Menu

1899 Hoffenheim vs Tottenham

PreZero Arena, Sinsheim23. januára 2025 o 18:45
23
Hostia

Tottenham

Rozhodca: M. Krogh

Udalosti zápasu

1899 Hoffenheim
Tottenham
Výkop
3′
J. Maddison

asistencia: Pedro Porro

Kevin Akpoguma10′
22′
Son Heung-Min

asistencia: J. Maddison

Polčas
56′
RicharlisonM. Moore
Penalty cancelled64′
VAR
A. Stach

asistencia: D. Jurásek

68′
77′
Son Heung-Min

asistencia: M. Moore

A. StachD. Mokwa
79′
79′
Son Heung-MinW. Lankshear
T. BischofArthur Chaves
80′
A. HložekF. Micheler
81′
D. Mokwa

asistencia: A. Kramarić

88′
89′
J. MaddisonC. Olusesi
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
3Shots off Goal2
22Total Shots8
14Blocked Shots1
12Shots insidebox8
10Shots outsidebox0
6Fouls6
6Corner Kicks4
5Offsides1
56%Ball Possession44%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
542Total passes442
469Passes accurate387
87%Passes %88%
2.55expected_goals2.12
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1899 Hoffenheim je 6.45, v porovnaní s 6.72 u Tottenham. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1899 Hoffenheim je A. Kramarić (7.10), u Tottenham je to B. Davies (6.93).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1899 Hoffenheim prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 5 asistenciami, na čele s A. Kramarić (14G). U Tottenham je to 16 gólov a 12 asistencií s lídrom Richarlison (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1899 Hoffenheim nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 5.40, zatiaľ čo Tottenham má 4 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1899 Hoffenheim nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.40, oproti 3 u Tottenham s hodnotením 6.67. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1899 Hoffenheim nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.81, v porovnaní s 3 u Tottenham s priemerom 6.84. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u 1899 Hoffenheim a 78% u Tottenham. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1899 Hoffenheim nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 28 u Tottenham. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1899 Hoffenheim je 27.8 (najmladší: M. Moerstedt (19), najstarší: O. Baumann (35)), zatiaľ čo Tottenham má priemer 26.3 (najmladší: A. Gray (19), najstarší: Son Heung-Min (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1899 Hoffenheim majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 18 u Tottenham. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1899 Hoffenheim4-2-2-24-3-3Tottenham
GKDEFMIDFWD
1Baumann3Kadeřáb.25Akpoguma34Nsoki19Jurásek16Stach20Becker23Hložek7Bischof27Kramarić33Moerste.40Austin23Porro6Drăgușin33Davies14Gray15Bergvall30Bentanc.10Maddison21Kulusev.9Richarl.7Heung-M.

Náhradníci

Tréner: C. Ilzer

Náhradníci

Tréner: A. Postecoglou

1899 HoffenheimSila pozíciíTottenham
6.45
Ø Hodnotenie
6.72
6.82Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
5.40Obranca (4 v 4)6.72
0G 0A4G 4A
6.40Záložník (4 v 3)6.67
0G 0A2G 4A
6.81Útočník (2 v 3)6.84
16G 5A10G 4A
1899 Hoffenheim4-2-2-2
1BrankárO. Baumann6.8
3ObrancaP. Kadeřábek
25ObrancaK. Akpoguma5.4
34ObrancaS. Nsoki
19ObrancaD. Jurásek
16ZáložníkA. Stach
20ZáložníkF. Becker
23ZáložníkA. Hložek6.4
7ZáložníkT. Bischof
27ÚtočníkA. Kramarić7.114G5A
33ÚtočníkM. Moerstedt6.52G
Tottenham4-3-3
40BrankárB. Austin
23ObrancaPedro Porro6.91G2A
6ObrancaR. Drăgușin6.5
33ObrancaB. Davies6.91G
14ObrancaA. Gray6.62G2A
15ZáložníkL. Bergvall6.61G3A
30ZáložníkR. Bentancur6.81G1A
10ZáložníkJ. Maddison
21ÚtočníkD. Kulusevski
9ÚtočníkRicharlison6.810G4A
7ÚtočníkSon Heung-Min

Prehľad zápasu

Tottenham zdolal 1899 Hoffenheim 3:2. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: J. Maddison 3′, Son Heung-Min 22′, A. Stach 68′, Son Heung-Min 77′, D. Mokwa 88′. Bolo udelených 1 žltých kariet. 1899 Hoffenheim mal 56% držanie lopty, Tottenham mal 44%. 1899 Hoffenheim mal 22 striel (5 na bránu), Tottenham mal 8 (5 na bránu). Očakávané góly: 1899 Hoffenheim 2.55 — Tottenham 2.12. 1899 Hoffenheim urobil 3 striedaní, Tottenham urobil 3. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Max Moerstedt 64′).

Aktuálna forma

1899 Hoffenheim

DWWDLL

Tottenham

DWWDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026