Menu

Malmo Ff vs Galatasaray

Eleda Stadion, Malmö12. decembra 2024 o 18:45
Domáci

Malmo FF

22
Rozhodca: J. Brooks

Udalosti zápasu

Malmo FF
Galatasaray
Výkop
E. Botheim

asistencia: J. Stryger Larsen

24′
Hugo Bolin32′
32′
D. SánchezK. Demirbay
Søren Rieks39′
43′
E. Jelert

asistencia: K. Demirbay

Polčas
52′Lucas Torreira
56′
Y. Akgün

asistencia: D. Mertens

H. BolinT. Ali
65′
73′
D. MertensV. Nelsson
A. ChristiansenI. Kiese Thelin
74′
O. RosengrenS. Peña
74′
S. RieksO. Berg
82′
87′
Gabriel SaraE. Akman
87′
E. JelertH. Ziyech
90+4′Metehan Baltacı
S. Peña

asistencia: Gabriel Busanello

90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
10Shots off Goal2
21Total Shots9
7Blocked Shots2
14Shots insidebox6
7Shots outsidebox3
11Fouls11
7Corner Kicks3
2Offsides3
49%Ball Possession51%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
436Total passes470
339Passes accurate394
78%Passes %84%
2.45expected_goals0.81
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Malmo FF je 6.55, v porovnaní s 6.94 u Galatasaray. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Malmo FF je O. Rosengren (6.88), u Galatasaray je to Y. Akgün (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Malmo FF prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 1 asistenciami, na čele s L. Berg Johnsen (1G). U Galatasaray je to 16 gólov a 19 asistencií s lídrom Y. Akgün (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Malmo FF nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.51, zatiaľ čo Galatasaray má 3 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Malmo FF nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.63, oproti 4 u Galatasaray s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Malmo FF nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.50, v porovnaní s 3 u Galatasaray s priemerom 7.24. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Malmo FF a 88% u Galatasaray. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Malmo FF nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Galatasaray. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Malmo FF je 26.5 (najmladší: J. Persson (18), najstarší: S. Rieks (38)), zatiaľ čo Galatasaray má priemer 26.6 (najmladší: E. Jelert (22), najstarší: A. Bardakcı (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Malmo FF majú priemerne 6 ligových štartov, oproti 22 u Galatasaray. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Malmo FF4-4-23-4-2-1Galatasaray
GKDEFMIDFWD
30Persson17Larsen19Rösler35Zätters.25Busanel.5Rieks7Rosengr.23Johnsen38Bolin10Christi.20Botheim1Muslera90Baltacı6Sánchez42Bardakcı24Jelert34Torreira20Sara18Kutlu10Mertens11Akgün44Batshua.

Náhradníci

Tréner: H. Rydström

Náhradníci

Tréner: O. Buruk

Malmo FFSila pozíciíGalatasaray
6.55
Ø Hodnotenie
6.94
6.51Obranca (4 v 3)7.00
0G 0A1G 1A
6.63Záložník (4 v 4)6.82
1G 1A8G 9A
6.50Útočník (2 v 3)7.24
0G 0A7G 9A
Malmo FF4-4-2
30BrankárJ. Persson
17ObrancaJ. Stryger Larsen6.3
19ObrancaC. Rösler6.5
35ObrancaN. Zätterström6.8
25ObrancaGabriel Busanello6.3
5ZáložníkS. Rieks
7ZáložníkO. Rosengren6.91A
23ZáložníkL. Berg Johnsen6.41G
38ZáložníkH. Bolin6.6
10ÚtočníkA. Christiansen6.4
20ÚtočníkE. Botheim6.6
Galatasaray3-4-2-1
1BrankárF. Muslera
90ObrancaM. Baltacı6.8
6ObrancaD. Sánchez7.11G
42ObrancaA. Bardakcı7.21A
24ZáložníkE. Jelert6.5
34ZáložníkL. Torreira7.13G4A
20ZáložníkGabriel Sara7.25G4A
18ZáložníkB. Kutlu6.51A
10ÚtočníkD. Mertens
11ÚtočníkY. Akgün7.27G9A
44ÚtočníkM. Batshuayi

Prehľad zápasu

Malmo FF a Galatasaray remizovali 2:2. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: E. Botheim 24′, E. Jelert 43′, Y. Akgün 56′, S. Peña 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Malmo FF mal 49% držanie lopty, Galatasaray mal 51%. Malmo FF mal 21 striel (4 na bránu), Galatasaray mal 9 (5 na bránu). Očakávané góly: Malmo FF 2.45 — Galatasaray 0.81. Malmo FF urobil 4 striedaní, Galatasaray urobil 4.

Aktuálna forma

Malmo FF

LWWWLL

Galatasaray

LWLWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026