Menu

1899 Hoffenheim vs Lyon

PreZero Arena, Sinsheim7. novembra 2024 o 21:00
22
Hostia

Lyon

Rozhodca: M. Barbu

Udalosti zápasu

1899 Hoffenheim
Lyon
Výkop
Anton Stach6′
Polčas
V. Gendrey

asistencia: T. Bischof

47′
61′
G. MikautadzeR. Cherki
62′
S. BenrahmaM. Fofana
62′
S. KumbediA. Maitland-Niles
62′
G. OrbanA. Lacazette
66′
A. PrassP. Kadeřábek
67′
A. KramarićM. Bülter
67′
M. MoerstedtH. Tabaković
75′
T. BischofA. Hložek
76′
82′
M. CaqueretC. Tolisso
90+3′
A. Lacazette
U. Tohumcu
90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

12Shots on Goal4
2Shots off Goal4
18Total Shots11
4Blocked Shots3
13Shots insidebox10
5Shots outsidebox1
13Fouls12
8Corner Kicks8
4Offsides0
44%Ball Possession56%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves9
367Total passes490
287Passes accurate397
78%Passes %81%
1.40expected_goals0.98
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy 1899 Hoffenheim je 6.58, v porovnaní s 6.83 u Lyon. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč 1899 Hoffenheim je A. Kramarić (7.10), u Lyon je to Clinton Mata (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky 1899 Hoffenheim prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 8 asistenciami, na čele s A. Kramarić (14G). U Lyon je to 3 gólov a 2 asistencií s lídrom T. Tessmann (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

1899 Hoffenheim nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 5.99, zatiaľ čo Lyon má 3 obrancov s priemerom 7.10. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

1899 Hoffenheim nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 4 u Lyon s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

1899 Hoffenheim nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 3 u Lyon s priemerom 6.95. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u 1899 Hoffenheim a 82% u Lyon. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu 1899 Hoffenheim nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 5 u Lyon. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky 1899 Hoffenheim je 26.5 (najmladší: M. Moerstedt (19), najstarší: O. Baumann (35)), zatiaľ čo Lyon má priemer 26.0 (najmladší: S. Kumbedi (20), najstarší: Clinton Mata (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu 1899 Hoffenheim majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 5 u Lyon. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

1899 Hoffenheim3-4-1-23-4-3Lyon
GKDEFMIDFWD
1Baumann35Chaves16Stach25Akpoguma15Gendrey11Grillit.7Bischof22Prass17Tohumcu33Moerste.27Kramarić40Descamps22Mata27Omari55Ćaleta-.20Kumbedi15Tessmann6Caqueret16Abner17Benrahma9Orban69Mikauta.

Náhradníci

Tréner: P. Matarazzo

Náhradníci

Tréner: P. Sage

1899 HoffenheimSila pozíciíLyon
6.58
Ø Hodnotenie
6.83
6.82Brankár (1 v 1)6.68
0G 0A0G 0A
5.99Obranca (3 v 3)7.10
0G 0A0G 1A
6.83Záložník (4 v 4)6.75
4G 3A2G 1A
6.71Útočník (3 v 3)6.95
16G 5A1G 0A
1899 Hoffenheim3-4-1-2
1BrankárO. Baumann6.8
35ObrancaArthur Chaves6.6
16ObrancaA. Stach
25ObrancaK. Akpoguma5.4
15ZáložníkV. Gendrey6.81G1A
11ZáložníkF. Grillitsch
7ZáložníkT. Bischof
22ZáložníkA. Prass6.93G2A
17ÚtočníkU. Tohumcu6.5
33ÚtočníkM. Moerstedt6.52G
27ÚtočníkA. Kramarić7.114G5A
Lyon3-4-3
40BrankárR. Descamps6.7
22ObrancaClinton Mata7.11A
27ObrancaW. Omari
55ObrancaD. Ćaleta-Car
20ZáložníkS. Kumbedi6.5
15ZáložníkT. Tessmann6.91G
6ZáložníkM. Caqueret
16ZáložníkAbner6.81G1A
17ÚtočníkS. Benrahma
9ÚtočníkG. Orban
69ÚtočníkG. Mikautadze7.01G

Prehľad zápasu

1899 Hoffenheim a Lyon remizovali 2:2. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: V. Gendrey 47′, Abner 66′, A. Lacazette 90′, U. Tohumcu 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. 1899 Hoffenheim mal 44% držanie lopty, Lyon mal 56%. 1899 Hoffenheim mal 18 striel (12 na bránu), Lyon mal 11 (4 na bránu). Očakávané góly: 1899 Hoffenheim 1.40 — Lyon 0.98. 1899 Hoffenheim urobil 4 striedaní, Lyon urobil 5.

Rivalita od 2018

1899 Hoffenheim vs Lyon vzájomné výsledky

2 stretnutí
1899 Hoffenheim
0
výhier
Remízy
2
Lyon
0
výhier
Góly spolu
10 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 33 v 2018Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

1899 Hoffenheim

DWWDLL

Lyon

LWWWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026