Menu

Fc Midtjylland vs Eintracht Frankfurt

MCH Arena, Herning28. novembra 2024 o 21:00
Domáci

FC Midtjylland

12
Hostia

Eintracht Frankfurt

Rozhodca: C. Pawson

Udalosti zápasu

FC Midtjylland
Eintracht Frankfurt
Výkop
7′
H. Larsson

asistencia: Omar Marmoush

Polčas
V. ByskovE. Chilufya
46′
N. Collins

Own Goal

48′
VAR
55′Penalty confirmed
57′
Omar Marmoush

Penalty

V. Bak JensenPaulinho
65′
M. Krüger-JohnsenV. Lind
65′
69′
Omar MarmoushC. Uzun
69′
N. CollinsR. Kristensen
E. MartínezP. Bravo
81′
82′
H. EkitikéI. Matanović
82′
Mahmoud DahoudE. Skhiri
86′
N. NkounkouA. Knauff
J. AnderssonJ. Kuchta
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
6Shots off Goal7
11Total Shots17
2Blocked Shots4
9Shots insidebox12
2Shots outsidebox5
8Fouls7
6Corner Kicks4
1Offsides0
43%Ball Possession57%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
385Total passes531
291Passes accurate445
76%Passes %84%
0.82expected_goals2.49
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Midtjylland je 6.98, v porovnaní s 7.10 u Eintracht Frankfurt. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Midtjylland je E. Ólafsson (7.73), u Eintracht Frankfurt je to N. Nkounkou (8.90).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Midtjylland prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 5 asistenciami, na čele s O. Diao (2G). U Eintracht Frankfurt je to 11 gólov a 16 asistencií s lídrom R. Koch (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Midtjylland nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.93, zatiaľ čo Eintracht Frankfurt má 4 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Midtjylland nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 4 u Eintracht Frankfurt s hodnotením 7.29. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Midtjylland nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Eintracht Frankfurt s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u FC Midtjylland a 86% u Eintracht Frankfurt. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Midtjylland nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Eintracht Frankfurt. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Midtjylland je 23.9 (najmladší: M. Krüger-Johnsen (19), najstarší: K. Mbabu (30)), zatiaľ čo Eintracht Frankfurt má priemer 24.7 (najmladší: N. Collins (21), najstarší: R. Koch (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Midtjylland majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 20 u Eintracht Frankfurt. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Midtjylland4-2-3-14-4-2Eintracht Frankfurt
GKDEFMIDFWD
16Ólafsson43Mbabu4Diao22Bech55Jensen5Martínez6Anderss.20Byskov24Sørensen41Krüger-.18Buksa1Trapp34Collins35Tuta4Koch3Theate8Chaïbi18Dahoud16Larsson29Nkounkou11Ekitiké7Marmoush

Náhradníci

Tréner: T. Thomasberg

Náhradníci

Tréner: D. Toppmöller

FC MidtjyllandSila pozíciíEintracht Frankfurt
6.98
Ø Hodnotenie
7.10
7.73Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.93Obranca (4 v 4)6.83
4G 3A5G 3A
6.80Záložník (5 v 4)7.29
2G 2A6G 13A
FC Midtjylland4-2-3-1
16BrankárE. Ólafsson7.7
43ObrancaK. Mbabu6.8
4ObrancaO. Diao7.02G1A
22ObrancaM. Bech7.21G1A
55ObrancaV. Bak Jensen6.71G1A
5ZáložníkE. Martínez
6ZáložníkJ. Andersson
20ZáložníkV. Byskov6.81G1A
24ZáložníkO. Sørensen6.3
41ZáložníkM. Krüger-Johnsen7.31G1A
18ÚtočníkA. Buksa1G
Eintracht Frankfurt4-4-2
1BrankárK. Trapp
34ObrancaN. Collins6.71G2A
35ObrancaTuta
4ObrancaR. Koch7.03G1A
3ObrancaA. Theate6.81G
8ZáložníkF. Chaïbi6.82G9A
18ZáložníkMahmoud Dahoud6.62G2A
16ZáložníkH. Larsson6.82G2A
29ZáložníkN. Nkounkou8.9
11ÚtočníkH. Ekitiké
7ÚtočníkOmar Marmoush

Prehľad zápasu

Eintracht Frankfurt zdolal FC Midtjylland 2:1. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: H. Larsson 7′, N. Collins 48′ (o.g.), Omar Marmoush 57′ (pen.). Bolo udelených 1 žltých kariet. FC Midtjylland mal 43% držanie lopty, Eintracht Frankfurt mal 57%. FC Midtjylland mal 11 striel (3 na bránu), Eintracht Frankfurt mal 17 (6 na bránu). Očakávané góly: FC Midtjylland 0.82 — Eintracht Frankfurt 2.49. FC Midtjylland urobil 5 striedaní, Eintracht Frankfurt urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Omar Marmoush 55′).

Aktuálna forma

FC Midtjylland

DDWWWD

Eintracht Frankfurt

LDLWDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026