Menu

Sc Braga vs 1899 Hoffenheim

Estádio Municipal de Braga, Braga28. novembra 2024 o 21:00
Domáci

SC Braga

30
Rozhodca: I. Pajač

Udalosti zápasu

SC Braga
1899 Hoffenheim
Výkop
2′
Roger Fernandes

asistencia: Ricardo Horta

8′
40′Adam Hložek
Polčas
64′
A. HložekU. Tohumcu
64′
T. BischofD. Geiger
Roger FernandesVíctor Gómez
66′
A. El OuazzaniRoberto Fernández
66′
72′
A. KramarićH. Tabaković
72′
J. Bruun LarsenA. Prass
S. NiakatéRobson Bambu
75′
81′
A. StachM. Moerstedt
João MoutinhoJ. Gorby
88′
Gabri MartínezYuri Ribeiro
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
0Shots off Goal6
9Total Shots15
4Blocked Shots5
5Shots insidebox7
4Shots outsidebox8
9Fouls13
1Corner Kicks9
1Offsides6
45%Ball Possession55%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
429Total passes499
339Passes accurate420
79%Passes %84%
0.48expected_goals0.78
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SC Braga je 6.93, v porovnaní s 6.52 u 1899 Hoffenheim. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SC Braga je Roger Fernandes (7.38), u 1899 Hoffenheim je to A. Kramarić (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SC Braga prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 2 asistenciami, na čele s Gabri Martínez (3G). U 1899 Hoffenheim je to 15 gólov a 6 asistencií s lídrom A. Kramarić (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SC Braga nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo 1899 Hoffenheim má 4 obrancov s priemerom 6.26. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SC Braga nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 5 u 1899 Hoffenheim s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SC Braga nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 1 u 1899 Hoffenheim s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u SC Braga a 80% u 1899 Hoffenheim. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SC Braga nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 6 u 1899 Hoffenheim. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SC Braga je 26.5 (najmladší: Roger Fernandes (20), najstarší: João Moutinho (39)), zatiaľ čo 1899 Hoffenheim má priemer 28.5 (najmladší: A. Hložek (23), najstarší: O. Baumann (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SC Braga majú priemerne 11 ligových štartov, oproti 14 u 1899 Hoffenheim. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SC Braga4-3-34-2-3-11899 Hoffenheim
GKDEFMIDFWD
1Matheus13Ferreira4Niakaté26Arrey-M.77Martínez21Horta6Carvalho8Moutinho11Fernand.9Ouazzani7Bruma1Baumann15Gendrey35Chaves25Akpoguma19Jurásek16Stach7Bischof29Larsen27Kramarić23Hložek10Berisha

Náhradníci

Tréner: Carlos Carvalhal

Náhradníci

Tréner: C. Ilzer

SC BragaSila pozícií1899 Hoffenheim
6.93
Ø Hodnotenie
6.52
Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
6.97Obranca (4 v 4)6.26
3G 0A1G 1A
6.90Záložník (3 v 5)6.75
3G 1A14G 5A
6.92Útočník (3 v 1)
1G 1A0G 0A
SC Braga4-3-3
1BrankárMatheus
13ObrancaJoão Ferreira
4ObrancaS. Niakaté6.9
26ObrancaB. Arrey-Mbi6.8
77ObrancaGabri Martínez7.23G
21ZáložníkRicardo Horta7.02G1A
6ZáložníkVitor Carvalho6.91G
8ZáložníkJoão Moutinho6.8
11ÚtočníkRoger Fernandes7.41G1A
9ÚtočníkA. El Ouazzani6.5
7ÚtočníkBruma
1899 Hoffenheim4-2-3-1
1BrankárO. Baumann6.8
15ObrancaV. Gendrey6.81G1A
35ObrancaArthur Chaves6.6
25ObrancaK. Akpoguma5.4
19ObrancaD. Jurásek
16ZáložníkA. Stach
7ZáložníkT. Bischof
29ZáložníkJ. Bruun Larsen
27ZáložníkA. Kramarić7.114G5A
23ZáložníkA. Hložek6.4
10ÚtočníkM. Berisha

Prehľad zápasu

SC Braga zdolal 1899 Hoffenheim 3:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: Bruma 2′, Roger Fernandes 8′, Vitor Carvalho 90′. Bolo udelených 1 žltých kariet. SC Braga mal 45% držanie lopty, 1899 Hoffenheim mal 55%. SC Braga mal 9 striel (5 na bránu), 1899 Hoffenheim mal 15 (4 na bránu). Očakávané góly: SC Braga 0.48 — 1899 Hoffenheim 0.78. SC Braga urobil 5 striedaní, 1899 Hoffenheim urobil 5.

Rivalita od 2017

SC Braga vs 1899 Hoffenheim vzájomné výsledky

2 stretnutí
SC Braga
2
výhier
Remízy
0
1899 Hoffenheim
0
výhier
Góly spolu
7 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 31 v 2017Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

SC Braga

DLDWLW

1899 Hoffenheim

DWWDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026