Menu

Nice vs Rangers

Allianz Riviera, Nice28. novembra 2024 o 21:00
Domáci

Nice

14
Hostia

Rangers

Udalosti zápasu

Nice
Rangers
Výkop
Penalty cancelled8′
VAR
Y. NdayishimiyeY. Nandjou
19′
35′
V. Černý

asistencia: H. Igamane

38′
M. Diomande

asistencia: D. Sterling

44′Mohammed Diomande
Issiaga Camara45′
45+3′
H. Igamane
Polčas
M. BardT. Ndombélé
46′
54′
H. Igamane
62′
V. ČernýR. McCausland
62′
D. SterlingJ. Tavernier
Y. MoukokoM. Cho
69′
I. CamaraI. Salhi
69′
H. BoudaouiE. Guessand
69′
69′
H. IgamaneC. Dessers
69′
M. DiomandeR. Yılmaz
80′
N. BajramiB. Rice
Tom Louchet81′
82′Bailey Rice
B. Bouanani
83′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal8
5Shots off Goal5
19Total Shots14
7Blocked Shots1
9Shots insidebox11
10Shots outsidebox3
5Fouls15
8Corner Kicks1
2Offsides2
54%Ball Possession46%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves6
468Total passes411
396Passes accurate329
85%Passes %80%
1.38expected_goals2.30
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nice je 6.58, v porovnaní s 6.88 u Rangers. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nice je T. Louchet (7.01), u Rangers je to Jefté (7.17).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nice prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U Rangers je to 14 gólov a 8 asistencií s lídrom H. Igamane (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nice nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.50, zatiaľ čo Rangers má 4 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nice nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.68, oproti 5 u Rangers s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nice nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.45, v porovnaní s 1 u Rangers s priemerom 7.16. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Nice a 78% u Rangers. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nice nazbierali v tejto sezóne 2 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Rangers. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nice je 25.0 (najmladší: B. Bouanani (21), najstarší: P. Rosario (28)), zatiaľ čo Rangers má priemer 25.4 (najmladší: Jefté (22), najstarší: J. Butland (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nice majú priemerne 3 ligových štartov, oproti 13 u Rangers. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nice3-4-1-24-2-3-1Rangers
GKDEFMIDFWD
1Bułka55Ndayish.8Rosario5Abdelmo.20Louchet6Boudaoui36Camara26Bard19Bouanani15Moukoko24Laborde1Butland21Sterling5Souttar4Pröpper22Jefté8Barron43Raskin18Černý10Diomande14Bajrami29Igamane

Náhradníci

Tréner: F. Haise

Náhradníci

Tréner: P. Clement

NiceSila pozíciíRangers
6.58
Ø Hodnotenie
6.88
Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 0A
6.50Obranca (3 v 4)6.84
0G 0A1G 4A
6.68Záložník (4 v 5)6.81
0G 0A1G 3A
6.45Útočník (3 v 1)7.16
0G 0A12G 1A
Nice3-4-1-2
1BrankárM. Bułka
55ObrancaY. Ndayishimiye6.1
8ObrancaP. Rosario6.9
5ObrancaMohamed Abdelmonem
20ZáložníkT. Louchet7.0
6ZáložníkH. Boudaoui6.8
36ZáložníkI. Camara
26ZáložníkM. Bard6.3
19ÚtočníkB. Bouanani6.5
15ÚtočníkY. Moukoko
24ÚtočníkG. Laborde
Rangers4-2-3-1
1BrankárJ. Butland7.0
21ObrancaD. Sterling6.2
5ObrancaJ. Souttar7.2
4ObrancaR. Pröpper
22ObrancaJefté7.21G4A
8ZáložníkC. Barron6.7
43ZáložníkN. Raskin6.71A
18ZáložníkV. Černý
10ZáložníkM. Diomande7.01G
14ZáložníkN. Bajrami6.92A
29ÚtočníkH. Igamane7.212G1A

Prehľad zápasu

Rangers zdolal Nice 4:1. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: V. Černý 35′, M. Diomande 38′, H. Igamane 45′, H. Igamane 54′, B. Bouanani 83′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Nice mal 54% držanie lopty, Rangers mal 46%. Nice mal 19 striel (7 na bránu), Rangers mal 14 (8 na bránu). Očakávané góly: Nice 1.38 — Rangers 2.30. Nice urobil 5 striedaní, Rangers urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Badredine Bouanani 8′).

Rivalita od 2020

Nice vs Rangers vzájomné výsledky

1 stretnutí
Nice
0
výhier
Remízy
0
Rangers
1
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 02 v 2020Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Nice

LDDWDD

Rangers

LLLWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026