Menu

Manchester United vs Paok

Old Trafford, Manchester7. novembra 2024 o 21:00
20
Hostia

PAOK

Rozhodca: R. Petrescu

Udalosti zápasu

Manchester United
PAOK
Výkop
Polčas
A. Diallo

asistencia: Bruno Fernandes

50′
Manuel Ugarte55′
56′Tarik Tissoudali
M. UgarteC. Eriksen
65′
A. GarnachoM. Rashford
65′
Diogo DalotLisandro Martínez
65′
65′
S. SchwabT. Bakayoko
65′
T. TissoudaliF. Chalov
75′
Mady CamaraK. Despodov
A. Diallo
77′
A. DialloM. Mount
81′
84′
TaisonS. Shoretire
R. HøjlundJ. Zirkzee
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
5Shots off Goal2
16Total Shots8
7Blocked Shots2
11Shots insidebox5
5Shots outsidebox3
10Fouls15
9Corner Kicks2
1Offsides0
52%Ball Possession48%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
519Total passes479
434Passes accurate395
84%Passes %82%
1.16expected_goals1.33
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Manchester United je 6.82, v porovnaní s 6.77 u PAOK. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Manchester United je Bruno Fernandes (7.58), u PAOK je to A. Živković (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Manchester United prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 26 asistenciami, na čele s Casemiro (9G). U PAOK je to 4 gólov a 7 asistencií s lídrom A. Živković (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Manchester United nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo PAOK má 4 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Manchester United nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 5 u PAOK s hodnotením 6.74. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Manchester United nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.30, v porovnaní s 1 u PAOK s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Manchester United a 86% u PAOK. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Manchester United nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 11 u PAOK. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Manchester United je 26.3 (najmladší: A. Garnacho (21), najstarší: Casemiro (33)), zatiaľ čo PAOK má priemer 31.5 (najmladší: Mady Camara (28), najstarší: Taison (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Manchester United majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 11 u PAOK. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Manchester United4-2-3-14-2-3-1PAOK
GKDEFMIDFWD
24Onana3Mazraoui2Lindelöf35Evans20Dalot18Casemiro25Ugarte16Diallo8Fernand.17Garnacho9Højlund42Kotarski19Jonny16Kędziora15Colley21Baba27Ozdoev22Schwab14Živković2Camara11Taison34Tissoud.

Náhradníci

Tréner: R. van Nistelrooij

Náhradníci

Tréner: R. Lucescu

Manchester UnitedSila pozíciíPAOK
6.82
Ø Hodnotenie
6.77
6.70Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (4 v 4)6.83
1G 3A1G 1A
6.93Záložník (5 v 5)6.74
19G 23A3G 6A
6.30Útočník (1 v 1)
0G 0A0G 0A
Manchester United4-2-3-1
24BrankárA. Onana6.7
3ObrancaN. Mazraoui6.9
2ObrancaV. Lindelöf
35ObrancaJ. Evans
20ObrancaDiogo Dalot6.91G3A
18ZáložníkCasemiro7.29G2A
25ZáložníkM. Ugarte6.7
16ZáložníkA. Diallo6.92G2A
8ZáložníkBruno Fernandes7.68G19A
17ZáložníkA. Garnacho6.3
9ÚtočníkR. Højlund6.3
PAOK4-2-3-1
42BrankárD. Kotarski
19ObrancaJonny
16ObrancaT. Kędziora6.9
15ObrancaO. Colley
21ObrancaA. Baba6.71G1A
27ZáložníkM. Ozdoev6.51A
22ZáložníkS. Schwab
14ZáložníkA. Živković7.23G4A
2ZáložníkMady Camara6.5
11ZáložníkTaison6.81A
34ÚtočníkT. Tissoudali

Prehľad zápasu

Manchester United zdolal PAOK 2:0. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: A. Diallo 50′, A. Diallo 77′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Manchester United mal 52% držanie lopty, PAOK mal 48%. Manchester United mal 16 striel (4 na bránu), PAOK mal 8 (4 na bránu). Očakávané góly: Manchester United 1.16 — PAOK 1.33. Manchester United urobil 5 striedaní, PAOK urobil 4.

Aktuálna forma

Manchester United

DWWWLD

PAOK

WLLDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026