Menu

Fc Midtjylland vs Fenerbahce

MCH Arena, Herning30. januára 2025 o 21:00
Domáci

FC Midtjylland

22
Hostia

Fenerbahçe

Rozhodca: Luís Godinho

Udalosti zápasu

FC Midtjylland
Fenerbahçe
Výkop
O. Diao

asistencia: A. Şimşir

27′
39′
Y. En-Nesyri

asistencia: E. Džeko

Polčas
47′
E. Džeko

asistencia: S. Szymański

D. CastilloV. Byskov
68′
A. ŞimşirM. Krüger-Johnsen
71′
PaulinhoV. Bak Jensen
71′
76′Çağlar Söyüncü
79′
M. Yandaşİ. Kahveci
A. GabrielP. Bravo
84′
D. OsorioFranculino Djú
85′
V. Byskov
86′
88′Alexander Djiku
90+3′Fred
90+5′
Y. En-NesyriC. Tosun
90+4′
D. TadićC. Ünder
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
6Shots off Goal3
13Total Shots7
2Blocked Shots0
12Shots insidebox6
1Shots outsidebox1
12Fouls13
3Corner Kicks2
1Offsides0
54%Ball Possession46%
0Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
456Total passes397
353Passes accurate283
77%Passes %71%
1.52expected_goals1.47
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Midtjylland je 6.91, v porovnaní s 6.90 u Fenerbahçe. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Midtjylland je Paulinho (7.50), u Fenerbahçe je to E. Džeko (7.39).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Midtjylland prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 7 asistenciami, na čele s O. Diao (2G). U Fenerbahçe je to 23 gólov a 4 asistencií s lídrom E. Džeko (21G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Midtjylland nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.10, zatiaľ čo Fenerbahçe má 3 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Midtjylland nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.45, oproti 4 u Fenerbahçe s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Midtjylland nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.99, v porovnaní s 3 u Fenerbahçe s priemerom 6.93. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u FC Midtjylland a 82% u Fenerbahçe. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Midtjylland nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Fenerbahçe. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Midtjylland je 25.4 (najmladší: O. Diao (21), najstarší: J. Lössl (36)), zatiaľ čo Fenerbahçe má priemer 29.0 (najmladší: Y. Akçiçek (20), najstarší: E. Džeko (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Midtjylland majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 7 u Fenerbahçe. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Midtjylland4-3-33-4-1-2Fenerbahçe
GKDEFMIDFWD
1Lössl13Gabriel4Diao22Bech29Paulinho21Castillo6Anderss.24Sørensen11Osorio18Buksa58Şimşir1Eğribay.6Djiku4Söyüncü95Akçiçek5Yüksek8Yandaş13Fred53Szymańs.10Tadić19En-Nesy.9Džeko

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

Náhradníci

Tréner: José Mourinho

FC MidtjyllandSila pozíciíFenerbahçe
6.91
Ø Hodnotenie
6.90
7.10Obranca (4 v 3)6.67
4G 2A0G 0A
6.45Záložník (3 v 4)6.96
0G 0A2G 1A
6.99Útočník (3 v 3)6.93
2G 5A21G 3A
FC Midtjylland4-3-3
1BrankárJ. Lössl
13ObrancaA. Gabriel6.7
4ObrancaO. Diao7.02G1A
22ObrancaM. Bech7.21G1A
29ObrancaPaulinho7.51G
21ZáložníkD. Castillo6.6
6ZáložníkJ. Andersson
24ZáložníkO. Sørensen6.3
11ÚtočníkD. Osorio6.82A
18ÚtočníkA. Buksa1G
58ÚtočníkA. Şimşir7.21G3A
Fenerbahçe3-4-1-2
1Brankárİ. Eğribayat
6ObrancaA. Djiku
4ObrancaÇ. Söyüncü6.7
95ObrancaY. Akçiçek
5Záložníkİ. Yüksek7.21G1A
8ZáložníkM. Yandaş
13ZáložníkFred6.9
53ZáložníkS. Szymański6.81G
10ÚtočníkD. Tadić
19ÚtočníkY. En-Nesyri6.5
9ÚtočníkE. Džeko7.421G3A

Prehľad zápasu

FC Midtjylland a Fenerbahçe remizovali 2:2. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: O. Diao 27′, Y. En-Nesyri 39′, E. Džeko 47′, V. Byskov 86′. Bolo udelených 3 žltých kariet. FC Midtjylland mal 54% držanie lopty, Fenerbahçe mal 46%. FC Midtjylland mal 13 striel (5 na bránu), Fenerbahçe mal 7 (4 na bránu). Očakávané góly: FC Midtjylland 1.52 — Fenerbahçe 1.47. FC Midtjylland urobil 5 striedaní, Fenerbahçe urobil 3.

Aktuálna forma

FC Midtjylland

DDWWWD

Fenerbahçe

WLLDWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026