Menu

Union St Gilloise vs Nice

Stade Roi Baudouin, Brussel12. decembra 2024 o 18:45
Domáci

Union St. Gilloise

21
Hostia

Nice

Rozhodca: C. Kavanagh

Udalosti zápasu

Union St. Gilloise
Nice
Výkop
F. Ivanović
33′
45+1′
E. Guessand

asistencia: S. Diop

Polčas
M. FuseiniK. Rodríguez
56′
61′Moise Bombito
65′
Y. MoukokoG. Laborde
65′
Y. NandjouJ. Clauss
65′
I. CamaraT. Ndombélé
Charles Vanhoutte75′
Kevin Mac Allister76′
S. BoufalA. Ait El Hadj
79′
Anan Khalaili89′
Franjo Ivanović90+4′
90+4′
H. BoudaouiL. Monteiro
90+1′
S. DiopF. Bousnina
F. Ivanović

asistencia: A. Ait El Hadj

90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

12Shots on Goal2
5Shots off Goal5
24Total Shots13
7Blocked Shots6
21Shots insidebox4
3Shots outsidebox9
15Fouls6
8Corner Kicks3
3Offsides3
49%Ball Possession51%
4Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves8
395Total passes416
273Passes accurate293
69%Passes %70%
3.82expected_goals0.87
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Union St. Gilloise je 7.11, v porovnaní s 6.71 u Nice. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Union St. Gilloise je C. Vanhoutte (7.65), u Nice je to T. Louchet (7.01).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Union St. Gilloise prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 5 asistenciami, na čele s F. Ivanović (4G). U Nice je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Union St. Gilloise nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.15, zatiaľ čo Nice má 4 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Union St. Gilloise nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.22, oproti 4 u Nice s hodnotením 6.55. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Union St. Gilloise nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.84, v porovnaní s 2 u Nice s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 43% u Union St. Gilloise a 81% u Nice. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Union St. Gilloise nazbierali v tejto sezóne 28 žltých kariet, v porovnaní s 1 u Nice. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Union St. Gilloise je 26.8 (najmladší: A. Khalaili (21), najstarší: A. Moris (35)), zatiaľ čo Nice má priemer 24.5 (najmladší: B. Bouanani (21), najstarší: P. Rosario (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Union St. Gilloise majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 3 u Nice. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Union St. Gilloise3-1-4-24-3-1-2Nice
GKDEFMIDFWD
49Moris5Allister16Burgess28Machida24Vanhout.25Khalaili27Sadiki23Boufal22Niang9Ivanović77Fuseini1Bułka20Louchet64Bombito8Rosario42Nandjou10Diop36Camara6Boudaoui19Bouanani15Moukoko29Guessand

Náhradníci

Tréner: S. Pocognoli

Náhradníci

Tréner: F. Haise

Union St. GilloiseSila pozíciíNice
7.11
Ø Hodnotenie
6.71
7.03Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.15Obranca (3 v 4)6.96
3G 0A0G 0A
7.22Záložník (5 v 4)6.55
0G 5A0G 0A
6.84Útočník (2 v 2)
5G 0A0G 0A
Union St. Gilloise3-1-4-2
49BrankárA. Moris7.0
5ObrancaK. Mac Allister7.43G
16ObrancaC. Burgess6.9
28ObrancaK. Machida7.2
24ZáložníkC. Vanhoutte7.72A
25ZáložníkA. Khalaili6.8
27ZáložníkN. Sadiki7.1
23ZáložníkS. Boufal7.21A
22ZáložníkO. Niang7.32A
9ÚtočníkF. Ivanović7.14G
77ÚtočníkM. Fuseini6.61G
Nice4-3-1-2
1BrankárM. Bułka
20ObrancaT. Louchet7.0
64ObrancaM. Bombito
8ObrancaP. Rosario6.9
42ObrancaY. Nandjou
10ZáložníkS. Diop6.4
36ZáložníkI. Camara
6ZáložníkH. Boudaoui6.8
19ZáložníkB. Bouanani6.5
15ÚtočníkY. Moukoko
29ÚtočníkE. Guessand

Prehľad zápasu

Union St. Gilloise zdolal Nice 2:1. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: F. Ivanović 33′, E. Guessand 45′, F. Ivanović 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Union St. Gilloise mal 49% držanie lopty, Nice mal 51%. Union St. Gilloise mal 24 striel (12 na bránu), Nice mal 13 (2 na bránu). Očakávané góly: Union St. Gilloise 3.82 — Nice 0.87. Union St. Gilloise urobil 2 striedaní, Nice urobil 5.

Aktuálna forma

Union St. Gilloise

LWWWWD

Nice

DDWDDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026