Menu

Ludogorets vs Athletic Club

Huvepharma Arena, Razgrad7. novembra 2024 o 18:45
Domáci

Ludogorets

12
Rozhodca: A. Papapetrou

Udalosti zápasu

Ludogorets
Athletic Club
Výkop
Goal confirmed22′
VAR
Rick30′
Polčas
56′
Álvaro DjalóNico Serrano
56′
Andoni GorosabelDe Marcos
56′
Beñat PradosMikel Vesga
68′
Ruíz de GalarretaUnai Gómez
73′
I. Williams

asistencia: De Marcos

Erick MarcusG. Rusev
74′
74′
Nico Serrano

asistencia: Unai Gómez

Georgi Rusev77′
84′
Nico WilliamsAnder Herrera
A. WitryD. Gropper
85′
I. YordanovI. Chochev
85′
Rwan Cruz90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal7
5Shots off Goal10
9Total Shots19
2Blocked Shots2
5Shots insidebox11
4Shots outsidebox8
15Fouls17
3Corner Kicks6
5Offsides0
40%Ball Possession60%
3Yellow Cards4
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves1
324Total passes471
236Passes accurate371
73%Passes %79%
0.58expected_goals1.66
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ludogorets je 6.72, v porovnaní s 6.72 u Athletic Club. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ludogorets je Dinis Almeida (7.04), u Athletic Club je to Ruíz de Galarreta (7.00).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ludogorets prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 3 asistenciami, na čele s Son (2G). U Athletic Club je to 14 gólov a 18 asistencií s lídrom Nico Williams (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ludogorets nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Athletic Club má 4 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ludogorets nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.59, oproti 5 u Athletic Club s hodnotením 6.74. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ludogorets nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.95, v porovnaní s 1 u Athletic Club s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Ludogorets a 81% u Athletic Club. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ludogorets nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 38 u Athletic Club. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ludogorets je 27.8 (najmladší: Erick Marcus (21), najstarší: S. Padt (35)), zatiaľ čo Athletic Club má priemer 27.8 (najmladší: Nico Williams (23), najstarší: Yuri (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ludogorets majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 22 u Athletic Club. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ludogorets4-2-3-14-2-3-1Athletic Club
GKDEFMIDFWD
1Padt16Witry24Verdon4Almeida17Son23Duarte82Yordanov77Marcus12Cruz7Rick9Duah13Agirrez.2Gorosab.3Vivian4Paredes17Yuri16Galarre.24Prados9Williams7Berengu.10Williams11Djaló

Náhradníci

Tréner: I. Jovičević

Náhradníci

Tréner: Ernesto Valverde

LudogoretsSila pozíciíAthletic Club
6.72
Ø Hodnotenie
6.72
6.63Brankár (1 v 1)6.36
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (4 v 4)6.77
3G 2A3G 6A
6.59Záložník (5 v 5)6.74
1G 1A11G 12A
6.95Útočník (1 v 1)
1G 0A0G 0A
Ludogorets4-2-3-1
1BrankárS. Padt6.6
16ObrancaA. Witry
24ObrancaO. Verdon6.71G1A
4ObrancaDinis Almeida7.01A
17ObrancaSon6.82G
23ZáložníkDeroy Duarte6.8
82ZáložníkI. Yordanov6.61G
77ZáložníkErick Marcus6.71A
12ZáložníkRwan Cruz6.3
7ZáložníkRick
9ÚtočníkK. Duah7.01G
Athletic Club4-2-3-1
13BrankárJulen Agirrezabala6.4
2ObrancaAndoni Gorosabel6.61A
3ObrancaDani Vivian6.71G
4ObrancaAitor Paredes6.82G
17ObrancaYuri7.05A
16ZáložníkRuíz de Galarreta7.01G2A
24ZáložníkBeñat Prados6.5
9ZáložníkI. Williams6.62G4A
7ZáložníkÁlex Berenguer6.62G3A
10ZáložníkNico Williams7.06G3A
11ÚtočníkÁlvaro Djaló

Prehľad zápasu

Athletic Club zdolal Ludogorets 2:1. Zápas sa hral v UEFA Europa League 2024. Góly strelili: Erick Marcus 20′, I. Williams 73′, Nico Serrano 74′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Ludogorets mal 40% držanie lopty, Athletic Club mal 60%. Ludogorets mal 9 striel (2 na bránu), Athletic Club mal 19 (7 na bránu). Očakávané góly: Ludogorets 0.58 — Athletic Club 1.66. Ludogorets urobil 3 striedaní, Athletic Club urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Erick Marcus 22′).

Aktuálna forma

Ludogorets

WLDLLL

Athletic Club

LWLWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026