Menu

Ferencvarosi Tc vs Az Alkmaar

Groupama Aréna, Budapest30. januára 2025 o 21:00
43
Rozhodca: N. Minaković
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Ferencvarosi TC
AZ Alkmaar
Výkop
7′Kristijan Belić
M. Ben Romdhane

asistencia: A. Traoré

9′
Barnabás Varga12′
H. MaïgaP. Rommens
30′
A. Traoré

asistencia: A. Tóth

34′
45+3′Denso Kasius
M. Ben Romdhane

asistencia: M. Abu Fani

45′
Polčas
46′
K. BelićJ. Clasie
46′
D. KasiusS. Maikuma
63′
M. LahdoT. Parrott
63′
E. PokuS. Mijnans
Penalty cancelled70′
VAR
A. TraoréK. Zachariassen
73′
M. Abu FaniKady Borges
73′
76′
S. Mijnans

asistencia: K. Smit

Penalty confirmed81′
VAR
81′
P. KoopmeinersZ. Buurmeester
B. Varga

Penalty

82′
M. Ben RomdhaneRaul Gustavo
84′
B. VargaMatheus Saldanha
84′
90′
T. Parrott

asistencia: S. Maikuma

90+5′
S. Mijnans

asistencia: J. Clasie

Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
3Shots off Goal5
11Total Shots11
3Blocked Shots2
6Shots insidebox6
5Shots outsidebox5
9Fouls16
3Corner Kicks7
1Offsides1
36%Ball Possession64%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
305Total passes555
242Passes accurate500
79%Passes %90%
1.70expected_goals0.74
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ferencvarosi TC je 6.84, v porovnaní s 6.82 u AZ Alkmaar. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ferencvarosi TC je B. Varga (7.45), u AZ Alkmaar je to D. Kasius (7.06).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ferencvarosi TC prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 4 asistenciami, na čele s B. Varga (4G). U AZ Alkmaar je to 12 gólov a 13 asistencií s lídrom M. de Wit (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ferencvarosi TC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo AZ Alkmaar má 4 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ferencvarosi TC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.76, oproti 3 u AZ Alkmaar s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ferencvarosi TC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.45, v porovnaní s 3 u AZ Alkmaar s priemerom 6.65. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Ferencvarosi TC a 82% u AZ Alkmaar. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ferencvarosi TC nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 33 u AZ Alkmaar. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ferencvarosi TC je 27.2 (najmladší: A. Tóth (20), najstarší: B. Varga (31)), zatiaľ čo AZ Alkmaar má priemer 22.5 (najmladší: K. Smit (19), najstarší: M. de Wit (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ferencvarosi TC majú priemerne 5 ligových štartov, oproti 18 u AZ Alkmaar. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ferencvarosi TC4-2-3-14-3-3AZ Alkmaar
GKDEFMIDFWD
1Varga25Makreck.27Cissé3Gartenm.17Ćivić80Maïga15Fani20Traoré64Tóth7Romdhane19Varga1Owusu-O.30Kasius3Goes22Dekker34Wit26Smit14Belić6Koopmei.17Addai21Poku23Lahdo

Náhradníci

Tréner: R. Keane

Náhradníci

Tréner: M. Martens

Ferencvarosi TCSila pozíciíAZ Alkmaar
6.84
Ø Hodnotenie
6.82
Brankár (1 v 1)6.92
0G 0A0G 1A
6.74Obranca (4 v 4)6.82
0G 2A6G 8A
6.76Záložník (5 v 3)6.96
0G 2A5G 3A
7.45Útočník (1 v 3)6.65
4G 0A1G 1A
Ferencvarosi TC4-2-3-1
1BrankárÁ. Varga
25ObrancaČ. Makreckis6.61A
27ObrancaI. Cissé6.61A
3ObrancaS. Gartenmann7.0
17ObrancaE. Ćivić
80ZáložníkH. Maïga6.7
15ZáložníkM. Abu Fani7.21A
20ZáložníkA. Traoré6.3
64ZáložníkA. Tóth6.91A
7ZáložníkM. Ben Romdhane
19ÚtočníkB. Varga7.54G
AZ Alkmaar4-3-3
1BrankárR. Owusu-Oduro6.91A
30ObrancaD. Kasius7.12G2A
3ObrancaW. Goes7.01G
22ObrancaM. Dekker6.4
34ObrancaM. de Wit6.83G6A
26ZáložníkK. Smit7.03G3A
14ZáložníkK. Belić
6ZáložníkP. Koopmeiners6.92G
17ÚtočníkJ. Addai
21ÚtočníkE. Poku7.01G1A
23ÚtočníkM. Lahdo6.3

Prehľad zápasu

Ferencvarosi TC zdolal AZ Alkmaar 4:3. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: M. Ben Romdhane 9′, A. Traoré 34′, M. Ben Romdhane 45′, S. Mijnans 76′, B. Varga 82′ (pen.), T. Parrott 90′, S. Mijnans 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Ferencvarosi TC mal 36% držanie lopty, AZ Alkmaar mal 64%. Ferencvarosi TC mal 11 striel (5 na bránu), AZ Alkmaar mal 11 (4 na bránu). Očakávané góly: Ferencvarosi TC 1.70 — AZ Alkmaar 0.74. Ferencvarosi TC urobil 5 striedaní, AZ Alkmaar urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Mohammad Abu Fani 70′), Penalty confirmed (Kady Borges 81′).

Aktuálna forma

Ferencvarosi TC

WWWDLW

AZ Alkmaar

DDWDWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026