Menu

Galatasaray vs Dynamo Kyiv

RAMS Park, İstanbul21. januára 2025 o 16:30
33
Rozhodca: K. Tohver

Udalosti zápasu

Galatasaray
Dynamo Kyiv
Výkop
D. Sánchez

asistencia: D. Mertens

6′
A. Bardakcı
21′
Barış Alper Yılmaz33′
Ismail Jakobs40′
40′Mykola Shaparenko
44′
V. Vanat

asistencia: V. Buialskyi

Polčas
46′
N. VoloshynA. Yarmolenko
46′
M. ShaparenkoO. Pikhalionok
Penalty confirmed51′
VAR
52′Oleksandr Tymchyk
V. Osimhen

Penalty

53′
68′
A. Yarmolenko

asistencia: O. Pikhalionok

72′Oleksandr Pikhalyonok
B. KutluK. Demirbay
73′
74′Mykola Mykhailenko
74′
V. KabaievE. Guerrero
Davinson Sánchez80′
81′
A. Yarmolenko

asistencia: V. Buialskyi

Victor Osimhen84′
84′Kostiantyn Vivcharenko
K. AyhanM. Batshuayi
86′
B. YılmazE. Jelert
86′
87′
V. BuialskyiR. Salenko
D. MertensY. Demir
90+1′
90+4′
V. VanatM. Ponomarenko
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal3
11Shots off Goal1
24Total Shots6
5Blocked Shots2
18Shots insidebox6
6Shots outsidebox0
6Fouls7
8Corner Kicks3
6Offsides3
48%Ball Possession52%
4Yellow Cards5
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
396Total passes444
337Passes accurate367
85%Passes %83%
3.34expected_goals0.98
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Galatasaray je 6.96, v porovnaní s 7.06 u Dynamo Kyiv. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Galatasaray je Y. Akgün (7.24), u Dynamo Kyiv je to K. Vivcharenko (7.34).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Galatasaray prispeli v tejto sezóne 32 gólmi a 31 asistenciami, na čele s V. Osimhen (13G). U Dynamo Kyiv je to 5 gólov a 8 asistencií s lídrom N. Voloshyn (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Galatasaray nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.95, zatiaľ čo Dynamo Kyiv má 4 obrancov s priemerom 7.13. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Galatasaray nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 3 u Dynamo Kyiv s hodnotením 7.09. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Galatasaray nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.99, v porovnaní s 3 u Dynamo Kyiv s priemerom 7.08. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Galatasaray a 83% u Dynamo Kyiv. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Galatasaray nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Dynamo Kyiv. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Galatasaray je 27.9 (najmladší: B. Yılmaz (25), najstarší: K. Ayhan (31)), zatiaľ čo Dynamo Kyiv má priemer 25.1 (najmladší: T. Mykhavko (20), najstarší: V. Buialskyi (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Galatasaray majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 17 u Dynamo Kyiv. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Galatasaray4-2-3-14-3-3Dynamo Kyiv
GKDEFMIDFWD
1Muslera23Ayhan6Sánchez42Bardakcı4Jakobs34Torreira18Kutlu53Yılmaz10Mertens11Akgün45Osimhen35Neshche.24Tymchyk40Bilovar32Mykhavko2Vivchar.29Buialsk.91Mykhail.10Shapare.9Voloshyn11Vanat22Kabaiev

Náhradníci

Tréner: O. Buruk

Náhradníci

Tréner: O. Shovkovskyi

GalatasaraySila pozíciíDynamo Kyiv
6.96
Ø Hodnotenie
7.06
Brankár (1 v 1)6.70
0G 0A0G 0A
6.95Obranca (4 v 4)7.13
1G 2A1G 3A
6.97Záložník (5 v 3)7.09
18G 24A2G 2A
6.99Útočník (1 v 3)7.08
13G 5A2G 3A
Galatasaray4-2-3-1
1BrankárF. Muslera
23ObrancaK. Ayhan6.8
6ObrancaD. Sánchez7.11G
42ObrancaA. Bardakcı7.21A
4ObrancaI. Jakobs6.81A
34ZáložníkL. Torreira7.13G4A
18ZáložníkB. Kutlu6.51A
53ZáložníkB. Yılmaz7.18G10A
10ZáložníkD. Mertens
11ZáložníkY. Akgün7.27G9A
45ÚtočníkV. Osimhen7.013G5A
Dynamo Kyiv4-3-3
35BrankárR. Neshcheret6.7
24ObrancaO. Tymchyk6.9
40ObrancaK. Bilovar7.0
32ObrancaT. Mykhavko7.21G
2ObrancaK. Vivcharenko7.33A
29ZáložníkV. Buialskyi7.31G1A
91ZáložníkM. Mykhailenko6.8
10ZáložníkM. Shaparenko7.11G1A
9ÚtočníkN. Voloshyn7.12G2A
11ÚtočníkV. Vanat7.31A
22ÚtočníkV. Kabaiev6.8

Prehľad zápasu

Galatasaray a Dynamo Kyiv remizovali 3:3. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: D. Sánchez 6′, A. Bardakcı 21′, V. Vanat 44′, V. Osimhen 53′ (pen.), A. Yarmolenko 68′, A. Yarmolenko 81′. Bolo udelených 9 žltých kariet. Galatasaray mal 48% držanie lopty, Dynamo Kyiv mal 52%. Galatasaray mal 24 striel (8 na bránu), Dynamo Kyiv mal 6 (3 na bránu). Očakávané góly: Galatasaray 3.34 — Dynamo Kyiv 0.98. Galatasaray urobil 4 striedaní, Dynamo Kyiv urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Barış Alper Yılmaz 51′).

Rivalita od 2022

Galatasaray vs Dynamo Kyiv vzájomné výsledky

1 stretnutí
Galatasaray
0
výhier
Remízy
0
Dynamo Kyiv
1
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 13 v 2022Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Galatasaray

LWLWDW

Dynamo Kyiv

LWWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026