF. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slavia Praha3-5-24-2-3-1Malmo FF
GKDEFMIDFWD
24Mandous3Holeš4Zima46Konečný14Michez19Dorley48Pech32Lingr33Zmrzlý11Fila13Chytil1Friedri.37Skogmar19Rösler35Zätters.25Busanel.23Johnsen7Rosengr.38Bolin16Berg22Ali20Botheim

Náhradníci

Tréner: J. Trpišovský

Náhradníci

Tréner: H. Rydström

Slavia PrahaSila pozíciíMalmo FF
6.97
Ø Hodnotenie
6.63
Brankár (1 v 1)6.80
0G 0A0G 0A
7.18Obranca (3 v 4)6.55
2G 5A0G 0A
6.81Záložník (5 v 5)6.65
1G 2A2G 2A
6.85Útočník (2 v 1)6.63
11G 1A0G 0A
Slavia Praha3-5-2
24BrankárA. Mandous
3ObrancaT. Holeš7.41G2A
4ObrancaD. Zima6.91G3A
46ObrancaM. Konečný
14ZáložníkS. Michez
19ZáložníkO. Dorley6.71G1A
48ZáložníkD. Pech
32ZáložníkO. Lingr
33ZáložníkO. Zmrzlý6.91A
11ÚtočníkD. Fila
13ÚtočníkM. Chytil6.811G1A
Malmo FF4-2-3-1
1BrankárRicardo Friedrich6.8
37ObrancaA. Skogmar6.5
19ObrancaC. Rösler6.5
35ObrancaN. Zätterström6.8
25ObrancaGabriel Busanello6.3
23ZáložníkL. Berg Johnsen6.41G
7ZáložníkO. Rosengren6.91A
38ZáložníkH. Bolin6.6
16ZáložníkO. Berg6.2
22ZáložníkT. Ali7.11G1A
20ÚtočníkE. Botheim6.6

Prehľad zápasu

Slavia Praha a Malmo FF remizovali 2:2. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: Erik Botheim 15′, T. Chorý 46′, T. Ali 69′, H. Bolin 71′, I. Schranz 76′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Slavia Praha mal 60% držanie lopty, Malmo FF mal 40%. Slavia Praha mal 17 striel (6 na bránu), Malmo FF mal 14 (7 na bránu). Očakávané góly: Slavia Praha 1.83 — Malmo FF 2.30. Slavia Praha urobil 5 striedaní, Malmo FF urobil 3. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Nils Zätterström 13′).

Aktuálna forma

Slavia Praha

LWWLDW

Malmo FF

LWWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026