Menu

Malmo Ff vs Twente

Eleda Stadion, Malmö23. januára 2025 o 18:45
Domáci

Malmo FF

23
Hostia

Twente

Rozhodca: S. Stegemann

Udalosti zápasu

Malmo FF
Twente
Výkop
Colin Rösler2′
9′Daan Rots
13′Sayfallah Ltaief
28′
S. Steijn

Penalty

L. Berg Johnsen
32′
Oliver Berg44′
Polčas
VAR
58′Penalty confirmed
Otto Rosengren60′
61′
R. van Wolfswinkel

Penalty

T. AliA. Christiansen
62′
64′
G. Lagerbielke

asistencia: M. Sadílek

72′
S. LtaiefM. van Bergen
73′
S. SteijnG. Besselink
O. BergZ. Loukili
77′
L. Berg JohnsenS. Rieks
77′
A. Christiansen

asistencia: Z. Loukili

79′
Erik Botheim80′
82′Mitchell van Bergen
Anders Christiansen89′
89′
M. VlapA. Van Hoorenbeeck
Anders Christiansen90+7′
Anders Christiansen90+7′
90+5′Gijs Besselink
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
3Shots off Goal2
11Total Shots7
4Blocked Shots1
9Shots insidebox5
2Shots outsidebox2
18Fouls17
9Corner Kicks7
1Offsides0
56%Ball Possession44%
7Yellow Cards4
1Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
456Total passes356
380Passes accurate287
83%Passes %81%
0.95expected_goals2.10
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Malmo FF je 6.61, v porovnaní s 6.98 u Twente. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Malmo FF je T. Ali (7.13), u Twente je to B. van Rooij (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Malmo FF prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 2 asistenciami, na čele s L. Berg Johnsen (1G). U Twente je to 20 gólov a 8 asistencií s lídrom D. Rots (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Malmo FF nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.51, zatiaľ čo Twente má 4 obrancov s priemerom 7.13. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Malmo FF nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.65, oproti 5 u Twente s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Malmo FF nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.63, v porovnaní s 1 u Twente s priemerom 6.72. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Malmo FF a 76% u Twente. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Malmo FF nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Twente. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Malmo FF je 26.5 (najmladší: N. Zätterström (20), najstarší: J. Stryger Larsen (34)), zatiaľ čo Twente má priemer 28.4 (najmladší: M. Bruns (23), najstarší: R. van Wolfswinkel (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Malmo FF majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 27 u Twente. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Malmo FF4-2-3-14-2-3-1Twente
GKDEFMIDFWD
1Friedri.17Larsen19Rösler35Zätters.25Busanel.23Johnsen7Rosengr.38Bolin16Berg22Ali20Botheim1Unnerst.28Rooij38Bruns3Lagerbi.34Salah-E.18Vlap23Sadílek11Rots14Steijn30Ltaief9Wolfswi.

Náhradníci

Tréner: H. Rydström

Náhradníci

Tréner: J. Oosting

Malmo FFSila pozíciíTwente
6.61
Ø Hodnotenie
6.98
6.80Brankár (1 v 1)6.94
0G 0A0G 0A
6.51Obranca (4 v 4)7.13
0G 0A4G 4A
6.65Záložník (5 v 5)6.95
2G 2A8G 4A
6.63Útočník (1 v 1)6.72
0G 0A8G 0A
Malmo FF4-2-3-1
1BrankárRicardo Friedrich6.8
17ObrancaJ. Stryger Larsen6.3
19ObrancaC. Rösler6.5
35ObrancaN. Zätterström6.8
25ObrancaGabriel Busanello6.3
23ZáložníkL. Berg Johnsen6.41G
7ZáložníkO. Rosengren6.91A
38ZáložníkH. Bolin6.6
16ZáložníkO. Berg6.2
22ZáložníkT. Ali7.11G1A
20ÚtočníkE. Botheim6.6
Twente4-2-3-1
1BrankárL. Unnerstall6.9
28ObrancaB. van Rooij7.33G4A
38ObrancaM. Bruns6.91G
3ObrancaG. Lagerbielke
34ObrancaA. Salah-Eddine
18ZáložníkM. Vlap
23ZáložníkM. Sadílek
11ZáložníkD. Rots7.08G4A
14ZáložníkS. Steijn
30ZáložníkS. Ltaief
9ÚtočníkR. van Wolfswinkel6.78G

Prehľad zápasu

Twente zdolal Malmo FF 3:2. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: S. Steijn 28′ (pen.), L. Berg Johnsen 32′, R. van Wolfswinkel 61′ (pen.), G. Lagerbielke 64′, A. Christiansen 79′. Bolo udelených 11 žltých kariet, 1 červených kariet. Malmo FF mal 56% držanie lopty, Twente mal 44%. Malmo FF mal 11 striel (4 na bránu), Twente mal 7 (4 na bránu). Očakávané góly: Malmo FF 0.95 — Twente 2.10. Malmo FF urobil 3 striedaní, Twente urobil 3. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Michal Sadílek 58′).

Aktuálna forma

Malmo FF

LWWWLL

Twente

DDWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026