Menu

Paok vs Slavia Praha

Stadio Toumbas, Thessaloníki23. januára 2025 o 21:00
Domáci

PAOK

20
Hostia

Slavia Praha

Rozhodca: M. Jug

Udalosti zápasu

PAOK
Slavia Praha
Výkop
24′David Doudera
S. Schwab

Penalty

26′
Jonny Otto41′
Polčas
G. Konstantelias

asistencia: F. Chalov

56′
Kiril Despodov59′
F. ChalovBrandon Thomas
64′
65′Igoh Ogbu
66′
M. KonečnýT. Holeš
66′
D. DouděraS. Michez
72′
I. OgbuD. Fila
TaisonS. Shoretire
76′
83′
O. LingrF. Prebsl
83′
O. DorleyO. Zmrzlý
K. DespodovT. Tissoudali
84′
90+5′Mojmír Chytil
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
4Shots off Goal6
14Total Shots15
3Blocked Shots5
11Shots insidebox11
3Shots outsidebox4
11Fouls16
6Corner Kicks4
1Offsides1
47%Ball Possession53%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves5
351Total passes382
276Passes accurate307
79%Passes %80%
2.12expected_goals0.84
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy PAOK je 6.78, v porovnaní s 6.85 u Slavia Praha. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč PAOK je G. Konstantelias (7.27), u Slavia Praha je to D. Douděra (7.03).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky PAOK prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 7 asistenciami, na čele s G. Konstantelias (2G). U Slavia Praha je to 16 gólov a 10 asistencií s lídrom M. Chytil (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

PAOK nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo Slavia Praha má 3 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

PAOK nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 5 u Slavia Praha s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

PAOK nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.28, v porovnaní s 2 u Slavia Praha s priemerom 6.87. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u PAOK a 77% u Slavia Praha. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu PAOK nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Slavia Praha. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky PAOK je 29.4 (najmladší: G. Konstantelias (22), najstarší: Taison (37)), zatiaľ čo Slavia Praha má priemer 24.4 (najmladší: D. Pech (19), najstarší: D. Douděra (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu PAOK majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 20 u Slavia Praha. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

PAOK4-2-3-13-4-3Slavia Praha
GKDEFMIDFWD
42Kotarski19Jonny16Kędziora5Michail.21Baba27Ozdoev22Schwab77Despodov7Konstan.11Taison9Chalov24Mandous46Konečný5Ogbu4Zima21Douděra10Zafeiris19Dorley12Diouf32Lingr13Chytil48Pech

Náhradníci

Tréner: R. Lucescu

Náhradníci

Tréner: J. Trpišovský

PAOKSila pozíciíSlavia Praha
6.78
Ø Hodnotenie
6.85
6.86Obranca (4 v 3)6.79
1G 2A1G 2A
6.84Záložník (5 v 5)6.88
3G 4A4G 7A
6.28Útočník (1 v 2)6.87
0G 1A11G 1A
PAOK4-2-3-1
42BrankárD. Kotarski
19ObrancaJonny
16ObrancaT. Kędziora6.9
5ObrancaG. Michailidis6.91A
21ObrancaA. Baba6.71G1A
27ZáložníkM. Ozdoev6.51A
22ZáložníkS. Schwab
77ZáložníkK. Despodov6.81G2A
7ZáložníkG. Konstantelias7.32G
11ZáložníkTaison6.81A
9ÚtočníkF. Chalov6.31A
Slavia Praha3-4-3
24BrankárA. Mandous
46ObrancaM. Konečný
5ObrancaI. Ogbu6.71G
4ObrancaD. Zima6.92A
21ZáložníkD. Douděra7.01G4A
10ZáložníkC. Zafeiris6.93G2A
19ZáložníkO. Dorley6.71A
12ZáložníkE. Diouf
48ZáložníkD. Pech
32ÚtočníkO. Lingr
13ÚtočníkM. Chytil6.911G1A

Prehľad zápasu

PAOK zdolal Slavia Praha 2:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: S. Schwab 26′ (pen.), G. Konstantelias 56′. Bolo udelených 5 žltých kariet. PAOK mal 47% držanie lopty, Slavia Praha mal 53%. PAOK mal 14 striel (7 na bránu), Slavia Praha mal 15 (4 na bránu). Očakávané góly: PAOK 2.12 — Slavia Praha 0.84. PAOK urobil 3 striedaní, Slavia Praha urobil 5.

Aktuálna forma

PAOK

WLLDLW

Slavia Praha

WWLDWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026