Menu

Union St Gilloise vs Sc Braga

Stade Roi Baudouin, Brussel23. januára 2025 o 21:00
21
Hostia

SC Braga

Rozhodca: N. Walsh

Udalosti zápasu

Union St. Gilloise
SC Braga
Výkop
16′
A. El Ouazzani

asistencia: Bruma

Christian Burgess45′
Polčas
F. LeysenK. Rodríguez
46′
46′
J. GorbyVitor Carvalho
F. Ivanović

asistencia: O. Niang

50′
Koki Machida66′
A. Ait El HadjM. Rasmussen
68′
Kevin Rodriguez73′
F. Ivanović

asistencia: K. Rodríguez

74′
80′Sikou Niakaté
Koki Machida82′
Koki Machida82′
84′
Paulo OliveiraIsmaël Gharbi
84′
Ricardo HortaR. Zalazar
85′
Roger FernandesVíctor Gómez
Christian Burgess90+6′
Kamiel Van De Perre90+5′
Noah Sadiki90′
Christian Burgess90+6′
90+6′Bruma
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
1Shots off Goal3
6Total Shots8
2Blocked Shots1
5Shots insidebox7
1Shots outsidebox1
18Fouls14
3Corner Kicks0
2Offsides2
56%Ball Possession44%
7Yellow Cards5
2Red Cards2
3Goalkeeper Saves1
467Total passes373
338Passes accurate244
72%Passes %65%
0.84expected_goals1.76
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Union St. Gilloise je 6.99, v porovnaní s 6.97 u SC Braga. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Union St. Gilloise je O. Niang (7.26), u SC Braga je to Roger Fernandes (7.38).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Union St. Gilloise prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 3 asistenciami, na čele s F. Ivanović (4G). U SC Braga je to 8 gólov a 5 asistencií s lídrom Ricardo Horta (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Union St. Gilloise nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo SC Braga má 3 obrancov s priemerom 6.80. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Union St. Gilloise nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.08, oproti 4 u SC Braga s hodnotením 7.15. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Union St. Gilloise nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.84, v porovnaní s 3 u SC Braga s priemerom 6.82. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 45% u Union St. Gilloise a 81% u SC Braga. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Union St. Gilloise nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 10 u SC Braga. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Union St. Gilloise je 25.4 (najmladší: K. Van de Perre (21), najstarší: A. Moris (35)), zatiaľ čo SC Braga má priemer 27.3 (najmladší: Roger Fernandes (20), najstarší: João Moutinho (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Union St. Gilloise majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 11 u SC Braga. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Union St. Gilloise3-5-23-4-2-1SC Braga
GKDEFMIDFWD
49Moris26Sykes16Burgess48Leysen22Niang10Hadj6Perre27Sadiki28Machida9Ivanović77Fuseini91Horníček3Bambu15Oliveira4Niakaté11Fernand.8Moutinho29Gorby77Martínez21Horta7Bruma9Ouazzani

Náhradníci

Tréner: S. Pocognoli

Náhradníci

Tréner: Carlos Carvalhal

Union St. GilloiseSila pozíciíSC Braga
6.99
Ø Hodnotenie
6.97
7.03Brankár (1 v 1)7.05
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (3 v 3)6.80
1G 0A0G 0A
7.08Záložník (5 v 4)7.15
0G 3A4G 1A
6.84Útočník (2 v 3)6.82
5G 0A4G 4A
Union St. Gilloise3-5-2
49BrankárA. Moris7.0
26ObrancaR. Sykes7.21G
16ObrancaC. Burgess6.9
48ObrancaF. Leysen6.8
22ZáložníkO. Niang7.32A
10ZáložníkA. Ait El Hadj7.01A
6ZáložníkK. Van de Perre6.8
27ZáložníkN. Sadiki7.1
28ZáložníkK. Machida7.2
9ÚtočníkF. Ivanović7.14G
77ÚtočníkM. Fuseini6.61G
SC Braga3-4-2-1
91BrankárL. Horníček7.0
3ObrancaRobson Bambu
15ObrancaPaulo Oliveira6.7
4ObrancaS. Niakaté6.9
11ZáložníkRoger Fernandes7.41G1A
8ZáložníkJoão Moutinho6.8
29ZáložníkJ. Gorby
77ZáložníkGabri Martínez7.23G
21ÚtočníkRicardo Horta7.24G4A
7ÚtočníkBruma
9ÚtočníkA. El Ouazzani6.5

Prehľad zápasu

Union St. Gilloise zdolal SC Braga 2:1. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: A. El Ouazzani 16′, F. Ivanović 50′, F. Ivanović 74′. Bolo udelených 12 žltých kariet, 4 červených kariet. Union St. Gilloise mal 56% držanie lopty, SC Braga mal 44%. Union St. Gilloise mal 6 striel (3 na bránu), SC Braga mal 8 (4 na bránu). Očakávané góly: Union St. Gilloise 0.84 — SC Braga 1.76. Union St. Gilloise urobil 2 striedaní, SC Braga urobil 4.

Rivalita od 2022

Union St. Gilloise vs SC Braga vzájomné výsledky

2 stretnutí
Union St. Gilloise
1
výhier
Remízy
1
SC Braga
0
výhier
Góly spolu
9 · 4.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 33 v 2022Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Union St. Gilloise

LWWWWD

SC Braga

DWLWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026